Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha te a barátom / ismerősöm lennél és meghivnálak a lagzimba ami koránt sem szokásos, mit szólnál az alábbiakhoz...? fórum

Ha te a barátom / ismerősöm lennél és meghivnálak a lagzimba ami koránt sem szokásos, mit szólnál az alábbiakhoz...? (beszélgetős fórum)

1 2 3
50. Tandi25 (válaszként erre: 46. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 22:13

Szia Anna!

Nekünk jövő májusban lesz az esküvőnk! :)


Nekem az a véleményem, h ha arról álmodtál, h nagy lagzi, akkor legyeen zenekar, torta, stb., minden, ami "hozzá tartozik" a nagy lagzihoz. És ha ott vagy és mégsem ez "az", amire vágytál, egyszerűen elmentek pihizni a férjeddel. :) Hidd el, a násznép el tud magába is bulizni. :) Kicsit furcsa volt az ilyen lagzi, de ezzel ne törődjetek!! Tudom, fontos, h a vendégek jól érezzék magunkat, de sajnos mi már csak ilyen önző lények vagyunk, h az a fontos, ami NEKÜNK, KETTŐNKNEK jó!!! :) Tudom, sokak nem így gondolják, de mi igen. És ha Ti is, akkor ne törődj senkivel...

2009. okt. 14. 22:11
nincs kedvem délutántól hajnalig valahol mulatni, inkább mennék haza szépen a lánykámmal és a párommal és néznék meg egy szuper filmet otthona tv előtt :-)
2009. okt. 14. 22:09
de akarom, az esküvőt igen, csak a lakodalmat nem :)
47. cipa (válaszként erre: 46. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 22:08
Talán nem vagy biztos magadban és nem is igazán akarod az esküvőt???
46. 1ce47ad5cd (válaszként erre: 44. - 89b99f816e)
2009. okt. 14. 22:03
még akkor se mondjak le róla ha mindenből a legszuperebbet és olyat kapnék amit csak akarok és mégsem akarom????? Mi a fene baj van velem?
2009. okt. 14. 22:02
Ha az volt az álmod, hogy legyen lagzi, akkor legyen! Nem??
44. 89b99f816e (válaszként erre: 17. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 22:01

Ha megvan rá akeret, és egész életedben erre vágytál, akkor nehogy lemondj róla! Megbánnád!!

És másodjára esküdni ezért...

43. Berillke (válaszként erre: 24. - Szimba)
2009. okt. 14. 22:00
én viszont olyan lagzin is voltam, ahol a főszereplők nem tudtak táncolni, de hatalmas buli volt ettől függetlenül!
42. cipa (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 21:59
Szerintem nem gáz! Ha Te, illetve Ti így szeretnétek, az a TI NAPOTOK!
41. 1ce47ad5cd (válaszként erre: 38. - Pista55)
2009. okt. 14. 21:57

a közös gyerekünk lesz a koszoruslány

nem értem mi nem szokványos ebben??miért csak a gyerekszülés előtt vehetett volna feleségül most már nem?vagy ezt most hogy érted?

2009. okt. 14. 21:55
Mostanában nem fogok férjhez menni, de én sem szeretnék nagy lagzit. Viszont, ha ez az álmod, akkor keresd meg az arany középutat. :)
39. megryan (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 21:53
Semmi gond vele, több ismerősömnek volt ilyen. Sőt, én is otthon voltam este 9-re az esküvőmről :)
38. pista55 (válaszként erre: 26. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 21:53
Hát az az igazság, hogy már az sem szokványos lakodalom ha a menyasszony kislánya a koszorúslány.
37. a26b2a1b7e (válaszként erre: 30. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 21:52

Nem fogod egész este magad rosszul érezni! Ez a pánik jelleg addig tart, amíg alá nem írtátok, utána már nem fogsz tovább pánikolni, hanem élvezni fogod a lagzit.

Szerintem azt tedd, ami az álmod, és ne a jelenlegi pánikhangulatoddal foglalkozz.

Egyébként a párod mit szerene? Nyilván ez sem mellékes, merthogy ez mindkettőtök napja lesz ;)

Szerintem elsősorban Vele beszéld meg. Ő nyilván jobban ismer Téged, mint itt bárki, és jobban tudja, hogy mi az álmod-vágyad, és, hogy most ez csak pánik Nálad, vagy valami más...

És nyugi, túl fogod élni, akárhogy is lesz, pánikolni ezen nem érdemes ;)

2009. okt. 14. 21:49
Én is így voltam vele...Egy hónapja volt a lagzim:))Mindig nagy lagziról álmodtam,szép ruhában stb,stb...A végén már úgy voltam(pánik,stressz,vagy nevezzük,aminek akarjuk)h.jobb lett volna ha csak aláírjuk és kész...De így utólag semmit sem bánom,h a gyerekkori álmomat váltottam valóra...ha nem így teszek,biztos hiányérzetem lenne egy egész életre:))Olyan esküvőt szervezz,amilyet megálmodtál magatoknak!!!!!
35. fd8e423e9e (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 21:48
Nem a mi esküvőnk is ilyen volt.
34. Nyáriné Kovács Tímea (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 21:48

Nekem is ilyen volt még 1992-ben én jó éreztem magam aki nem az az ő dolga.Ha nem tetszik nem jön el és kész.

Ruhám is volt,fényképezés sőt még videózás is és még tortám is.Miután megettük és úgy gondoltuk,haza mentünk hozzánk és ott beszélgettünk ameddig jól esett,mire besötétedett mindenki elment magától nem kellett küldeni.Senki nem mondta,hogy rossz volt.Anyagilag is így tudtuk a legjobban kihozni.Igaz mindez "hitelre" mivel a szülök nem tudtak beleadni.Nekünk meg kellett a pénz másra (házvásárlásra)

Úgyhogy ne izgulj.Ma már szerintem elszaladt a lakodalmakkal a ló,mert mindenki nagy felhajtást akar.Ám tegye akinek van rá pénze.

2009. okt. 14. 21:48

a ruhámat is hónapokon keresztül kerestem mire meglett az igazi, új , megvettem itthon van a szekrényben és én meg azon fiklózok hogy bemegyünk és aláirjuk és kész.

Meghülyültem.

2009. okt. 14. 21:46
mennek.
2009. okt. 14. 21:46
Normális, de zene legyen szerintem, mégha halkan szól is a háttérben, de hangulatot csinál, hisz nem temetésre menek:)
2009. okt. 14. 21:45
igen, énis attól félek,hogy később nehogy megbánjam hogy nem volt rendes lagzi, de azt se akarom hogy ha rendes lesz akkor egész este rosszul érezzem magam.
29. Cszsuka (válaszként erre: 26. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 21:45
Az én esküvőm pont ilyen volt, mert utáltam az egészet. Ma is utálom, hogy mindenkinek ugyanazt mondják, minden ugyanúgy zajlik, az egész olyan "ciki" volt, hogy ki kell mondani az igent, hogy mennyien hallgatják, stb. Nekem pont két éves volt a kislányom, mikor összeházasodtunk. Én mondtam, hogy mivel gyerek van, nem fogok fehér ruhát venni. Csak a szűk család volt (szülők, nagyszülők, testvér), s azóta is fájó szívvel gondolok az elmaradt fehér ruhára. Én erről mondtam le és bánom. Jobban jársz, ha nem mondasz le az eredeti tervedről, mert biztosan megbánod...
2009. okt. 14. 21:45
Én biztos örülnék, ha ilyen bulira hívnának, utálom a mulatós zenét. Amúgy meg mindenki házasodjon úgy, ahogy szeretne. Akár farmerben, pólóban, két tanúval és kész...ahogy én : ) Senkinek semmi köze hozzá.De időben el kell dönteni, hogy utána már ne vágyakozzon másra az ember. Mert ugye elvileg csak egy ilyen alkalom lesz az Életében.
27. Diandra (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 21:45
mindenki olyan lagzit, esküvőt tart amilyet ő szeretne, ezt a vendégeknek illik tiszteletben tartani, tehát egyáltalán nem gáz.
2009. okt. 14. 21:41
egyszerüen nem értem magam, megvan az időpont a hely a ruhám is megvan és évek óta erre vágyom, még az az álmom is teljesülne hogy a kislányunk legyen a koszoruslány hisz 2 éves lesz a lagzi időpontjában és én meg azon kaptam magam,hogy nem akarok bulit inkább mnejünk be irjuk alá és kész
25. 57abc43d5b (válaszként erre: 17. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 21:41
Hát akkor jól gondold át!Mert ilyen nap csak egyszer (általában:))adódik az életedben!Ha még is nagy ruháról álmodsz és nagy lagziról később nagyon megbánod,hogy nem úgy alakult és keserű szájízzel gondolsz rá vissza a felhőtlen boldogság és öröm helyett
24. szimba (válaszként erre: 12. - Berillke)
2009. okt. 14. 21:41
Nem biztos, hogy spórolás. Nálunk azért nem (sem) volt lagzi, zene, mert nem tudok táncolni.
23. Berillke (válaszként erre: 17. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 21:40
Aki pedig ilyenről ábrándozott, az saját magát sem csaphatja be a light-os verzióval!!! Hidd el, hogy jól éreznétek magatokat! Ha vendégeket hívunk, itthon is az a cél, hogy jól érezze magát többé-kevésbé mindenki. (mindenki nem fogja, hiszen különbözőek vagyunk). De az is igaz, hogy inkább a bulizósabb lagzikhoz vannak szokva az emberek, inkább azt tudják jobban "befogadni". Ahogy írta más is, nektek sem mindegy, milyen szájízzel távoznak.
22. szimba (válaszként erre: 3. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 21:40
A mi esküvőnk is ilyen volt, bár barátot nem is hívtunk, csak a szűk családot. De miért lenne egyébként gáz? :-)
21. Cszsuka (válaszként erre: 17. - 1ce47ad5cd)
2009. okt. 14. 21:39
Hát, ha erről ábrándoztál, akkor inkább pánik. Vagy nem szeretsz táncolni?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook