Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha te a barátom / ismerősöm lennél és meghivnálak a lagzimba ami koránt sem szokásos, mit szólnál az alábbiakhoz...? fórum

Ha te a barátom / ismerősöm lennél és meghivnálak a lagzimba ami koránt sem szokásos, mit szólnál az alábbiakhoz...? (beszélgetős fórum)

1 2 3
80. 40163fd81d (válaszként erre: 12. - Berillke)
2009. okt. 19. 23:06
Igen,klassz dolog a lagzi,meg a tánc,bár én nem egy esküvőn láttam a menyasszonyt éjjel felé zokogni,hogy a menyasszony táncot nem bírja végigcsinálni.
79. Kedveske (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 19. 22:58
Voltam már ilyen, "lakodalomban" és nekem nagyon tetszett. Igaz én a hagyományos lagzitól kapok frászt. Nem szeretem őket, és amint lehet lelépek.
78. anyuca66 (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 19. 22:21

Férjem hugáéké ilyen volt. Azt hiszem valami zene a háttérbe, rádióból vagy mp3.

Megköszöntétek egy ebéddel a vendégeknek hogy eljöttek.

A tesóm lánya ment férjhez. Vőfély, autók, lakoma, élő zene reggelig. A párom nem érezte jól magát. Ezt a fotókon láttam.

77. szimba (válaszként erre: 43. - Berillke)
2009. okt. 15. 21:26
Én azért azt kellemetlennek éreztem volna, hogy menyasszonyként végigülöm az egész éjszakás lagzit.
76. KLMárti (válaszként erre: 75. - Fdóri)
2009. okt. 15. 17:49
Nagyon reméljük. Ez a nő nagyon szimpatikus. És rendkívül jól ért bátyámhoz és a gyerekeihez egyaránt.
75. fdóri (válaszként erre: 74. - KLMárti)
2009. okt. 15. 17:03
Ez nagyon édes...Remélem 3szorra már igazán boldog lehet élete végéig!
2009. okt. 15. 15:18

Sziasztok!


Sajnos annyi időm nincs, hogy végigolvassam az összes hozzászólást, lehet, hogy már a beszélgetés túlhaladt az eredeti témán, de én azért a kezdeti kérdésre reagálnék.


Nekem az egyik ismerősömnek volt ilyen lagzija, bár ott az állt a háttérben, hogy az "öröm"apa nem fogadta el a férjet, így csak egészen egyszerű esküvőt és lagzit tartottak. Ennek ellenére nagyon szép volt és (a körülményekhez képest) mindenki jól érezte magát.


Egy másik példa a bátyám története. Ő az első feleségétől elvált, a második néhány éve elhunyt autóbalesetben, és a 3. feleségét most néhány hónapja vette feleségül. Ők meglepő módon tartották az esküvőjüket. Az összes rokonnak, barátnak azt mondta bátyám, hogy a barátnője szülinapjára meglepetéspartit szervez. Kicsit furcsa volt, de megszoktuk már, hogy vannak érdekes ötletei.


Egy vendéglőben gyűlt össze a rokonság, számítógépről halk zene szólt, jót beszélgettünk, aztán megérkeztek bátyámék esküvői öltözetben. A közel 60 vendég közül talán, ha 5-en tudták, hogy miről van szó.


Itt sem volt zenész, nem volt tánc, de mégis nagyon jó hangulat volt.


Ezt azért mondtam el, mert attól, hogy nincs élőzene, még lehet nagyon szép esküvőt tartani.

2009. okt. 15. 13:39

Szia, itt sokan úgy beszélnek mintha fel sem vehetnéd a ruhádat ha nem lesz tánc. Szerintem így is szép esküvő lesz, a ruhádat így is felveheted, azért szerintem is egy kis háttérzene hangulatosabbá teszi, arra meg nem kell táncolni.


Az én unokanővérem 25 fős lagzit tartott, zenész is volt, de nagyon gáz volt, mert szegény zenész(szintetizátorral volt egyszál maga és mindenféle zenét játszott)nyomatta a zenét ezerrel, de a násznép olyan összetételű volt hogy senki sem szeretett táncolni, így csak az ifjú, pár táncolt kényszeredetten, meg a menyasszonytánckor volt némi tánc.

Ha tudod hogy a vendégeid nem ragaszkodnak a tánchoz, és neked is jobb úgy tartsatok ki az elhatározásod mellett.

Egyébként az én fiam is két éves lesz jövő hónapban, és ha össze akarnánk házasodni a párommal, mi sem tartanánk nagy lagzit(de attól még biztosan valami álomszép ruhát választanék). Megértem hogy egy ekkora gyerkőc mellett, nem bulizáson jár a fejed, meg igenis nektek kell elsősorban jólérezni magatokat, hisz rólatok fog szólni ez a nap.

72. 95a0f7ade3 (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 15. 13:17
Többször voltam már ilyen lagziban. A társaság a lényeg.:)Nagyon jól éreztük magunkat.
71. Sünciné (válaszként erre: 68. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 15. 10:36
Én nagyon szívesen vállalom a kislányodat!!! Minden viccen kívül! Tudom hülyén hangzik így ismeretlenül!!!!
2009. okt. 15. 08:32

Szia!

Végigolvastam az ajánlásokat, nekem is az a véleményem, hogy úgy csináljátok, ahogy a szívetek diktálja. A döntéshez azért ajánlom figyelmedbe az 51. hozzászólást Naki részéről. Aranyigazság, és biztos, hogy így lesz. Az ember életében jobb esetben csak egyszer fordul elő egy ilyen nap. Akkor azt tegyük emlékezetessé. A kislányod pihentetésére biztosan tudtok majd megoldást találni. Egy olyan barát is vigyázhat rá, aki esetleg nem az a hajnalig mulatós fajta, s a gyermeked is elfogadja. Rövid időre Te is megszökhetsz, amíg lefekteted, ellátod őt, s aztán irány vissza bulizni. Egyébként a gyerekek meglepően fittek tudnak maradni, ha buli van. Mintha duracell nyuszik lennének. Alig lehet ágybazavarni őket.

69. fdóri
2009. okt. 15. 08:29

Szia!

Nekünk pont így volt. Délután házasságkötőterem, este vacsi (60-an voltunk kb) 10 fele már mindenki otthon volt. Mi azért döntöttünk így, mert 8 hónapos pocakkal nem bírtam volna tovább (így is azon pánikoltam, hogy a magzatvíz csurog, vagy csak az izzadtság)... Az ötödik évfordulónkat miszont úgy szeretnénk ünnepelni, hogy 'egyházi' esküvőnk legyen nagy fehér ruhában(bár így is szép fehér ruhám volt)

2009. okt. 15. 08:15
A másik dilemmám meg az , hogy ugye szép és jó,hogy a kiscsaj délután koszoruslányt játszik majd de este ???? Az én gyerekem kidől mint egy zsák este7kor és reggel nyolcig ugy alszik mint akit agyonütöttek :-) szoval ugye én meg az apja nem tudunk vele hazajönni aludni, a mama sem mert ugye hát anyu csak legyen már ott a lagzin, hát de akkor hogy lesz??? ez is egy nagy kérdés...
67. ca2ffaf6c3 (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 15. 01:05

egyáltalán nem gáz

a mi esküvőnk is ilyen volt, kicsike de minden benne volt amit mi szerettünk volna

2009. okt. 15. 00:17
én szívesebben mennék nagy cigánymuzsikás lagziba, de szerintem nem ez a lényeg! ha te nem vágysz ilyenre, ne az érdekeljen már, hogy én vágyom! :) akkor csak miattam tartnál 1hajnalig tartó mulatozós esküvőt? :) nem is értem a kérdést! a te esküvőd! olyan legyen amilyet te szeretnél!
2009. okt. 14. 23:45

A ti ünnepetek, olyan formát válasszatok ami nektek

ifjú párnak a legszimpatikusabb. Ne mással törődj.

Nekem ez a megoldás tetszik legjobban, nekem is ilyen volt , soha nem bántam meg.

Sok boldogságot kívánok. R.

64. gyongyig (válaszként erre: 49. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 23:45
a hangulat majd adodni fog es jol fogod erezni magad a csaladoddal es a barataiddal,vagj bele batran
63. gyongyig (válaszként erre: 17. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 23:41
szerintem tartsd magad az eredeti elkepzelesedhez a lagzirol,en altalaban ha megvaltoztatom az elso elhatarozasom mindig megbanom,talan kicsit megijedtel annyi az egesz,a zene szerintem fontos mint minden mas egy lagzin ,sok sikert a szervezesben
62. Sünciné (válaszként erre: 61. - OlíviaAnna)
2009. okt. 14. 23:40
Bizony!!!!!! Egy picit el is voltam keseredve mikor a lányom mondta, hogy Ők két tanuval és a szülőkkel! Persze az Ő döntésük lett volna! Aztán fordult a kocka! A férjem ( aki nem az édesapja de édeslányaként imádja ) még limuzint is akar nekik bérelni!! Mióta megszületett ez az álmom! Meglátni a gyönyörű ruhában és látni a BOLDOGSÁGUKAT!
61. OlíviaAnna (válaszként erre: 55. - Sünciné)
2009. okt. 14. 23:22
Így van! Mikor máskor lenne lehetőséged menyasszonyi ruhában pompázni, álomszép virágcsokorral Rolls-Royce-ban utazni, a feldíszített templomba bevonulni, emeletes tortát felvágni, szeretteiddel hajnalig táncolni? Még az unokáitok is nézegetni fogják az esküvői képeiteket, szóval kár lenne mindezt "megspórolni".
60. Sünciné (válaszként erre: 58. - Margareta51)
2009. okt. 14. 23:02
Igen! Ez egy érdekes szokás! Az öcsémé Marosvásárhelyen volt. Nekünk nem igazán tetszett, így elöszőr lefújták az összeg bekiabálását, de aztán még is másképp lett!
59. g1977g
2009. okt. 14. 22:57

az én esküvőm 6 éve volt, és a közeli rokonsággal

sokszor felemlegetjük, hogy mekkora buli volt! Úgy emlékszem mindenre, mintha tegnap lett volna, pedig nem indult valami zökkenőmentesen a szervezés. Ugyanis kb.250-en voltunk, hagyományos vidéki lagziba. 3/4 rész a férjem rokonsága volt. úgyhogy itt beijedtem, mert én eléggé visszahúzódó vagyok, nem nagyon bírom a felhajtást. De végül is hatalmas lagzit csaptunk, és egyáltalán nem bántam meg, sőt minden pillanatát élveztem, pedig reggel 7-kor még az asztalon táncoltam.És mindig ilyen lagziról álmodoztam, úgyhogy örülök hogy nem fújtam le, csak mert berezeltem a tömegtől.

2009. okt. 14. 22:56

Az en velemenyem a kovetkezo;ha bulizni akartok akkor buli legyen ha pedig eskuvot akkor ugy legyen megszervezve hogy tenyleg legyen meg emlegetve evek mulva is/.Annak idejen amikor en mentem ferjhez csak ketten voltunk a civil eskuvon meg tanu se volt,az egyhazi eskuvo a parokian volt megtartva mivel a ferjem nem szerette a nagy felhajtast/a templom megtelt a sok venasszonnyal hogy legyen utana mit csamcsogjanak de nagy volt a csalodas/

Ket leanyom van mind a ketto ferjezett az eskuvot hazunknal rendeztuk a terem nagy volt kb250-300 szemely fert el/jelenleg raktar/ mindenki azt mondta egy restiben se lehetet volna jobban megoldani.Minden esetre annyit mondok az etel felszolgalasa ne egyfolytaban tortenjen/egyetek es menjetek/.A masik dolog a zene ha egy lehetoseg van elo zene a mindene a lakodalomnak.Nagyon faradsagos volt ezt mind vegig csinalni, de meg mindig emlegetik a kulfoldi vendegeim es innen az orszagbol .A zenekart 150 km-rol hoztuk mind a ket alkalommal ja es meg valamit szigoruan megvolt tiltva ki milyen osszeget adott/nalunk szokas kikialtani/mi a gyerekeinknek rendeztuk es orvendtunk hogy mindenki jol erezte magat.

57. c95c921ae7 (válaszként erre: 56. - Sünciné)
2009. okt. 14. 22:34
Egy jó zenekar megoldja azt is. Náluk az ég világon minden stílusból volt egy kis ízelítő..és nem gyengén..Iszonyat jó buli volt.:)))
2009. okt. 14. 22:26
Ja! És náluk nem lesz zenekar hanem mi visszük a zenét, mivel nagyon vegyes a korosztály!
2009. okt. 14. 22:22

Szia Anna!

A lányomnak jövőre lesz az esküvője! Elöször Ők is csak két tanuval és a szülőkkel szerették volna! Aztán a lányom elkezdte nézegetni az álom ruhákat! És akkor döbbent rá, hogy ilyen csak egyszer lesz az életébe! Persze a ti dolgotok. Mi lesz a ruhával? Mind a 85 főt meghívjátok?

Attól, hogy csak vacsora lesz nem biztos, hogy mindenki korán haza megy! Akkor meg ( persze ez az én véleményem ) legyen buli! Ez egy egész életre szól!

Nekünk 2 éve volt a második. Mi is csak 2 tanuval akartunk menni. Végül a szűk család ( 30 fő ) ott volt az esküvőnkön. Most így visszagondolva nagyon bántam volna ha nem így lett volna!

54. c95c921ae7 (válaszként erre: 52. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 22:21

Attól, hogy zene és tánc lenne nem kell reggelig tartani, meg lehet beszélni a zenekarral, hogy 2 -ig tart, akkor adjanak elő vmi búcsú dalt és finoman lépjenek le. Ez megteszi a hatását, és fél órán belül kiürül a terem.

Viszont ne hagyd ki, mert mindig bánni fogod.

53. 816fca07b8 (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 22:18

szia,nálunk is így volt mert nem volt pénzünk lagzira,a citadella étteremben volt olyan délutáni időpont amikor náluk pangás van és az egyik kis termet megkaptuk. nálunk volt pezsgő,szendvics,ásványvíz,zene stb nem .. mindenki azt mondta h nagyon meghitt volt.. 2órára kaptuk meg a termet,utána irány a nászút: ami 2nap győr volt.


a barátnőmék esküvője 5 milla volt de minek???


ha több pénzünk lett volna,akkor max egy hangulatos ebéd,de csak halk zenével,semmi buli.

2009. okt. 14. 22:17

IgaZából ha jobban belegondolok az egészben a tul hosszu időtartam és a zene az ami arra sarkall, hogy ne akarjam.

Mit tudnátok ajánlani hogy ne érezzem igy?

51. 00346cf747 (válaszként erre: 49. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 22:15

Otthoni tévézésre még bőven lesz idő, sőt eljön az, amikor ez lesz az összes szórakozás :)

Ragadd meg a lehetőséget egy örök emlékre!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook