Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha komoly bajod lenne, kivizsgáltatnád vagy lesz ahogy lesz? Hogyan dolgoznád fel? fórum

Ha komoly bajod lenne, kivizsgáltatnád vagy lesz ahogy lesz? Hogyan dolgoznád fel? (beszélgetős fórum)


1 2
2008. szept. 22. 23:37

Ne félj, mindenképpen vizsgáltasd ki minél előbb magad. Lehet, hogy nem is nagy a baj. Kár ezen idegeskedni, legjobb minél előbb túl esni rajta. Tapasztalatból beszélek.

Légy bátor!

2008. szept. 22. 23:16
Kérd el a laboreredményeidet.Abban vannak bizonyos "tumor marker"-ek amik az esetleges daganatok jelenlétét jelzik,még azelőtt,hogy méretük miatt gondot okoznának.Ezt a "rossz" véreredmény miatt írtam.Emellett,állandó vagy nagyon gyakori hőemelkedés,hirtelen fogyás,gyengeség,étvágytalanság mind jele lehet egy tumoros betegségnek.Figyeld magad,és semmiképp ne add fel,és ne törődj bele,hogy lesz ami lesz!Ha rák,hát rák.Le kell győznöd!Ne halogass vizsgálatokat,az életedet mentheti meg!!Sajnálom ha keménynek tűnik a hozzászólásom,de az életed múlhat rajta!Kívánom,hogy csak egy tévedés legyen,és ha nem az,akkor mihamarabbi gyógyulást neked,és kitartást!Ha onkológiai kérdésed van keress meg bátran privátban.
2008. szept. 22. 23:14
Nem verszegenyseg.Csipkerozsa ahogy irja tenyleg nem jarok utanna.Es nem is fogok.Makacs vagyok,tudom jol.16-eve agy mutetem volt Kievben.Onnan is johetnek bajok.Kitudja.Megyek ha visznek.
2008. szept. 22. 23:10
Feltétlenül vizsgáltasd ki magad. Természetes, hogy félsz, de győzd le a félelmedet. Ha a szőnyeg alá söpröd a koszt, az attól még ott van... Jobb minél előbb kitakarítani!
13. Katinkaboszi (válaszként erre: 9. - Vorozhev)
2008. szept. 22. 23:06

Mi az, hogy kiküldött a rendelőből? Hát nem rólad van szó? Mit gondol ez az ember? A hátad mögött nem beszélheti ki egy idegennel, a te bajod!!!!

Kutya kötelessége Veled megbeszélni, hogy miről van szó!!!!!


Egyébként lehet, hogy simán vérszegény vagy, az is adhat rossz véreredményeket!!!!

12. Ada12
2008. szept. 22. 23:06

Más vizsgálatot nem csináltak? Uh, röntgen, mammográfia? Ezekből azért már látni, ha esetleg van vmi.


Magadat szoktad vizsgálni? (mellvizsgálat, hónaalj stb,)

2008. szept. 22. 23:05
Én mindenképp kivizsgáltatnám magam. Nem is értem az olyan embert, aki nem. Hát nem szereti magát, hogy nincs benne életösztön? Hiába a félelem, a halogatás, ha tényleg baj van, azzal úgyis szembe kell nézni. Ha viszont nem, nem lenne jobb megnyugodni végre?
2008. szept. 22. 23:05
Egyértelműen kivizsgáltatnám magam,....abból kisebb baj lehet, mintha hagynám az egészet.
9. vorozhev (válaszként erre: 6. - Ada12)
2008. szept. 22. 23:02
Nem vagyok biztos benne.Egy doki tett egy megjegyzest es azt forgatom a fejembe. Szoval azt mondta ,hogy egy rakos betegnek van ilyen rosz vereredmenye mint nekem.Ennek mar egy honapja es azota 2-szer adtam le vert es meg rosszabb mint volt.Persze engem kikuldot a rendelobol es a mostani paromnak mondta el.
2008. szept. 22. 22:59
Vizsgáltasdd ki magad feltétlenül!!!!!!
2008. szept. 22. 22:56
Mindenképpen kivizsgáltatnám magamat.
6. Ada12 (válaszként erre: 5. - Vorozhev)
2008. szept. 22. 22:55
Biztos Vagy benne, hogy nagyon komoly a baj? Már orvos nélkül is?
5. vorozhev (válaszként erre: 2. - Ada12)
2008. szept. 22. 22:54
igazad van .
2008. szept. 22. 22:52

Ha már nem is magadért, de legalább a családod kedvéért, hogy megnyugodjanak, menj el orvoshoz.

Lehet nincs is semmi baj. Erre gondolj.


Az orvosok szerint, a gyógyulás felét ők adják, a másik fele a beteg dolga.

Ez így túl rideg, de a lényeg benne van.

3. ejmi
2008. szept. 22. 22:52
Ne dug a homokba a fejed. Szembe kell nézni a bajjal és küzdeni a gyógyulásért! 50 %-ban rajtunk múlik, meggyógyulunk e!
2008. szept. 22. 22:50
Tudom nagyon nehéz, de minél előbb kiderül annál több esély van a gyógyulásra. A struccpolitika itt semmit nem ér. Azzal, h homokba dugod a fejed, sajnos megmarad a baj :(
2008. szept. 22. 22:48
Elobb utobb szenbe kellesz neznunk a betegsegekkel.Nagyon felek,sokszor elkeserit.Nem is akarok tudni rola,hogy konkretan mi is a baj.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook