Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Két hónapja járt le a munkanélküli segélyem. Mehetek-e így a munkaügyi központ által támogatott tanfolyamra? fórum

Két hónapja járt le a munkanélküli segélyem. Mehetek-e így a munkaügyi központ által támogatott tanfolyamra? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 29. 20:34
Persze hogy mehetsz, attól, hogy juttatást nem kapsz tőlük, még a regisztrációd nem szűnt meg.
2012. júl. 29. 20:09
Szia igen mehetsz, sőt még segély mellett is lehet menni, csak akkor nem kapod a keresetpótlót hanem csak a segélyedet.
2012. júl. 29. 19:59
ha továbbra is regisztrált munkanélküli vagy, akkor mehetsz. a segély ha lejárt attól nem törlődsz:)
4. 95db72bdb7 (válaszként erre: 3. - Mmacus)
2012. júl. 29. 19:54
Köszönöm, de jó lenne ha sikerülne valami. Ez jó hír!! A héten bemegyek, csak kíváncsi voltam már most.
2012. júl. 29. 19:53
Attól, hogy segélyt már nem kapsz, gondolom, továbbra is regisztrált vagy és igen, akkor mehetsz tanfolyamra. Szerintem valamilyen ellátásra is jogosult leszel. Átképzési támogatás volt régen a neve, most nem tudom, mi.
2012. júl. 29. 19:52
Saját költségre nem tudnék menni csak így ha támogat a munkaügyi.
2012. júl. 29. 19:51
Két hónapja járt le a munkanélküli segélyem. Mehetek -e így a munkaügyi közp. által támogatott tanfolyamra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook