Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Hagyjam-e abba a rendszeres konditornát a sikeres teherbeesés céljából? fórum

Hagyjam-e abba a rendszeres konditornát a sikeres teherbeesés céljából? (tudásbázis kérdés)


2009. ápr. 21. 19:22

szerenécsre minden nap keményen eddzek, én még nem akarok teherbe esni :D

Szem még jobb is

12. claudiacsite (válaszként erre: 11. - Drnéni)
2009. febr. 17. 15:31
drneni, koszonom az uzeneted, elnezest a kesoi valaszert... mostanaban nem volt lehetosegem az oldalt latogatni.. igyekszem megfogadni a tanacsot :-)
2009. febr. 6. 13:24
A jóga nagyon jó. A kickboxot hagyd.
2009. febr. 6. 13:24
Semmilyen rázó jellegű és haspréssel járó gyakorlat nam ajánlott terhesség alatt! Tehát futás (padon sem), ugrálás, hasra edzés. Mivel a terhesség első néhány hetéről az ember nem is tud, bizony, ha gyereket akarsz, fel kéne hagyni ezekkel. Persze nem kell a mozgást abbahagyni, csak átalakítani.
2009. febr. 3. 21:58
Sziasztok. Mothertiger-tol szeretnem megkerdezni, hogy milyen fajta edzest vegzett teherbeeses elott.. En rendszeres konditermes voltam eddig, de eleg eros, kick-box edzeseket csinaltam eddig... amirol ugy gondoltam, hogy talan a folyamatos ugralas nem tesz jot es nehezebben eshetek teherbe... most attertem a yogara, a kick boxot meg csak hetente 1x ha egyaltalan muvelem... erdekelne a velemenyed(tek). koszonettel
8. mothertiger (válaszként erre: 2. - Moncus)
2009. jan. 31. 22:20
Majdnem két évig nem sikerült teherbe esnem. Elhatároztam, hogy edzeni fogok. Két hónap edzés után hirtelen és váratlanul terhes lettem!:)
7. MelisUK (válaszként erre: 5. - Moncus)
2009. jan. 30. 12:46
Ez simán belefér, a terhesség alatt is csináld majd, ahogy jól esik, erősíteni nem kell és ahogy egyre nagyobb a pocakod, akkor úgyis érezni fogod, hogy miket hagyj majd el.
2009. jan. 30. 11:58
Ez nem befolyásolja!
5. moncus (válaszként erre: 4. - MelisUK)
2009. jan. 30. 11:57

Köszi a gyors választ.

Igazából egy fél éve rendszeresen kedden és csütörtökön egy órát tornázok: futás, lépcsőzés, derék, has és max 1,5 kilós súlyzót emelgetek.Ez amolyan kimondott csajos kondi. Ez még belefér szerinted is ugye?

2009. jan. 30. 11:55
De ha konditeremben tornázol, akkor lehet, hogy pl súlyzós felüléseket is csinálsz - az ilyesmi is csak akkor árthatna, ha nem lennél hozzászokva fizikailag.
2009. jan. 30. 11:52
Ha eddig is rendszeresen tornáztál, akkor nem hinném, hogy abba kéne hagynod. Azt tudom, hogy az, aki rendszeresen tornázott a terhessége előtt, az a terhesség közben is tornázhat, viszont akik nem tornáztak előtte, azoknak nem ajánlott.
2009. jan. 30. 11:51

Minden héten kétszer egy órát konditerembe tornázok.

Befolyásolhatja- e ez negatív irányban a teherbeesést?

2009. jan. 30. 11:50
Hagyjam-e abba a rendszeres konditornát a sikeres teherbeesés céljából?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook