Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha valaki végzett államilag támogatott mixer-bartender tanfolyamot ingyenesen, az írjon. El szeretném végezni, de nem fizetőset. fórum

Ha valaki végzett államilag támogatott mixer-bartender tanfolyamot ingyenesen, az írjon. El szeretném végezni, de nem fizetőset. (beszélgetős fórum)

6. Barbibu (válaszként erre: 5. - B4b1d52444)
2013. ápr. 24. 18:29
Köszönöm a válaszodat! :)
5. b4b1d52444 (válaszként erre: 4. - Barbibu)
2013. ápr. 22. 20:53
Ez változó, az igazgató jóindulatától függ, hogy elfogadja-e vagy sem.
2013. ápr. 21. 16:11
Ezt nem is tudtam. Szóval akkor érdemes az iskolámtól ahova jártam, ilyen papírt kérni. És esetleg nem tudod, h melyik iskola fogadja el ezt, vagy hol van ilyen okj-s képzés?
3. b4b1d52444 (válaszként erre: 2. - Barbibu)
2013. ápr. 21. 15:38
Az igazából az iskolától függ, hogy elfogadja-e a vendéglátó érettségit a a felszolgáló végzettség helyett. Ebben az esetben hitelesített szakmai tematikát szoktak kérni, amit a régi iskolád állít ki. Előtte viszont mindenképpen azt az oktatási intézményt kell megkérdezned erről, amelyik a mixer tanfolyamot indítja.
2. Barbibu (válaszként erre: 1. - Barbibu)
2013. ápr. 21. 14:27

Nem engedett többett írni,ezért kifejtem itt, mit is szeretnék:)

Szóval 21 éves vagyok, és akkor elvileg még végezhetek egy okj-s képzést ingyenesen. Érdekelne van e mixer-bartender okj-s képzés. Ha valaki végzett ilyet kérem írjon!

A másik dolog, h kérik hozzá a felszolgáló végzettséget, de ha én vendéglátó iskolába jártam, és vendéglátásból érettségiztem az nem elég?

Köszönöm előre is a válaszokat!

Barbi

2013. ápr. 21. 14:23
Ha valaki végzett államilag támogatott mixer-bartender tanfolyamot ingyenesen, az írjon. Elszeretném végezni, de nem fizetőset. Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook