Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak! fórum

Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. ápr. 15. 10:22

Áhh de túl sokat akarsz Mother..

Nem is értem mi van veled:DD

Nem elég ha mi mondjuk hogy jól dolgozol?:)))

1462. mothertiger (válaszként erre: 1449. - Ében11)
2009. ápr. 15. 10:16

Ja, amúgy örülök, hogy március 30-i regisztrációd óta enyém volt az első és egyetlen hozzászólásod.


Csak hogy te is megértsd miről van szó: nem csak a barátaim véleménye számít a munkában, nem is erről volt szó, csak félreértelmezted. A lényeg, hogy ITT hagyom figyelmen kívül olyan emberek véleményét, akié esetleg megzavarná a nyugalmamat. A munkámban igyekszem magamból a maximumot adni, és törekszem a maximális eredményre minden alkalommal. A jó véleményektől sosem szálltam el, a rossz véleményektől magamba szálltam, és igyekeztem korrigálni a hibáimat, de ilyen nem sok volt. Inkább az "építő jellegű vélemények" szó illene ide.

Ennyi.

2009. ápr. 15. 10:08

Hagyd el..

Gutti is egy senki állítólag:DD

2009. ápr. 15. 10:03

Amúgy Violin is le van szarva, ahogy ez az egész hülye téma is egyben. Ha így szórakozik akkor gyerekesebb és betegebb, mint az ember gondolná. Ha nem, akkor sorry...


Az utószavam mindehhez: igyekszünk képezni magunkat a végsőkig, igyekszünk felzárkózni minden utolsó technikához és módszerhez. Az, hogy anyánk meg apánk nem tolt stúdiót a seggünk alá, nem jelenti, hogy nem vagyunk elhivatottak a szakmában, és le akarnánk járatni a "stúdiósokat" és az "egyesületi tagokat"... Ennyi.

2009. ápr. 15. 10:00

Amúgy sokat gondolkoztam ezen az emberkén, meg úgy általában a többi hasonlón.


Ezek nem csak azért vannak felháborodva, mert mi milyen minőségben dolgozunk (amin néha van mit fikázni, gyakran pedig nem), hanem azon, hogy egyre növekszik a konkurenciájuk. Igyekeznek letörni a szarvukat a szabadúszó tetoválóknak, akik olcsóbban dolgoznak náluk, igyekeznek a kisebbeket kiszorítani, kiszórni a piacról, hogy a végén csak ők maradjanak.

2009. ápr. 15. 09:17

Lányok vigyázzatok komoly emberrel van ám dolgunk..


Ne egy részlet a priviből..

" Cimbora tudom KIK hozták össze a szövetaéget (többen voltak ott és RIP Karesz), és közelebb vagyok hozzá, mint te valaha voltál leszel... Mint mondtam nem tudod ki vagyok, így légyszives ne mond meg hogy kit vágnának ki onnan és hogyan ..."


Ez tényleg tud valamit..:DDDDD

De nem mindegy hogy ki mit hozott össze mert én szövetségről beszélek ő meg szövetaéget..Na igen éget..

Itt égeti magát:DD

2009. ápr. 15. 09:07

Mother Violint egy fiatalember invitálta vissza,egy fórumon írta hogy Violint felkereste iw..-en és kérte jöjjön vissza..

Talán ismét az ő "szelleme" kísért..

Erre gondoltam már tegnap is nem csodálkoznék rajta..

2009. ápr. 14. 19:04

Ancsa: nyilvánvalóan mindkettővel.


Ami biztos: én ezer százalék, hogy nem veszem le a munkáimat sehonnan. Ha szar, ha nem szar, bevállalom, az enyémek! Ahogy mondtam: tanulok és tanulni is fogok, ezért nem marasztalhat el senki...

2009. ápr. 14. 11:55

De döntsük már el hogy a munkáinkkal vagy a topiccal van-e bajod..

Mert azért nem mindegy..

És tegyük hozzá itt sokan akik csak tetováltatnak is segítenek a másikon..Hová érdemes menni kihez,ők hol jártak..

Ma már Magyarországon sajnos nem fognak elismerni mint tetoválót..

Elítélik börtönviseltnek bélyegzik egymást az emberek..

Nem nőtt még fel ez az ország ehhez..

Nem véletlenül van külföldön nagyon sok elismert tetováló!

2009. ápr. 14. 11:52

Nem nem az..

De nem mindenki teheti meg hogy 100ezrekkel menjen hozzátok...

Erre adunk egy kevés lehetőséget mi..

És félretéve az expót kiállításokat..

Hozzátenném Mother most jött haza külföldről,valószínű azért járnak ott hozzá mert nem dolgozik jól..

Nem egy expó és nem egy kiállítás adja meg a tudásod lényegét!És nem is egy magazin hasábjai.

A kéz az amiben a tudás rejlik,az agy ami a kreativitást adja..

Tetoválókat akarsz látni?

Miami Ink..Nem is kell ennél többet írnom!

2009. ápr. 14. 11:39

Akkor tisztázzuk még egyszer mi is a bajom ezzel a topikkal....


Szóval bemegyek egy igen ismert studioba (nevet ismét nem akarok írni képzeljetek oda bárkit de legyen nemzetközileg elismert tetoválóművész, aki több expón itthon és külföldön is részt vett nyert...stb... ) szóval egy full felkaros tetkót kérek tőlük a végére az egész kb 250-300 ezer forintomba kerül...Szerintetek meggazdagodni akarnak rajtam? Nem hinném... Aztán jön az egyszeri emberke... mutatja a full karos tetkóját, mondja a haverja csinálta alkalmanként 5000-ért... És te már látod akkor sem érte volna meg ha neki fizetik az 5000-et, nem hogy még ő fizet...


Már maga a topiknak a címe feltételezi, hogy a legtöbb tetováló csak lehúzza az embereket... És benne van az is, hogy ez a szakma tulajdonképpen egy olcsó mulatság....

1452. mothertiger (válaszként erre: 1449. - Ében11)
2009. ápr. 14. 10:43

Kicsit félreértettél, de nem baj, neked elnézem...


Nem fogok magyarázkodni, annak akiknek írtam, biztosan megérti.


Léptem, valahogy nem vagyok vevő erre a légkörre.

2009. ápr. 14. 10:40
De ennek a topicnak nem is erről kéne szólnia ami itt megy:(
1450. 6a4af0c0e7 (válaszként erre: 1449. - Ében11)
2009. ápr. 14. 10:36
Sokan kikezdték már ezt a fórumot nem csoda ha így áll hozzá..
1449. ében11 (válaszként erre: 1448. - Mothertiger)
2009. ápr. 14. 10:34

Szerintem nem kellene lesz..ni a véleményeket!

Azért van ez a fórum, nem?

Az meg elégé szomorító, ha csak a barátok jó véleményére vagy vevő...akkor hogy tudod képezni magad?Végül is az EMBER a saját bőrét viszi vásárra a tetkóért!

ezt a fórumot olyanok is olvassák, akik szeretnének

majd tetoválást, szóval nem felesleges másnak is kommentálni az itt olvasottakat.

Jó lenne, ha minnél többen és többet kérdeznének!

Végül is a tetoválást nem lehet úgy elintézni, mint pl.: veszek a boltba 1 kg kenyeret.

2009. ápr. 14. 10:03

Nekem amúgy elegem van ebből az egészből... Leszarom, hogy ki mit gondol, neked is le kellene szarnod, Ancsa! Képezzük magunkat amíg élünk, én ebből az egészből semmit nem fogok magamra venni.


Nem is érdekel.

Csak a barátaim hozzászólásait látom meg, úgyhogy másnak felesleges kommentálnia.

1447. c608b2492d (válaszként erre: 1443. - 5e48d37001)
2009. ápr. 14. 09:30

Mert nem tudják hová kell menni lézereztetni..

Sokan meglátnak valamit és már mehet is fel..

Nem mindíg a tetováló hibája,hanem sokszor a megunt minta okoz problémát!

2009. ápr. 14. 09:26
De köszönöm a felajánlást megtaláltam azt a tetoválót aki a lábamat megcsinálja,róla is szó van a naplómban,vagyis kép a munkáiról..
2009. ápr. 14. 09:22

Tudod kikről beszéltem,mert a privátba leírtam..

Itt azokról a "tetoválókról" van szó akik gyorstalpalón szereztek egy oklevelet 25ezerért,vettek egy gépet kéz alatt és hirtelen művész lett belőlük..

Sajnos szükség van rá..Bár ne lenne..


De mi is a bajod az IQ-mal?

1444. d879a0c5b4 (válaszként erre: 1442. - Szakál a sakál)
2009. ápr. 14. 09:21

Volt kép a tetoválásról, mondtak árat és Ancsáék megmondták, hogy szerintük az az ár azért a mintáért kevés-e vagy sok...

Szerintem nincs semmi rossz benne...

De ne köss már bele mindenbe... :)))

1443. 5e48d37001 (válaszként erre: 1440. - Szakál a sakál)
2009. ápr. 14. 09:21

Magamon nem tudnák elképzelni egy tetoválást,de ez nem azt jelenti,hogy nem csodálkozok el egy-egy gyönyörűen elkészített darabon.Valóban művészet,egy életre szól-jobb esetben-ezért kell körültekitőbben megválasztani azokat a szakembereket,akik ekészítik ezt az örökre szóló darab(oka)t.

Van itt a hoxán nem egy olyan topik is ,amiben a lányok egymástól kérnek tanácsokat,hová fordulhatnak,hogy eltüntessék azokat a tetoválásokat,amiket szégyelnek,mert olyan csúnyák!Anno 3000Forintna került Nekik,most a lézeres kezelésnél már 160Ezer forintnál tartanak és még ez mindig nem a vége.


Ezért írtam azt,amit írtam,hogy Teljesen egyetértek hozzászólásaiddal.

Sőt Nekem ez egy kicsit szakmába is vág,mivel kozmetikus vagyok sok mennyasszonyt sminkeleltem már ki.Akik sírva kérték,hogy tüntessem el valahogy a myennyasszonyi ruhából kikakandikáló tetoválásaikat,mert megbánbták mert nem lett olyan szép,és nem is úgynéz ki mint amit a tetováló"művész"nél a magazinban kinéztek.

1442. szakál a sakál (válaszként erre: 1441. - 6a4af0c0e7)
2009. ápr. 14. 09:12

Akkor mire ez a topik cím???



"Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak!"


Egyáltalán miért van erre szükség???

ezzel úgy állítod be az egész szakmát, hogy csak meggazdagodni akar... nem túl szerencsés nem gondolod?

Valóban vannak akiket lehúztak, de egy...


Ha nem vagy elégedett a tetoválásoddal segítünk!

.

.

.Cím jobb lett volna nem gondolod...!

2009. ápr. 14. 09:03

Tévedsz,nem minden szalont!!

Nem azt írtam ne menjenek szalonba!!

De talán ha visszaolvasnál!!

Nézd meg a naplóm mi van az én lábamon!Amit lézereztetnem kell!

És nem magam fogom megcsinálni a lézer után a takarást,és nem azért mert az én lábam!!

Azt gondolod engem nem keresnek meg olyanok akiket walkman motoros kombinációval pingáltak?

És még a bőrét is tönkretették..

Nézz meg itt más olyan topicot ahol tetoválásról van szó..

Én sírni tudnék a látottakon..

Nem érzem hogy a ló túloldalára estem volna..

Senkinek nem ajánlottam hogy hozzám jöjjön..

Azokat a dolgokat írom le amiket tapasztaltam..

Mindazonáltal ha ismered az öreget akiről írtam,hát tőle is tanultam..

Plusz nem szégyenlem hogy a mai napig gyakorló bőrözök,vagy disznó bőrön csinálok sok mindent itthon..

Meggyőződni arról hogy ki milyen munkát csinál nehéz..

Összeállítani egy albumot és azt mondani rá ezek az én munkáim nagyon könnyű..

Én a szalonban ahol a lábammal művelték ezt órákat töltöttem..És mégis ez lett belőle..

Én nem mutogatom más munkáját,hogy az az enyém..

Aki hozzám jön pontosan tudja mi az amit tőlem várhat..De soha nem vállaltam még olyat amit nem tudok megcsinálni!!

Rajtam is van egy pár..A saját bőrömön tapasztaltam meg kontár emberek munkáit..

Hát épp ezért nem tennék senkivel olyat amiket néha javítok..

Bocs hogy ez nekem nem a pénzről szól..

Vannak akik pont ezért csinálnak otthon tákolt gépből maguknak másoknak mert nincs pénzük elmenni akár hozzátok..

Én a saját tudásommal amennyire képes vagyok segítek..

Egy szalonban nem fognak alkudozni veletek..De valószínű szégyenlik azt ami rajtuk van..

Ha nem tudok valamit megcsinálni,névjegykártyát adok,segítek..

Tőlem még nem ment ember szalonba javítani és ebben 100%-ig biztos vagyok..

1440. szakál a sakál (válaszként erre: 1437. - 5e48d37001)
2009. ápr. 14. 09:00

Remélem nem félreértesz, és csak azért értesz velem egyet, mert nem szereted magát a tetoválást, és elítéled, rossz dolognak tartod...

Ez egy művészet, és remélem csak azért nem tetováltatsz mert egyszerűen nem vonz...

De attól még látod, hogy egy ihenis széleskörű művészeti ágról van szó rengeteg értékkel...

1439. szakál a sakál (válaszként erre: 1434. - 6a4af0c0e7)
2009. ápr. 14. 08:42

Itt válaszolo a privátodra!


Azért rágtam be, mert minden szalon úgy állítasz be mintha lehúzó lenne, igen valóban vannak olyan emberek aki szalon címén is szörnyűségeket csinálnak, és kontárkodnak, nem mondok neveket, mert nem, de ezt is mondtam, hogy érdeklődni kell, tájékozódni minden vendégnek...

De ha ilyesmit tapasztalsz meg kell nézni, hogy tagja-e a szövetségnek és ha igen kíméletlenül feldobni a linksége miatt, meglásd ott szakmai szinten megkapj a magáét, ha meg nem tagja akkor ott vannak a hivatalos szervek, és a szövetséggel karöltve szintén lehet mit tenni, csak akarni kell..


Szalon árak... Nincsenek szalon árak... egy tetoválás anyiba kerül, tényleg nem fogod tudni velem elhitetni, hogy megéri normális mindent megadok körülmények közt 5000 ft-os órabér alatt tetoválni... Tudom mi kell hozzá..


Komolyan nem megbántani akarlak, de azt veszem észre, hogy az emberek már tényleg ott járnak, hogy elmegy a kispistához juliskához, mert szarér hugyért ráfirkál valamit...

Több takarást csinálunk a szalonban mint rendes friss munkát, és ki vagyunk tőle... Pénzt nincs pofánk többet elkérni, mert szerencsétlent már megszivatták egyszer (-ki csinálta? és a válasz az esetek 99%-ban - Egy ismerős/srác/csaj Otthon)... De persze így mi is szívunk mert jóval többet kell rajta agyalni, jóval több vele a munka...

Sajnálom. Igen tudom ki az akitől veszed a felszerelést, én is szoktam onnan is vásárolgatni, de ez még mindig nem jelent semmit... Értsd meg amit tesztek nem viszi előrébb, hogy az emberek jobban megbecsljék a szakmát, és azoknak a dolgát nehezítitek, akik igenis küzdenek ezért..

Nem nem vagyok szánalmas, és a privátodból azért kiderül téged sem 75 IQ-val áldott meg az úr, nem értem miért nem lehet akkor...

Olyan általános tanácsokkal lássátok el a vendéget ami tényleg használ, és

IGENIS NEM SZABAD A PÉNZT SAJNÁLNI A TETKÓRA!!!!

Persze csak akkor fizesd ki ha előtte meggyőződtél róla, nem beszívott narkós magamutogató hülyegyerek sztárolja magát studió címén... (egyetértek)

Remélem azért észreveszitek azt, hogy mit kifogásolok abban amit írtok... Lehet segíteni akartok sokmindenben, de igencsak a ló tuloldalára estetek... És így már azokat is lejáratjátok, akik igencsak a szakma elitje...

1438. 6a4af0c0e7 (válaszként erre: 1437. - 5e48d37001)
2009. ápr. 14. 08:37
De akkor ezek szerint te is láttad a munkáinkat,és mint nem hozzáértő szerinted is abba kéne hagynunk..
1437. 5e48d37001 (válaszként erre: 1433. - Szakál a sakál)
2009. ápr. 14. 08:34
Nincs tetoválásom,és nem is lesz soha.De egyetértek minden egyes leírt szavaddal!
2009. ápr. 14. 08:26

Nem miattunk vagy itt de csak nekünk és rólunk írsz..

Már megköszöntem az építő kritikád..

Nincs mit a továbbiakban hozzád fűznöm..

További sok sikert a szalonodhoz és a munkáidhoz:DD

1435. szakál a sakál (válaszként erre: 1434. - 6a4af0c0e7)
2009. ápr. 14. 08:22

Kisanyám a szánalom az amit tetoválás címén művelsz az emberek bőrével...

Mondtam már lehet próbálkozni a munkáiddal bekerülni magazinokba...

Majd meglátod, hogy azok akik tényleg értenek hozzá mit mondanak a firkálmányaidról...

Nagy pofáraesés lenne, és azt a te érzékeny lelekcskéd nem viselné, azaz az igazságot...

Egyébként abból is látszik amit reagálsz a mondandómra, hogy annyi vagy ezek szerinet.

Tudod vannak akik tényleg dolgoznak ebben a szakmában, és azt szeretnék, hogy jó legyen...

Hazudj, és kontárkodj csak tovább...

Hitesd el a kuncsaftal, hogy 5000-ért te jobbat csinálsz, mint a studio 20.000-ért... És csak azért 20 ott mert le akarják húzni... Te vagy aki lehúzod őket... pont annyit csikarsz ki belőlük, amennyite elkérsz a tetkóért, mert amit csinálsz az nagy nulla..

Én vagyok szánalmas... Nézz tükörbe...

Nincs szükségem rá, hogy az interneten mindeféle fórumon halásszam a vendégeket, és azokat próbáljam lejáratni, akik kulturált körülmények közt próbálnak megadni mindent ennek a szakmának, és nem sajnálják a pénzt rá studiót nyitnak, hogy kellően exkuzív, diszkrét, és igényesen tudjanak munkákat alkotni...

Te saját magad is lejáratod, hiszen a saját munkádról is elhiteted az emberekel, hogy szart sem ér...

Csak nyomjátok a sok hülyeséget... De tudod nem miattad vagyok itt vagy a hozzád hasonlók miatt, hanem azt a pár embert sajnálom, akik elhiszik amit írtok...

2009. ápr. 14. 07:08

:DDDD

Ez az ember szánalom..

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook