Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ha szeretsz divatosan öltözködni és szereted a női praktikákat... fórum

Ha szeretsz divatosan öltözködni és szereted a női praktikákat... (beszélgetős fórum)


2017. okt. 8. 08:03

Igen.

Napi életemhez igazítom.

Ismerek az utsó írásom óta sok embert.

Kerek, kicsi csaj, pl sztrecs szoknya, tunukával. Nem neki való már. :P

Hasonló cuccaim vannak, de azt szigorúan itthon...

Férjemnek :P

2012. dec. 24. 14:47
Egyébként a legjobb talán az, amikor kevésbé márkás ruhákból állít össze az ember egy nagyon jól kinéző szettet. :)
2012. dec. 23. 19:48
Nem tudom, hogy milyen női praktikákra gondolt pontosan a fórumindító, de én is csatlakoznék az előttem hozzászólókhoz. Az embernek a saját stílusát kell megtalálnia, és ennek megfelelően felvérteznie magát. Az én ruhatáramban egyaránt megtalálható nagyestélyi és kiskosztüm, de gumicsizma és farmer is, és mindegyikben egyformán jól érzem magam, az adott alkalomnak megfeleően. A stílus az, amit és ahogyan viselünk...Nem vagyok márkafüggő, nem nevek határozzák meg az ízlésvilágomat, de ha valami olyat látok, ami tetszik, akkor nem ellenkezem.:)
2012. dec. 23. 19:37
Meg igazából mindenkinek el kell tudni fogadni azt, hogy az idő szépen lassan eljár felette. Nincs borzalmasabb látvány egy 50-es nőnél, aki tinipicsáknak való ruhában flangál az utcán. Ez sem nem való, sem nem helyes. Olyan csinos és szép ruhák vannak az idősebb korosztálynak is. Én is elfogadom azt, hogy sem korosztályilag, sem alkatilag nem felelek meg a mai tinivilág elvárásainak, de nem is érdekel. Eszem ágában sincs azt hinni magamról, hogy 16 éves vagyok. Jó nekem így 28 évesen, nőiesen. Nem szabad magunkra erőltetni egy olyan stílust, ami legbelül nem mi vagyunk, mert látszik, hogy nem illik hozzánk.
11. Tomi9046 (válaszként erre: 9. - Rescue)
2012. dec. 23. 14:58
No igen, az bőven elég, ha tudod, hogy mit hogyan kell hangsúlyozni.
10. Tomi9046 (válaszként erre: 5. - 2b2a4a10d2)
2012. dec. 23. 12:07
Ez így van. Nyilván attól még nem fog valaki jól kinézni, hogy magára aggatja az összes luxus márkát, sőt... :)
2012. dec. 23. 11:39
Nem követem a divatot, egyéni stílust képviselek. :)Illetve ami megtetszik azt hordom. Praktika? Csak annyi, tudom, mit kell, hogyan hangsúlyozni.
2012. dec. 23. 11:38
Meg ez most olyan, hogy a pasiknál sem áll jól mindenkinek ugyanaz a stílus. Ismerek olyan pasit, aki még márkás farmernadrágban és tízezres pulcsikban is igénytelenül hat. De olyat is ismerek aki öltönyben, farmernadrágban, halászgatyóban vagy egy melegítőnadrágban is annyira sármos meg dögös, hogy hanyatt vágom magam tőle, ha meglátom. *persze csak képletesen értve* Itt a hangsúly valóban az egyéni stílus megtalálásán van.
7. 2b2a4a10d2 (válaszként erre: 5. - 2b2a4a10d2)
2012. dec. 23. 11:34
Mindettől függetlenül persze, hogy szeretek divatosan öltözködni, HABÁR!!!!! nem követem a divatot mindenáron. Nálam a divatos öltözködés ott kezdődik, amiben jól érzem magam. Innentől kezdve, meg teljesen mindegy, hogy mit veszek fel, szoknyát, nadrágot, ruhát, topot, bakancsot, csizmát...stb.
6. 9d7907a17a (válaszként erre: 3. - Tomi9046)
2012. dec. 23. 11:33

Az valami csoda valóban, amikor egy negyvenhez közeledő nő úgy öltözik mint egy 18éves.

Arról már nem beszélve, hogy volt itt olyan divat pl. a férfiaknál, hogy felhajtott ingnyak, nem összefogott mandzsettagombos ing, stb. Szerintem szimplán igénytelenül hatott, mint trendin.

5. 2b2a4a10d2 (válaszként erre: 2. - 9d7907a17a)
2012. dec. 23. 11:30
Így van. Egy ruhát nem elég hordani, tudni kell viselni.
4. töprengő (válaszként erre: 2. - 9d7907a17a)
2012. dec. 23. 11:29
Divat az egy dolog. Szerintem is, a saját alkatunk, korunknak megfelelő ruhát kellene hordanunk.
2012. dec. 23. 11:11
Az meg még jobb, ha követed a fiatalos trendeket. :D
2012. dec. 23. 11:11
Soha nem éreztem úgy, hogy követnem kell a divatot. De még mindig mindenhol azt mondták, hogy milyen csinos vagyok. Szerintem sokkal de sokkal fontosabb, hogy az ember rátaláljon a stílusára, mint az, hogy divatos legyen. Mert egy divatos ruhár is viselni kell tudni. Csak azért mert divatos nem fog jól állni. Persze ez csak az én véleményem.
2012. dec. 23. 11:04
És, ha még írnál is róla egy-egy blogbejegyzést, akkor örömmel venném, ha írnál nekem. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook