Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha tudsz segíteni örökbefogadásod történetével, írd le ide kérlek. fórum

Ha tudsz segíteni örökbefogadásod történetével, írd le ide kérlek. (beszélgetős fórum)


2009. aug. 26. 20:18

Akit érdekel + add tovább:)

Szept. 1. -én, kedden 5 órakor lesz a következő találkozója az örökbefogadott felnőtteknek. Szeretettel várjuk a régieket és az újakat is a Wesselényi u. 17. alatt, a III. e-en, az Erzsébetvárosi Közösségi Házban. A Mózeskosár Egyesület nevében: Székely Zsuzsa és Dénes Zsuzsa

2009. ápr. 27. 13:25

Kedves Annamária 75!Van itt 2 -3 fórum ahol nem csak örökbefogadott gyerekek/felnőttek vannak hanem örökbefogadó szülők is!Akik már tapasztaltak ez ügyben.Szerintem nézd meg ezeket a fórumokat és tőlük tanácsot kaphatsz!

Az egyik:"Legyetek a szüleim!"

A másik:"Gondolatok és örömök örökbefogadás után!"

És a "Nevelőszülök" cimű forumok ezek.Remélem jól emlékszem a cimekre!

Sok sikert!

7. A2880 (válaszként erre: 1. - 285ef8daf9)
2009. ápr. 27. 13:09

Hát lehet nem olvasod el már ezt az üzenetet,de azért bízok benne.Nekem barátnőm pánikbeteg.Jár orvoshoz szed gyógyszert,két gyereke van.A család sokat segít a javulásban. Hosszadalmas ez a gyógyulási folyamat,mivel ő a 29 éves barátnőjét fogja elveszíteni aki agydaganatos ezért sajnos így még hosszabb is lehet.Ebből a betegségből ki lehet gyógyulni az orvosa is bíztatja,tehát fel a fejjel neked is sikerülni fog.

Az igazság az,hogy mindenképp érdeklődd meg a gyámügynél,hogy sikerülhet-e addig az örökbefogadás amíg van ez a betegség.Pszichológiai tesztek vannak és sok kényes kérdés .Itt a gyerek érdekeit nézik mindenképp.Ha esetleg elutasítanak és azt mondják elkezdheted amikor már orvos igazolja,hogy meggyógyultál ne keseredj el,hisz akkor lesz egy cél amiért igenis meg kell gyógyulni.Az orvos,család segít!

2009. ápr. 19. 22:06

Sziasztok!


Tudjátok hogy lehet a lakiteleki babatalákozóra jelentkezni?

2008. dec. 25. 21:12

Nem gondolom hogy veszélyes lenne..

Nem egy befordult,önmarcangoló,idegbeteg vagyok..

Sajnos sokan keverik a betegségeket:(


frutty járok orvoshoz szerinte ez nem lehet akadály,hisz minden megvan bennem aminek kell..

Csak sok rosszat is hallok..

2008. dec. 25. 17:23

kivánom,hogy sikerúljön!

a helyedbe,ellmennék egy orvoshoz,vagy űgyvédhez,

és megérdeklődném,hogy ilyen esetbe lehet-e?

és,ha igen akkor vágjál bele!

3. frutty (válaszként erre: 2. - Winny)
2008. dec. 25. 17:20
mi,benne a veszély?
2. winny (válaszként erre: 1. - 285ef8daf9)
2008. dec. 25. 17:04

Szia!

Tudod,hogy veszéllyes és mégis ezt akarod?

Ez csak ösztön csapda!

2008. dec. 19. 08:52

Sajnos nekem nem lehet babám..

Viszont az örökbefogadástól félek,mert pánik beteg vagyok és erre gyógyszert is szedek..Félek hogy ezért elutasítanának,viszont nagyon hiányzik az életünkből egy kis angyalka..

Rengeteget böngésztem a netet,mindenhol más,és mást írnak..

Hogy működik ez,mennyi idő,mik a feltételek??

Bárki akinek sikerült kérem segítsen azzal hogy ír.Bátorságot merítve belőle,hogy én is nekivághassak...

Nagyon köszönöm..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook