Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ha komoly bajod lenne, kivizsgáltatnád vagy lesz ahogy lesz? Hogyan dolgoznád fel? fórum

Ha komoly bajod lenne, kivizsgáltatnád vagy lesz ahogy lesz? Hogyan dolgoznád fel? (beszélgetős fórum)


1 2
47. Anyagi
2016. jan. 1. 15:48
Az első tagadó érzés után mindenképpen utánanéznék a neten és rohannék az orvoshoz.
46. Neenaa
2009. aug. 2. 17:54
Az emberek nem a betegségbe halnak bele, hanem azért, mert lejárt az idejük.
2009. júl. 26. 00:44

Kivizsgáltatnám, aztán lesz, ahogy lesz.....feldolgozni, meg ki tudja....?

Az élet minden percét meg kellene becsülni, mert hihetetlenül törékeny...

44. o.andi
2009. júl. 25. 23:54
huuu nem is tudom
2009. jún. 18. 08:09
Azt senki sem tudja előre, hogy egy ilyen megrázkódtatást hogyan fog feldolgozni... Az elhatározás, hogy így, vagy úgy dolgozom fel, háááát, tudod, az édeskevés.
2008. okt. 3. 22:23

Szia.

A bal oldalam fájt,de mostmár az egész hasfalam fáj és a derekam is. Ha kicsit megnyomkodom a gerincem,az is érzékeny. És olyan rosszullét van rajtam egyfolytában. Lázam nincs,legalábbis nappal tuti. Este meg alszok,igy nem érzem. Kebabot meg ettem eddig is és nem volt semmi bajom.

41. Katinkaboszi (válaszként erre: 40. - Sylvi0414)
2008. okt. 3. 21:52

Szia,

ne mond már, hogy a híres-neves angol orvosok ilyen bénán fognak a dologhoz?

Én nem vagyok orvos, de itt a fórumon találsz, de szerintem egy kellemetlen szélgörcs járkálhat Benned. Ez sok napos kínlódást jelenthet, és nagyon kellemetlen tünetekkel jár.

Ha ott köménymag kapható, csinálj belőle teát, vagy édesköményből, mint a babáknak szokás.

Azt viszont nem mondtad, hogy melyik oldalad fáj és nem vagy-e lázas.

Esetleg olyan fűszerrel készült a kebab, amit nem igazán bír a gyomrod, csak még Te sem tudod.

2008. okt. 3. 20:45

Sziasztok!

Lenne egy kérdésem. Ha valaki tud kérlek segitsen. Szóval kinnt élek Angliában és hát az itteni orvosok kész katsztrófák. Tehát a probléma: hétfőn egy dönner kebab után nagyon el kezdett szúrni az oldalamba. Vagyis az oldal és a gyomor között. Szerdán meguntam és elmenntem a korházba, de ott nem tudtak semmit mondani. Tegnap már vándorolt a fájdalom, és éreztem a vesém környékén is. Ma elmúlt az oldalamnál lévő fájdalom, viszont iszonyatosan fáj a gyomrom. Olyan mintha haspréseket csináltam volna és most izomlázam lenne. De nagyon kellemetlen. És ma már fájt a derekam és a vesém is. Hát röviden-tömören ennyi. Légyszi segitsetek, mert kezdek aggódni és itt hiába megyek dokihoz.

Előre is köszönöm mindenkinek.

39. 80ASIQ (válaszként erre: 37. - Vorozhev)
2008. okt. 3. 19:46
Tehát nem 29-én, hanem hatodikán. Szurkolunk Neked, látod!
38. Katinkaboszi (válaszként erre: 37. - Vorozhev)
2008. okt. 3. 19:11

Na végre!!! Tényleg hős vagy, ahogy alant írja egy hozzászóló :)) Csak így tovább :))


Gyönyörű számot küldtél, köszönöm.

2008. okt. 3. 16:22
hetfon adok le vert es majd meglatjuk mit mutat ki ismet.
36. 80ASIQ
2008. okt. 3. 14:13
Már péntek van, de nem írt semmit a hősünk. Utána néztem, tegnap járt a Hoxán. Hát ki tudja... Vannak csodás gyógyulások, de szerintem egy vizsgálat nem ártana. Lehet, hogy könnyedén meg lehetne szabadulni a bajtól, nem kellene nyavajogni.
35. Katinkaboszi (válaszként erre: 34. - Vorozhev)
2008. szept. 25. 14:11

Hoogy is írta Madách? Az ember tragédiájában?

ha valaki tudja, írja már be ide, de nekem csak félig-meddig jut eszembe, a lényeg viszont benne van.


Az élet küzdelem és az ember lényege, e küzdés maga.


valami hasonló, de benne van minden.

Ne hidd, hogy másnak nincs baja, bánata, gondja, problémája, akár még olyan is mint a Tiéd.


De küzdeni KELL, küzdeni MUSZÁJ, mit érne maga az élet, enélkül? Mosolyogva, boldogan meddig élne az ember? Aligha sokat, mert unalmas lenne. Így? Viszont van miért élni, továbblépni, küzdeni, harcolni, és ezek miatt boldognak lenni.

Ha minden az ölébe hull valakinek, még értékelni sem tudja, de az, aki átment sok fájdalmas és bánatos dolgon, majd néha kap egy kis jót is az élettől, az bárminek, bármikor tud örülni.


Neked most az a dolgod, hogy mindent félretéve, menj az orvoshoz, tedd amit mond, és mindig CSAK a gyerekedre gondolj.

Ha megkérdezed, Ő azt fogja mondani, NEKEM ANYA KELL!!!!

Mindegy hogy, mint, mennyire egészséges, csak anya legyen és mellette!!!

Csak ennyi a feladatod, ha már megszülted Őt.

34. vorozhev (válaszként erre: 33. - Katinkaboszi)
2008. szept. 25. 14:02
Szornyen tudsz hatni az ember erzeseire,ra tudsz tapintani a lenyegre.Tenyleg fontos a lanyom.De valahol mar unom a kuzdelmet sok volt mar es most is sok van.Idovel talan megvaltozik a velemenyem es oda figyelek majd magamra.De ma meg nem!!!!
33. Katinkaboszi (válaszként erre: 30. - Vorozhev)
2008. szept. 25. 10:45

"Ki tudja mennyi ido van nekunk is megengedve aztan elmegyunk!!!!A lanyomert nekem meg maradnom kell,DE..........o dont."


Idézet Tőled, a naplódból. Hogy is van hát ez?


Az utolsó mondat a lényeg, vagyis akkor orvos, vagy nem orvos?????????


Ki viszi akkor a lányodat az esküvőjén a templomba????


Ki fog mellette állni, ha megszületnek a gyerekei és segítsg kell??????


Ki fogja az unokák kezét az első lépéseknél??????


Ki lesz mellettük, ha iskolába mennek és "nehéz az iskola táska"??????????


Ki lesz velük, ha anyjuknak és apjuknak dolga akad, vagy mennének kicsit kikapcsolódni??????


Ki?????? Ki??????? Ki?????? Ki?????? Ki?????

32. Ada12 (válaszként erre: 30. - Vorozhev)
2008. szept. 25. 09:11
Mi lesz a lányoddal nélküled?
31. Katinkaboszi (válaszként erre: 30. - Vorozhev)
2008. szept. 25. 00:20

Ez is egy bizonyos fajta védekezés, de nem a legjobb fajtából.


Tudod, van egy régi mondás, segíts magadon, az Isten is megsegít. Hát ez Rád ténylegesen áll.


Nem értelek, valaminek lenni kell az egész háta mögött, ha ennyire nem akarsz életben maradni!

Talán ezen kellene először elgondolkodni és megoldani, utána már minden könnyebb lesz. Nem?

2008. szept. 24. 22:50
Csajok koszi nektek,de komolyan! Nemtudom miert,de nem akkarok foglalkozni a dologgal,hagyom menni a dolgokat a maga utjan.Ha meg kell halni meghalok,ha nem ugy is megmaradok.Valami visszatart. Annyit fogok tenni hetfo reggel adok le megent vert,es majd megirom romlott vagy javult.
2008. szept. 24. 20:03
Biztosan, csak megerősítást akar, hogy menjen, de egyedül nincs elég ereje. Így majd várhatóan beindul.
2008. szept. 24. 19:26
de azért felteszi a kérdést, ez már valami - szerintem
2008. szept. 24. 18:41
a félelem talán!
26. Katinkaboszi (válaszként erre: 25. - VESZÉLY FILOZÓFUSA)
2008. szept. 24. 15:11

Nini, Te meg el sem vesztél?


Igazad van egyébként, jó azon minél hamarabb túlesni.

De azt nem értem, ha valaki, mint a fórum nyitója, már túlesett egy ilyen komoly beavatkozáson, és volt már gondja is, miért halogatja, hogy elmenjen? Hm?

2008. szept. 24. 11:57

minnél hamarabb látogatod meg az orvost annál jobban jársz!

nekem 3éve volt egy daganatom, azonnal megműtöttek, utánna jártam sugár kezelésre, és semmi bajom, visszajárok negyedévente felülvizsgálatra, ennyi!

24. Katinkaboszi (válaszként erre: 23. - Vorozhev)
2008. szept. 23. 15:14

Nana, ez nem elég!!!


Kapsz egy hetet, utána pedig komolyan kérünk beszámolót, hogy merre, kinél jártál és mit mondott az orvos.


Megígérjük, hogy segítünk túl-át-megélni ha bármi történik!!!


CSAK MENJ MÁR EL AZ ÉGRE KÉRÜNK !!!!!!!

2008. szept. 23. 09:32
Koszi csajok a szep szavakat!
2008. szept. 23. 07:52
Én mikor úgy éreztem komoly bajom van, elmentem Írisz diagnosztikára. Ott elmondta mik vannak. És adott teákat, tabnácsokat mit fogyazsthatok és mit nem.
21. Cyntia
2008. szept. 23. 07:49

Ez ne legyen már kérdés..

Vizsgáltasd ki magad!!

Különben is téged is zavar, mert ha nem, akkor nem is kérdezted volna meg. meg különbenis egyébként is! Szenvedni akarsz, vagy élni?

2008. szept. 23. 07:48
A párod nem mond semmit?
2008. szept. 23. 07:44

Ha én 5 éve nem megyek el kivizsgálásra, már talán nem is élnék. És nem lenne egy gyönyörű kislányom.

Nem értem, miért nem annyira erős az élni akarás egyesekben, hogy elinduljanak. Főleg egy már átélt betegség után.

18. dc5cb2df36 (válaszként erre: 1. - Vorozhev)
2008. szept. 23. 07:06
Az természetes, hogy félsz, de feltétlen vizsgáltasd ki magad. Lehet, hogy nincs nagy baj, gyógyszerek is tudnak segíteni. Minél előbb lát orvos, annál nagyobb a teljes gyógyulás esélye. Hidd el, van tapasztalatom. Fel a fejjel!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook