Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi vált be hajerősítésre, hajdúsításra? fórum

Mi vált be hajerősítésre, hajdúsításra? (beszélgetős fórum)


2021. okt. 12. 19:29
Nekem a bojtorján lady vált be,eddig.Már csak minimálisan hullik a hajam.A collagént nemrég kezdtem el én is,remélem segít.A pajzsmirigy betegség is okozhat problémát.A hajfestékből csak is növényit használok.
10. Liandora (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2021. okt. 12. 17:44
Szia 😊 Én is sok sampont próbáltam már, nekem elkezdett kikopni a hajam a homlokomnál, használtam sok hajszeszt is. Nem szeretnék gondot ez miatt, de nekem a Nuskin termékek segítettek sokat, a sampontól dúsabb lett és nem hullik, most veszem meg a hajszeszt meg az ageLOC gépet a ritkulás megállítására és a haj visszanövesztésére. Ez nem reklám, csak a saját tapasztalatom osztom meg.
2021. okt. 12. 17:28

Nekem a sörélesztő tabletta és a vas vitamin vált be.

Érdemes egy labort kérni, Én nagyon vashiányos voltam.

8. Borian (válaszként erre: 6. - Alexxa)
2021. okt. 12. 17:15

lehet, hogy csak véletlen egybeesés, pont akkor múlt el a gyulladás a szervezetéből


én sem igazán hiszek ezekben a kencékben, szerekben, a nagypapám járt kitartóan ilyen kezelésre, míg rá nem csodálkozott, hogy az orvos is kpasz, aki jópénzért kezeli :-) attól sármos pasi volt egész életében


kár, hogy mi nők, nem vagyunk kopaszon szexik :-)

7. bogyoka89 (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2021. okt. 12. 17:11
Nekem folyékony kollagén fogyasztása vált be. Nemcsak a hajamnak tett jót, a bőröm is szebb lett, a körmöm pedig erősebb. Szerintem sokkal hatékonyabb, mint bármilyen külső megoldás.
2021. okt. 12. 16:04
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen sajnos a hajhullás vagy gyengülés belső okokra (is) vezethető vissza. Igazából azért voltam kiváncsi hogy kinek mi vált be mert egyik barátnőmnek a covid miatt hullott ki a haja és neki is gyulladásba van a szervezet meg mindenféle baja van de mégis a plantur sampontól elkezdett visszanőni a haja. De persze nem mindenkinek válik be ami másnak igen. Ezért is érdekes ez a belső dolog mert neki is tiszta gyulladás a teste mégis a hajszesztől kinő a haja. Nekem is hullik a hajam de azért nem vészes a hajmennyiség van azért hajam csak zavar hogy kevés számomra legalábbis.
2021. okt. 12. 15:30

Kencék, samponok csak akkor tudnak segíteni, ha nem a szervezetben valamilyen elváltozás, betegség okozza. Ha pl. gyulladás van, tényleg csak a padló állítja meg. Az pedig akár a táplálékoktól is lehet, pl. tejtermék fogyasztástól is lehet.


Nekem egyébként a Milva samponoktól lett nagyon szép a hajam, később áttértem a Biocom hajápolókra.

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2021. okt. 12. 15:29

Hát ha alapokban gondolkodunk,,hajhagymánk nem lesz több,,,vékonyszálú hajból sosem lesz vastag.

Az más kérdés amikor van egy jó hajad és vasalás/festés stb miatt törik vékonyodik.

Javítgatni lehet ,csodaszer nincs ,,asszem:))

3. globus (válaszként erre: 1. - Alexxa)
2021. okt. 12. 15:20

Plantur39 samponja nem ér semmit.

Akkor inkább köles, meg ilyen természetes izék, kovaföld, szilícium, vaskerítés... :D

Van úgy, hogy elkezd hullani, és csak a padló állítja meg, máskor megjavul valamitől, semmi átlátható rendszer nincs benne.

2021. okt. 12. 15:12
Semmi nem vált be.
2021. okt. 12. 15:02

Sziasztok!


Tanácsokat szeretnék kérni kinek mi vált be hajerősítésre, hajdúsításra? Szeretném ha dúsabb hajam lenne de eddig még a vitaminok nem váltak be. Most ajánlották a Plantur 39 hajszeszt esetleg arról van valakinek tapasztalata? Illetve olvastam a csalán diólevél teát is. Igaz kicsit macerás a használata de ha segítene az jó lenne. Régen használtam a ricinus olajat semmi nem változott pedig arra is sokan mondták hogy megerősödik a haj.


Köszi előre is

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook