Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak! fórum

Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2009. márc. 27. 16:03

Meácska nekem is tetszik te hogy hová az csak a te döntésed ne hagyd hogy befolyásoljunk:)

Derék,derék,derék:DD


Kesenya sajnálom hogy a manód beteg:(Gyógypuszi neki..

Megnézem majd a honlapot amúgy én is voltam minden tetkózás előtt:DDD (akasztott emberen kívül:D)

1402. kesanya (válaszként erre: 1398. - D879a0c5b4)
2009. márc. 27. 13:27

Meácska, ha jól emlékszem Mother deréktetoválása sem szimmetrikus, sőt inkább formabontó! ;)

De előre is dögös lenne, az tuti!

Majd megálmodod egyszer csak!

1401. kesanya (válaszként erre: 1400. - 1e8f358d6a)
2009. márc. 27. 13:24

Köszönöm! :)

Először csak egy kicsire gondoltam, aztán ez lett belőle, hmmm... ;)

2009. márc. 27. 13:13

nagyon szép a tetoválásod keseanya!

Nőies és vagány. Gratulálok!

2009. márc. 27. 13:03
Nekem is tetszik meacska!
1398. d879a0c5b4 (válaszként erre: 1397. - Kesanya)
2009. márc. 27. 12:52

Ha hátra rakom a derekamra, akkor nem szimmetrikus, úgy nem tetszene...

Párom a hasamra-oldalamra gondolt, én is hajlok efelé, mondta még a bokámat is, de azt elvetettem kapásból...


De vannak itt tapasztaltabbak, azért merem megkérdezni :)

1397. kesanya (válaszként erre: 1396. - D879a0c5b4)
2009. márc. 27. 12:28

Én láttam! :))

Szerintem tök jó ötlet összekombinálni a kettőt...

Esetleg a derekadra lehetne tenni, nem?

2009. márc. 27. 12:22

És azt már láttátok, hogy én milyet találtam magamnak? :D Ott figyel a naplómban :))

De még alszom rá sokat, és ha akkor is fog tetszeni, akkor a magamévá teszem ténylegesen :D


Szerintetek egy olyan mintát hova lehetne tenni amúgy? :$

2009. márc. 27. 12:09

Nem lett volna az olyan rossz, ha normálisan csinálja meg...

És még nincs minden veszve! :)

2009. márc. 27. 11:31

Mennyi ilyet látunk és még most is áldom mindazok kezét akik gépet ragadnak és képesek ezt művelni másokkal..

Ráadásul van pofája pénzt kérni érte!!

Istenem de bosszantó!!

2009. márc. 27. 11:25

Kérd vissza a lánytól a pénzt mindenképp..

Ne hagyd hogy rábeszéljen ő csinálja meg,ezzel ő már nem tud mit kezdeni:(

2009. márc. 27. 11:24

Elörajzolta a mintát a börön? Megmutatta, hogy néz ki, mielött elkezdett tetoválni? Hogyan rajzolta fel a börödre munka elött a mintát? Akkor nem látszott, hogy nem szimmetrikus?


7 rugó még nem olyan sok pénz, ezért többet szoktam kérni (én sem szalonos vagyok), de akkor is igyekszem minöséget adni. Magyarán: nem szarunk oda, ahol eszünk!

1391. monyesz2 (válaszként erre: 1384. - Kesanya)
2009. márc. 27. 11:20

Szia.

Nem szalonban csináltattam így 7000Ft volt.

De nem is értem mivel láttam már neki munkáját és nem volt rossz ezért mertem elmenni hozzá

2009. márc. 27. 11:18
Monyesz: ha igényesen meg van csinálva, még az sem olyan feltünö, hogy nem szimmetrikus. Azonban ezt is meg lehet oldani árnyékolással, itt-ott kiegészítésekkel. :) Úgyhogy ne keseredj el! :)
2009. márc. 27. 11:07

Kesanya, gratulálok a tetkódhoz, nagyon szép!


Szia mindenkinek egyábként!


Elhalmoztak munkával, nagyobbnál nagyobb mintákat kell tetoválnom, eröt és kitartást küldjetek, meg valami jó drogot, hogy ne vegye el az agyamat a fájdalom. Most még elvagyok, de ha belehúzok, végem lesz. Imádkozom, hiszen nagyon sok dolog forog most kockán...


Tegnap pánikrohamot kaptam, nem is tudtam, hogy ilyenre is képes vagyok. :S

A fitymaszükületes topicban írt rám egy pasi, hosszászólásának utána is néztem, attól lettem rosszul.:(((


Ja, holnap két munka, holnapután két munka... Egy kicsi, egy nagy felosztásban.:P

2009. márc. 26. 20:52
Kiscsillag igen!!
2009. márc. 26. 19:07
Ancsa, kéred az msn-címemet?
2009. márc. 26. 19:06
Mondtam én hogy tud valamit ez a Feri:D
2009. márc. 26. 16:42
Jajj, kesanya, nagyon jól néz ki a hátad-hasad! Nagyon tetszik :))
1384. kesanya
2009. márc. 26. 16:36

Khm, khm, khm... azért már sokadszorra futunk neki!

De tényleg szép, nekem is tetszik! ;)

Remélem a többi is már ilyen lesz függőlegesen..., akkor maximálisan elégedett leszek! ;)

2009. márc. 26. 16:33

Nagyon széééééééép!!!!!!

Basszus,jól nyomja a srác..

1382. kesanya (válaszként erre: 1380. - 240969b260)
2009. márc. 26. 16:30

Szia!

Köszi, most "dark"-os lettem! :))


Igazán azt szeretném, ha olyan lenne a hátam felső része/lapockám, mint amilyen elöl a hasamalja... Az csúcs szerintem is! ;)

1381. kesanya
2009. márc. 26. 14:48

Sziasztok! :)

Tettem fel képeket az adatlapomra, meg a naplómba is...

Nézzétek meg, milyen "sötét" lettem! :O ;)


Mother! Szomorúan olvasom, hogy milyen fájdalmaid vannak... Csak keményen! :*

Képezd a munkáidat, had lássuk mi is! Gondolunk rád sokat!

2009. márc. 26. 14:46
kesanyaaa, még mindig állat a tetkód! Nagyon szép lett!
2009. márc. 26. 12:56

Tudom..

Mi is most egy nagy döntés előtt állunk.

2009. márc. 26. 10:55

Ancsa, neked is tudnod kell, hogy milyen, mikor már belefáradsz a sok szarságba, legszívesebben hagynád, hogy azt csináljanak veled amit akarnak, csak megszünjön végre minden fájdalom. Amúgy tegnap jól voltam, de a gyerekkel el kellett menni este sétálni, ma reggelre a lábam megint K.O. lett. Hát ez van. De érdekes, nem? Elvették a 67%-ot tölem, minden járadékkal együtt. Jelenleg vagy melóért, vagy szociális segélyért pályázok.


Kiscsillag, bal lábon magasított, plusz lúdtalpbetéttel ellátott cipöt hordtam. Ez úgynevezett "méretes" cipö volt, direkt csak az én lábamról, csak az én lábamra. Nem "széria"-cipö, körberajzolták a lábamat, minden részt megmértek rajta, így készítették el a cipöt.

Ja, és az volt a legszebb az egészben, hogy olyan cipöt választhattam katalógusból, ami nekem tetszett, azt formálták a lábamra. :)


Egyébként köszönöm, aranyos vagy, de ez sajnos nem olyan egyszerü dolog, fentieket tekintve.:(


Szotyibaba elég rossz, tegnap már megríkatott, annyira rajta volt a hülyeség. Anyu folyton csitít, ez is az agyamra megy. Ha én azt mondom hogy nem, ö azt mondja, miért ne? Ezzel él vissza a gyerek, csak ö ezt nem veszi észre... :S


Holnaputántól meló, küldjetek sok-sok pozitív energiát, és sok-sok kreativitást, mert olyan képeket kell tetoválnom, hogy ihajjjj...:P

1377. 240969b260 (válaszként erre: 1375. - Mothertiger)
2009. márc. 26. 08:58

Szia Mother!


Ha hazajöttél első dolgod az orvos legyen!


Milyen fajta gyógycipőd volt?

Én tudnék neked szerezni ha gondolod!

Kitartás!

Szotyibabával mizújs? Rosszalkodik a kis Drága? :)

2009. márc. 26. 08:48

Mother,én nem írok neked többet ha ilyeneket írsz..

;((((

2009. márc. 25. 22:20

Ma reggel fejfájással ébredtem (pedig jobban örültem volna a pasimnak)... Kezem valamelyest javult, lábam stagnál.


Szerintem a klímával lehet valami, ami nekem nem kóser.

De ha hazamegyek, elnézek az orti-dokimhoz, hogy csekkolja le a lábamat, nagyon régen voltam már nála, röntgenen meg már vagy 10000000 éve. :S

Fosok is, hogy gáz van a csavarral, vagy a csontokkal a csavarok körül. Ha valamelyik csavar eltörik, vagy a csontom "elfolyósodik", akkor a lábamnak löttek. Ezek a kártyák is benne vannak a pakliban.

Lehet, hogy hülyén hangzik, de néha már örülnék, ha megszabadulhatnék a lábamtól. Az a rengeteg fájdalom, meg a félelem, hogy most megbotlottam, basszus, mi van ha eltört...Meg hogy most szokatlanul hosszú ideig fáj, mi van ha elindult a csontjaimban a folyamat, amit nem lehet többé visszafordítani?

Ezért nem is tetováltatok se a bokámra, sem a lábfejemre: egy az hogy kurv@ gusztustalan a bokám, másik meg hogy mi a francnak, utólag ha amputálnák, csak sírnék a tetkó után. XDDD


A legszemetebb dolog meg: gyógycipöt kellene hordanom, erre elvették tölem a közgyógyellátást. Életem végéig szükségem lenne a cipöre, tizenakárhány éve került a cipöm valami 12 ezer forintba... Hát a f@szom se fog annyit adni egy cipöért, amit nem is hordhatok folyamatosan, hiszen nem lehetek télen-nyáron ugyanabban a cipöben... Inkább a gyerekre költöm a pénzt. :)

1374. d879a0c5b4 (válaszként erre: 1373. - Mothertiger)
2009. márc. 25. 21:58
Kezeid, izületeid, fejed? Fájnak még? Jobban vagy már?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook