Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hajdúszoboszlói anyukák ide! fórum

Hajdúszoboszlói anyukák ide! (beszélgetős fórum)


1 2 3
75. encike 2 (válaszként erre: 74. - Macsusz77)
2008. szept. 28. 19:24

Én is gondolkodtam, hogy még kitanulok egy másik szakmát, de őszintén még most se tudom mi érdekelne.

Imádom a szakmám, csak sz*r a munkaidőbeosztás.

Mellékállásba nincs kedvetek parfümöket forgalmazni? Esetleg tőlem vásárolni? 30ml 2950ft és nagyon jók.

2008. szept. 28. 10:01

Igen ezért megyünk mi is albérletbe,mert itt olyan drágák a használt házak,hogy jobban megéri építkezni.Nem is akarunk beleugrani semmibe hirtelen.

Gondolkozunk a könnyűszerkezetes házban.Tudtok róla valamit?

Jó neked Sóvágó!Már előre félek,ha a kicsi is oviba megy hol fogok tudni dolgozni,hogy én tudjam vinni,és hozni is az oviból őket.

73. encike 2 (válaszként erre: 72. - Sóvágó)
2008. szept. 28. 09:21

És a párod hol melozik?


Mi is árultuk itt a házunkat 1 éve, hogy épitkezni szeretnénk, de képzeljétek csütön kitettem és vasárnap elkelt. Így lemondtunk az épitkezésről, mert a szabad ég alá nem mehetünk és venni kellett egy nagyobb használt házat, de nem bántuk meg.

Szoboszloiak vették meg egyébként.

72. sóvágó (válaszként erre: 67. - Encike 2)
2008. szept. 28. 07:56
A kényelmes megoldást választom, mivel van egy cégem, bármit árusíthatok, és ezt is fogom tenni. Így csak hétvégén kell dolgoznom, és sokat lehetek a gyerkőccel, mert csak délig van oviba.
2008. szept. 27. 12:56

Még nincs semmi konkrét.Nagyon gyorsan jött ez a lakáseladás.nem is volt meghírdetve,csak az ablakba raktuk ki.Ha berendezkedünk az albérletbe,akkor nekiállunk ezerrel,felmérni a terepet.

Miért lenne baj?Mindkét manócskáddal rendben volt minden,vele is így lesz!

70. encike 2 (válaszként erre: 68. - Macsusz77)
2008. szept. 27. 10:18

Köszönöm. Hát igen tesom, elinditotta a láncot!

Akkor még csak a család tudta, de utána már az ismerösök hivtak.

Remélem nem lesz semmi baj.

És hol épitkeztek?

69. macsusz77 (válaszként erre: 66. - Sóvágó)
2008. szept. 26. 21:31

Hogy tetszik az ovi?Ott is alszatok már?

Biztosan sikerül a baba,mikor nem is gondolnád!

2008. szept. 26. 21:29

Sziasztok!

Gratulálok Encike!Bár már sejtettem az iwiw üzenőfalon az üzeneteidből.

Hihetetlen milyen nehéz albérletet találni,mikor végre sikerült,akkor meg eladják a fejünk felől.Úgy néz ki most van egy,holnap megyünk szerződést kötni.Eladtuk a lakást,építkezni akarunk,úgyhogy addig kénytelenek vagyunk így meghúzni magunkat.

67. encike 2 (válaszként erre: 66. - Sóvágó)
2008. szept. 26. 18:16
És találtál már munkahelyet?
66. sóvágó (válaszként erre: 65. - Encike 2)
2008. szept. 26. 18:14
Szia Encike! Nagyon örülök, hogy kismama vagy, nagy-nagy gratula nektek!!! Én már teljesen letettem a dologról, most csak a kisfiamra koncentrálok, aki most kezdte az ovit.
2008. szept. 26. 12:26

Mi ez a pangás???


Macsusz!

Sikerült albérletet találni?


Sóvágó!

Most olvastam a naplódban, hogy nincs babó. Sajnálom!


Én 11 hetes kismami vagyok!!!

2008. jún. 2. 12:15

Igen voltunk a Debreceniben,ott minden más.Körbe van kerítve,őrzött,és külön vannak a játékok kicsiknek,nagyoknak.Az őr vigyáz rá,hogy a nagyobbak ne foglalják el a kicsik játékait.

Voltatok az átadáson.Politikai kampány volt az egész...

Na mindegy.Szurkolok a babáknak.Mindkettőtöknek!

Én már nem merném beválalni a harmadikat.Azért kemény kettővel is.

Biztos jó lesz az ovi.Szerintem minden az Óvónéniktől függ.

2008. jún. 2. 06:52
Sziasztok csajok! Én is láttam már a fajátszit, de tényleg nem a mi kisovisainknak való. Így marad a központi. Egyébként a hármas óvodába iratkoztunk, mert ez van hozzánk közel. Nagyon szinpatikusak az óvónők és tetszenek a játékok is.
62. encike 2 (válaszként erre: 60. - Macsusz77)
2008. jún. 1. 20:15

Rajta vagyunk az ügyön, de sajna a természet mindig közbe szol.

Ma tudtam meg, hogy uncsitesoméknál baba lesz.

61. encike 2 (válaszként erre: 59. - Macsusz77)
2008. jún. 1. 20:14

Debibe az állatkertnél azért még őrre is beruháztak, ami nagyon jo. Voltatok már ott?


Szobin még nem láttam az ujat, de bepotoljuk.

2008. jún. 1. 18:30
Harmadik manó Útban?Van már valami hivatalos megerősítés?
2008. jún. 1. 18:29
Igen.A gyerekek örülnek,de én azért sok hiányosságot látok.Arról nem beszélve,hogy a kicsinek semmi játék nem való még.Azért remélem sokáig ilyen állapotban marad,mert körbekeríteni nem maradt pénz.
2008. jún. 1. 09:41
Átadták a fajátszit? Voltatok már ott?
57. macsusz77 (válaszként erre: 55. - Sóvágó)
2008. máj. 16. 22:03

Bizony!!Nekem szeptembertől jár oviba,és még mindig hihetetlen,hogy milyen önálló lett.

Hova iratkoztatok be?

56. encike 2 (válaszként erre: 54. - Macsusz77)
2008. máj. 16. 15:47

Hali!

Azt hiszem igen, de pszt, még anyáék nem tudják. Meglepi lesz, ha összejön.

Én is láttam a fajátszi helyét, remélem szebb lesz, mint anno. Majd találkozunk.

2008. máj. 14. 19:31
Ma iratkoztunk be az óvodába!!! El sem hiszem, hogy az én kisbabám már óvodába megy, hogy telik az idő!!!
2008. máj. 6. 21:18

Sziasztok!Encike,tervbe a 3.baba?

Egyébként,ha minden igaz az új fajátszi átadása nagy bulival máj.31.Nem tudom sikerül-e addig kész lenniük.Ahogy most kinéz...!?

53. sóvágó (válaszként erre: 52. - Encike 2)
2008. máj. 6. 17:48
Nem jó a palást??? Segíti a beágyazódást nem, én úgy tudom?! Én már egy hónapja abbahagytam a teákat, elég volt két hónapig, már hányingerem van ha a szagát is megérzem. Szerintem a fajátszi helyén egy modernebb játszótér épül, talán nyárra kész lesz. Mi ma voltunk délelőtt a játszótéren, fenn a központban. Kálmika nagyon jól érezte magát, sikerült barátkoznia is. Tavaly még ki sem bújt az ölemből, ha egy kisgyerek odajött hozzánk, félt tőle. Ma meg öröm volt nézni, hogy játszanak.
2008. máj. 6. 17:36

Képzeld ma voltam Tamásnál, mert 2 hete késik a menszim. A teszt nega. Iszom a málna-palást kombit és szerinte ez a palást nem jo, mert nem üzzük még a babagyártást és befolyásolhatja a késést.

Voltunk hétvégén a játszin. Tényleg mi lesz a nagy fajátszi helyén?

2008. máj. 3. 12:31
Velem még mindig semmi, most egy kicsit megzuhantam, hogy a kezelések ellenére sem jött még össze. S veled mizu?
2008. máj. 2. 16:41

De kihalt ez atopik.

Mizu veletek?

49. encike 2 (válaszként erre: 48. - Macsusz77)
2008. márc. 22. 13:38
A te eseted akkor "simán" ment. Barátnőmék 4 éve probálkoznak és eddig semmi. Orvosrol- orvosra jártak. Most ott tartanak, hogy hsg-t csinálnak nála. Hátha okosabbak lesznek.
48. macsusz77 (válaszként erre: 46. - Encike 2)
2008. márc. 21. 09:13
Nem .Még az első Manó előtt.Mivel lombikra készültünk,így rutinból megcsinálták.Állítólag nem volt összenövés,de rá egy hónapra teherbe estem.
47. sóvágó (válaszként erre: 45. - Macsusz77)
2008. márc. 19. 14:34
szerintem ha komoly a probléma, akkor nem elég a szuri, biztos nem műtöttek volna, ha van más mód. Egyébként még nem vagyok babás, csak nagyon szeretnék az lenni, ezért nekem nem árt a negyven fokos iszap, épp ellenkezőleg!
46. encike 2 (válaszként erre: 45. - Macsusz77)
2008. márc. 19. 13:56

Hello!

Mostanában?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook