Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak! fórum

Ha van tetoválásod, ird meg kérlek, mekkora és mennyibe került, lehetsz áldozata is az ezen meggazdagodni vágyóknak! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2009. márc. 19. 11:49

Sziasztok, Neked is Mother!


Lélekben mindenkivel ott vagyok, de képtelen vagyok itt lenni, sok a meló este meg későn érek haza...

Írjatok, próbálok napközben olvasni azért!

Lurkód hogy érzi magát? Van már melód?

2009. márc. 19. 11:49

Szia Tigris!

Hogy vagytok? Van már munkád?

Nem hiszem, hogy bárki is közülünk haragudna Rád! :)


Ancsa: fejbevágást még nem kaptunk ébresztőnek, de volt már a mancsa a számban meg a szememben, csak mert neki éjszaka sétálhatnékja volt rajtunk :D

2009. márc. 19. 11:48

Folyton rád gondolok..

Van-e melód,mit csinálsz,hogy vagytok...

2009. márc. 19. 11:46
Bylli 1246 hsz..
2009. márc. 19. 11:45

Szia baby..

Viccelsz??

Hogy haragudnék már...

1268 hsz!!!!

Hiányzol nagyon,de ezt írtam még előrébb is..:(

2009. márc. 19. 11:43

:(

Szia Kesanya!


Többiek miér nem szóltok hozzám? :(((

Ancsa, haragszol?

2009. márc. 19. 11:43
Hát neked már van cicusod,szóval ha ti nem ébredtetek még ilyenre akkor semmi gáz:)
1276. d879a0c5b4 (válaszként erre: 1275. - 6a4af0c0e7)
2009. márc. 19. 11:30

Már én is láttam párszor, és még mindig nem tudok nem nevetni :D Párom is pukkadozik a munkahelyén, a kollégái meg furcsán néznek rá! :D


Szóval készülj a legrosszabbakra!! :D

2009. márc. 19. 11:19

Köszönöm!

Elvileg ma este megyek egyért,de semmit nem kiabálok el..

Azért megnézem amit ajánlottál,mert hát az én szerencsémmel...


Jajj amit belinkeltél halálos..:D

Megnéztem már vagy 5x és sírok a nevetéstől:)))

2009. márc. 19. 10:29

Nem tudok még neked cicust...


Illetve "ismerek" egy lányt, aki beteg lovakat fogad be és ment meg a vágóhídtól. Természetesen a kutyusokat és cicusokat sem tudja otthagyni az út szélén. A kutyák között szortíroznia kellene, mert már rengeteg van, cicából is sok van, nem tudom, hogy bírja.


Lehet tőle örökbefogadni, ha gondolod. Most valahol a Mátrában lakik.


Én csak a blogját olvasom, itt a cím, ha érdekel, fotókat is mindig tesz fel és szerintem nagyon jó stílusban ír :) zakuszkatanya.hu


És a végére még egy kis ajándék: [link]

2009. márc. 18. 19:57

Nekem van egy ismerősöm aki tenyészti őket de 80 alatt nem adja:(

A kifejlett mamák ahogy elterülnek...

Eszméletlenek..

És ezen felül okos barátságos nyugodt állatok..

1272. kesanya (válaszként erre: 1271. - 6a4af0c0e7)
2009. márc. 18. 19:24

Hmmm, na ezért is érdemes elmenni a kiállításra, mert mi a múltkor olyan tenyésztővel találkoztunk, aki már maga ellen alkudott a hibátlan maine coon cicájára, csak hozzuk haza... Utolsó cic volt az alomból, már nagyobbacska, és egész baráti áron lett volna.

Gyönyörű fajta, nem? Élőben meg igazi fenséges látvány, olyan, mintha nem is igazi lenne! :O

2009. márc. 18. 18:32

Kesanya most találtam olyan cicát amit írtál 20ezerért..

Most próbálom összeszedni a pénzt,sajnos a férjem nem tudhatja..

De elvileg nagyon jó utón haladok hogy az enyém legyen.

ááááá nem kiabálom el..

2009. márc. 18. 18:19

Mindegy,hogy milyen..

Kicsit el anyátlanodtam,mert ez nem volt szép húzás..

De ilyenek az emberek..

Köszönöm,kedves vagy,én is keresgélek..

2009. márc. 18. 18:01

Jajj... Gondolom most ki vagy akadva csöppet... De majd lesz másik cicus... Ha látok valahol kidobott cicáról felhívást, szólok neked. Jó?

Mindegy, hogy milyen színű?

2009. márc. 18. 17:21

Szia baby..

Vigyázzatok magatokra nagyon!Ahogy tudsz írj..


Kesanya,ott a Lurdyban,kemény árak lesznek,hirdetik sok helyen most azt a kiállítást.


Szeretnék mentett cicát befogadni,mert ezzel egy kis életet megmentek..


Amúgy annak ellenére hogy megbeszéltük a csajjal hogy ma megyünk,odaadta a cicát másnak:(

1267. kesanya
2009. márc. 18. 15:29

Szia Mother!

:*-t küldünk a távolba! :))


Annamari, épp most hallottam a rádióban (juuuveeentuuuus), hogy macsekkiállítás lesz a Lurdi-házban a hétvégén. :O

Ha esetleg már elfogy a mai cicc, ott is biztos lesz alkalom örökbe fogadni, vagy kedvezményesen vásárolni... A múltkor majdnem elcsábultam egy main coon-ra ott, a kiscsajomat alig tudtam odébb lökdösni. Ha igazi cicám lesz, akkor az ilyen lesz, az az a hatalamas fajta, hatalmas bojtos fehér belsejű fülekkel... Eszméletlen, csak a látvány is! :))))

2009. márc. 18. 15:24

:)

Hali! Kinn vagyunk, szerencsésen megérkeztünk. Még nem volt melóm, de reménykedem...:)

Hiányoztok! Sajnos csak ritkán tudok feljönni, kissé elfoglalt vagyok attól függetlenül, hogy még nincs munka, segítgetek Anyunak ebben-abban.


Remélem mindegyikötökkel rendben vannak a dolgok, senki sem beteg?

Ancsa, gyógyulgatsz?

:)


Még annyit: az út kemény volt, lábam feldagadt, végig elég kemény fejfájásom volt. Szerencsére a baba jól bírta, csak unatkozott. Odaadtam neki az mp4-emet, azzal beérte szépen el is aludt a zenére, én meg csak meresztettem a szememet. :D


Remélem többet tudok fenn lenni, de sajnos nem ígérhetek semmit...:(


Az ékezetek hiányáért elöre elnézést kérek, itt ilyen a billentyüzet. :PPP


Puszi! :)

2009. márc. 18. 11:57

Kesenya én is nagyon kutyás vagyok,kiteszem majd életem legnagyobb "szerelmét" a naplómba aki 13 évet töltött velem,és igazi barát volt..

De mióta apunak volt cicája,beléjük szerettem:)

2009. márc. 18. 11:55

Nemsokára felhívom őket,és megmondom a férjemmel mára beszélték meg..

Meglátjuk mit mondanak...

1263. d879a0c5b4 (válaszként erre: 1262. - 6a4af0c0e7)
2009. márc. 18. 11:52

Szerintem azért mondták, mert már odaígérték Nektek!

Drukkolok, hogy a tiéd legyen a kiscica!! ^-^

2009. márc. 18. 11:50

na kétségbe vagyok esve..

egy haverom felhívta a cicás hirdetőt és azt mondták neki hogy elvitték már..

de lehet hogy azért mondta mert mi megyünk érte?

2009. márc. 18. 11:47

Én nem tudtam..

A férjem telefonált,a számát felírták,ma este 10-után mehetünk,ha valaki elviszi akkor szólnak..

Azt mondta a srác akivel a férjem beszélt,hogy mehetünk nyugodtan..

Csak tudjátok mindig az nem sikerül amit nagyon szeretnél..:(


A leandereket 2 év alatt szerintem permeteztem már mindennel..Megvárom mikor alszik anyósom és olyankor szoktam..

1260. kesanya
2009. márc. 18. 11:28

Íííí, ha valaki tatto miatt téved erre, sztem kétszer is elolvassa a topik címét! :DDD


Annamari, nem tudod le-stipi-stopizni a cicust? Hogy meglegyen még, mire érte mentek!?

Nagyon helyeske, bár én inkább kutyás vagyok.

Hmm, én nem is tudtam, hogy a teknőctarkák csak lányok lehetnek, ezt egy macskakiállításon mondta nekem egy nő... :O Ti tudtátok?

1259. kesanya (válaszként erre: 1257. - 6a4af0c0e7)
2009. márc. 18. 11:26

Sziasztok!

Annamária, ha "csak" tetves, akkor tudsz rajtuk úgy is segíteni, hogy anyósod nem tudja meg... :P

Vegyél Actara nevű permetszert, 1 zacsi kb.400-500 Ft, feloldod vízben, és belocsolod vele, ha nem látja... Pajzstetűre, sima levéltetűre belocsolva is tök hatásos, én tetű miatt már nem permetezek...

Na, majd én is dobok pár képet a naplómba a virágaimról...

Meácska, a másik gyűjteményem fokikból van, hogy télen se unatkozzak! :OO Majd rakok képeket! ;)

2009. márc. 18. 07:32
Majd teszek képeket a naplómba..
2009. márc. 18. 07:28

Sziasztok..

A varratokat hétfőn kivették..

Nem erőltetek semmit..Szép lassan csinálok meg mindent..

Én ma arra riadtam hogy nincs mellettem a férjem.

Elfelejtett este szólni,hogy anyját viszi vérvételre..

Nem szeretem ha így ébredek..Még össze vannak gyógyulva a szemeim..


A szél itt is fújt éjjel,ezerrel,hallottuk ahogy a padláson cibálta a cserepek alatt a nejlont..


Én a virágaimhoz beszélek..megdicsérem őket..

Mikor felköltöztünk mindegyikbe életet kellett lehelnem,mert pl a kínai rózsámat anyósom kigyírta,alig volt benne élet..

Mikor felköltöztünk a szomszédunk hozott nekem pár hajtást futóból erre anyósom azt mondja neki nekem nem való virág nálam úgyis tönkremegy..

A paraszt..A virágaim gyönyörűek...a 3 leandert sajnálom ami az övé mert már két éve tetvesek,nem engedi hogy visszavágjam őket,permeteztem de már semmi hatása..

Nyáron ha idegbajos mindig a leandereket borítja fel,lelöki a teraszról az idióta!

Én alig várom hogy nekem legyen,nyáron kitenném a teraszunkra,télen meg a lépcsőházba...

De azt hiszem én betegesen növény és állat imádó vagyok..

2009. márc. 18. 06:55

Sziasztok, szép reggelt! :)


Köszönöm a dicséreteket; de ettől függetlenül máshol nem vállalom a festést :D Nem hiszem, hogy örülnétek, ha minden nap megjelennék fél órára felkenni valamit a falra ;) Meg hát időm sincs sajnos, pedig majd még bővíteni akarom itthon...


*****


Nekem nagymamám nagy leandergyűjtő, hihetetlen, mekkorára megnőnek neki, anyunak ez nem nagyon szokott összejönni... Majd nekem is lesz ilyenem, ha lesz saját kis kuckónk a párommal :) Szeretnék majd sok gyümölcsfát, meg virágokat is sokat meg még sokmindent, csak győzzük pénzzel...

Próbáltam anno beújítani pár növényt párom szobájába, de tönkremegy minden, még a kaktusz is... :( Északi fekvésű a szobája, az ablakra rálóg a tető (nem tudom, hogy ezt hogy mondják hivatalosan), nagyon árnyékol és nem jön be fény... Gondolom ez lehet a baj...


Otthon volt sok fokföldi ibolyám, de most, hogy elköltöztem, mind megy tönkre... :( Egy kupacba voltak ültetve, nagy, dús leveleik voltak, virágoztak is, most meg már alig él pár db... :( Legyen már vége a sulinak... :((


Képzeljétek, alszunk a párommal éjjel, arra ébredek, hogy nagyon fúj a szél... Utálom a szelet, és ilyenkor soha nem tudok aludni normálisan, rosszabb, mint a telehold... Pedig az ország egyik legszelesebb vidékén laktam 20 évig, és nem bírtam hozzászokni... Szóval megébredtem, gondoltam csúnyát és megpróbáltam visszaaludni, majdnem sikerült is, már félálomban voltam, amikor kicsapódott mellettünk a teraszajtó (a hétvégi ablakpucoláskor biztos nem jól csuktam be :$)... A párommal egyszerre ugrottunk az ágyból, majdnem szívrohamot kaptam... A szobaajtó is becsapódott, ott meg recseg benne az üveg, meg van repedve... Remélem nem esik rá senkire... Ránéztem az órára, pontosan éjfél volt :D

Komolyan, mint egy rossz horrorfilmben :D


Na, akkor ennyit az élettörténetemről, mást is engedek "szóhoz" jutni :))))


Annamária: hogy vagy? Nehogy megerőltesd ám magad!! :)

2009. márc. 17. 21:50

kesanya, kösz kösz a dícséretet:) Meg persze Annamáriának is! Remélem jól vagytok, gyógyulgattok, dolgozgattok! Varratokkal hogy állsz Annamária?

Leander nekem is bejön nagyon, lehet újítok ide a teraszra a nyárra. Bár nálam minden virág kipusztul:( "jó" hatással vagyok rájuk biztosan!

Szép estét mindenkinek!

2009. márc. 17. 17:49

Nem baj én értettem:)

Én is csak bambulok ki a fejemből..

Na jó 2 közepes is megteszi:DD

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook