Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak! fórum

Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. ápr. 13. 23:23

És itt is egy topik amivel ha lehet mégjobban lejáratják a szakmát...

Olcsó húsnak híg a leve!

Remélem mindenki érti miről beszélek..

Ha valaki azt mondja nekem, minden előírásnak megfelelően tetovál (és most a munka esztétikai minőségéről nem beszélek) és megérné neki 5000 ft-os órabér alatt teoválni, az valami nagyot hazudik, és kispórol valami fontosat a tetoválásodból...

Van olyan igen világszerte neves elismert tetováló (magyar) aki 20.000 ft-os órabéren dolgozik!!!

Vajon lehúzza a népet?

Nos azt kell mondjam véletlenül sem... az a művészet amit kapsz tőle megfizethetetlen egy örök életre szól...

Undorító, hogy itt egyesek azért, hogy hozzájuk menjenek tetováltatni, a jótékonykodó, majd én lerántom aleplet a gonosz rosszindulató meggazdagodni vágyó tetoválókról pózitúrában, képesek fillérkért rossz minőséget eladni...


Éppen azzal amit most műveltek éritek el azt, hogy sose becsüljék meg azt a művészetet amit azt hiszitek ti is csináltok!!!

Mit gondoltok egy átlag laikus ember ha ezt olvassa mit fog gondolni a tetoválókról???

Jesszusom!!!!!!



egy tetoválás éppen annyit ér amennyit adtál érte... Sajnos nem lehet ezt megmondani... Mindenképpen tájékozódj, nézz portfóliót, munkákat, nézd meg a körülményeket ahol készül... és dönts belátásod szerint... De ne feledd ne azért menj a kispistához juliskához, mert ő 5000-ért felvarja azt amit a Tattoo Szalonban 30-ért akartak, hanem azért mert meg vagy róla győződve, hogy megkapsz mindent, ami neked kijár, és ne feledd életed végéig viselni fogod amit rádtetoválnak... Dönts helyesen és ne sajnáld a pénzt, nem éri meg egy tetoválást eltakartatni javítani sokkal többe kerül, mint ha elsőre inkább tovább gyűjtöttél volna...

havonta 1-2 alkalommal járnak a nők fodrászhoz/kozmetikushoz, akik alkalmanként 5-10 ezer forintokat gombolnak le róluk, ha nem többet, az évi 50-150 ezer forintba kerül, és nem tart örökké, mehetsz, és mehetsz... veszel egy táskát szintén 5-15 ezerért, és jövőre megint vagy egy cipőt 15-20-ért....

A tetoválásod örökké veled marad, ne erre sajnáld a pénzt!!!!!!

2009. ápr. 11. 20:31

Hát igyekszem..

Bár van amikor néha iszonyatosra sikerül 1-2..

Na igen Mother jól eltűnt..

Kesanyáról nem is beszélve;(((

1431. 240969b260 (válaszként erre: 1430. - 6a4af0c0e7)
2009. ápr. 11. 18:58

Igazán nincs mit:)

Tényleg jók, a póktól kezdve a nonfiguratívig...

Puszi

Mother, Te mikor jössz haza?

2009. ápr. 11. 18:41

Gyere nyugodtan:)

Köszönöm..

2009. ápr. 11. 16:31

Sziasztok!

Mindenkinek Kellemes Húsvétot kívánok!

Pihenjen mindenki nagyon sokat!

Ancsa, láttam iwiw-en a munkáidat, nagyon-nagyon tetszik mind! Még a végén Hozzád megyek fel tetováltatni, ha vállalsz majd:)

2009. ápr. 8. 20:52

Ancsa, holnap jön a pasim. :)

Bár holnap még melózom délután... :(


Sajnálom, ami Meácska Papájával történt. Nagyon megsírattam a naplóját. Nekem is feljött egy csomó emlék...:(

2009. ápr. 8. 06:59

Kesenya de ez már a végeredmény úgyhogy képet:)


Mother már nincs sok hátra..


Ja nézzétek meg Meácska naplóját..

Elment a papája:(

2009. ápr. 7. 22:03

Az utolsó két napom a legnagyobb cumi...


Antiszociális seggfej leszek, mire hazamegyek. Illetve már az vagyok, bocs. :PPP

1425. kesanya
2009. ápr. 7. 21:43

Jóvanna! :))

De hát ugyanolyan, mint lejjebb, ha minden igaz! ;)

:*

2009. ápr. 7. 17:58
Képet:))
1423. kesanya
2009. ápr. 7. 13:10

Kész a tetkóm, csajok! :))

Tegnap befejeztük végre. ;)


Végül 3x javítgatott rajtam 5-6 (!!!) órákat, vagyis inkább átdolgozta az egészet újra.


Totál így 8 alkalom volt, és tegnap adtam még egy 5öst Ferimnek, mert már nekem volt ciki, hogy az utolsó alkalmakért nem kért pénzt.

Így végül szép kerek szám lett a vége, plussz a Bepanthen+, vagy 10-12 tubus... :OOO


Mind1, megvan, az a lényeg!


Sajnos sokára leszek megint ON ezen a fórumon, de valamit még biztos csináltatok, mert így kezdem magam féloldalasnak érezni! :))

Mondjuk bal vádlim? Hja, majd...

2009. ápr. 6. 10:30

Elolvastam, sajnálom, hogy eddig fajult köztetek a vita. :(


Most akkor egyedül maradtam megint? :(((

2009. ápr. 5. 11:22

Egy ideig nem leszek..

A naplómban minden benne van..

2009. ápr. 4. 20:35
Háááát, hogy nincs itt soha senki??? :OOO
2009. ápr. 3. 14:32

Nagyon sok munka van, de türelmem fogytán... :(


Puszi nektek! :*

2009. ápr. 3. 07:18

Szia mother! Örülök, hogy van munkád! Csak érdemes volt maradni! Az a lényeg, hogy a vendégnek tetszen és kész, a többin ne stresszeld magad!

Vigyázzatok magatokra!

Puszi

2009. ápr. 2. 22:25

Nem tudok még képeket feltenni, mert Anya fényképezögépén vannak a képek. Azt mondja, hogy ha már mindegyikkel végeztem, ha már nem vállalok több munkát (jövö héten már jön Kálmi értünk), akkor majd felteszi öket a gépre, és onnan meg azt kezdek velük, amit akarok. :)


Addig meg még dolgozgatok egy kicsit, holnap is meg vasárnap is lesz munkám, összesen három. Ma is dolgoztam, bár nem vagyok megelégedve a munkámmal: olyan lett, amilyen a kedvem (szar). De a vendégnek tetszett, úgyhogy ennyi...

Vasárnap két munka is lesz, meg még a jövö hétre is bejelentkeztek ketten, bár még nem jöttek el, hogy mi meg hogyan.

Holnap kurvanagy munkám lesz... :SSS


Jó éjt nektek! :*

2009. ápr. 2. 12:20
Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!!
1415. kesanya
2009. ápr. 2. 11:45

Sziasztok ide is!

Újabb tetoválásosos kanyarom letudva, csak kell mennem még jövő hétfőn! grrr....

Egy órát vártam az én Ferimre... :/

Ha időben elkezdjük, meglett volna, na mind1.

Most megyek, rohanok tovább, mint mostanában! Pfff...


Puszi mindenkinek!

2009. ápr. 1. 14:36

Sasban fehér majd 2 hét múlva..

Addig kicsit veszettnek néz ki..


Anyósomnál takarítok a franc egye meg:SSSS

Este meg HOnF-bajnokság nyolctól:)

1413. kesanya
2009. ápr. 1. 12:25

Halihó!

Ma ON tudok lenni én is, végre eljött talán az utolsó felvonásom az indámból! :))

3 után megyek, majd este jelentkezem, de ha nem írok, ne válaszoljatok! :DDD


Mother, tök ügyes vagy! ;) Meddig maradsz még kinn? Képekeeeeet! :o)


Annamari, Te mit dolgozol mostanság?

Sasban fehér hogy alakul? ;)

2009. ápr. 1. 12:16

Ja, fiúnak, mellre.

Vasárnap meg fiúnak, hasra... Bolondok ezek. :PPP

2009. ápr. 1. 12:16

Remélem nem vagytok betegek...?

Holnapután tetoválok megint. :)

2009. ápr. 1. 07:27
Mother én is aggódok a többiékért mi van velük,hol vannak:(
2009. márc. 31. 21:26
HAHÓÓÓÓÓ!!! VALAKIIIIIIIIK!!!!! :SSSSS
2009. márc. 30. 22:50

Anyunak nincs ideje feltenni a gépre a képeket, egy munkám meg a telefonomon van, amihez nincs a számítógépen bluetooth...

Majd megkérem, hogy tegye fel, hogy ha hazamegyek, tudjak vele variálni.


Olyan kisfiút varrtam tegnap, hogy ihajjjjj, meg csuhajjjjj. :)

1407. 240969b260 (válaszként erre: 1405. - Mothertiger)
2009. márc. 29. 09:41

Látod, összejön ez! Csak a kezed bírja még ki...

Kitartááás!

Aztán fényképezd a munkákat, mail-ben majd max. elküldöd, ha ide nem teszed fel!

Puszi

2009. márc. 29. 00:29
Nagyon sok és jó munkát neked:)
2009. márc. 28. 23:15

Pucikáim!

Hát itten meg mi ez a nagy punnyadás???? :)


Nekem megy a meló ezerrel, látszik azon is, mikor jutottam ide... :)

Holnap két munka is lesz. Ma is volt kettö. :)))

1404. mothertiger (válaszként erre: 1402. - Kesanya)
2009. márc. 27. 21:01

Nem is szeretem, de hát már mindegy... :P

A kígyókat is utálom, nem is értem, hogy vetemedhettem ilyesmire, hogy a fene vigye el.:S

De hát fiatalság, bolondság. :S


Ha eltakartatom, egy emléket takarok el vele. Ha magamon hagyom, talán mindig bánni fogom, hogy nem csináltattam vele valamit. De hogy konkrétan mi a f.szt csináltassak vele, halvány gözöm sincs! :D

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook