Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha kinőtte a kiságyat a gyerek... milyen ágyban aludjon? fórum

Ha kinőtte a kiságyat a gyerek... milyen ágyban aludjon? (beszélgetős fórum)


2012. márc. 8. 15:17

Szia, az én fiam 2 évesen autó formájú ágyat kapott egy jó matraccal. Nagyon szereti és nem esik le róla, mert a keret (kerekek) elég magas.

Azóta láttunk már kalózhajótól elkezdve a helikopteren át a tűzoltóautóig mindent...a gyerekeknek nagyon tetszik. :)

Lányunk IKEA-a kihúzhatót kapott, praktikus és jópofa, bár ő már inkább magaságyat szeretne, alul kuckóval. :S

6. melinda032 (válaszként erre: 1. - Hedi13)
2012. márc. 8. 15:15
Szia!Az én picim 22 hónapos, de már 4 hónapja lecseréltük a rácsos kiságyát, mert kinőtte...állandóan ütközésig ment...:)Mi vettünk egy olyan kiságyat, ami fából van és a 2 oldalán van 2 "karfa" szerű, hogy ha forog ne tudjon leesni.Később levehető.Az ágyat, ha már nagyobb lesz a gyermek, akkor hosszában ki lehet húzni, és az ágyrács is olyan....van hozzá egy külön álló kihúzható ágynemű tartó is, szintén fából.Nekünk bevált, de a gyerek ugyanúgy átmászik hozzánk hajnalban...:)
2012. márc. 8. 15:13
Mi egyből rendes ágyat vettünk neki, 90 x 190 cm-es. Illetve hát, ez heverő volt. Aztán tönkre is ment pár év alatt, és utána már ágyat vettünk, matraccal, rendes felnőtt méretet. (Ha előre láttam volna, a heverőt simán ki is hagytam volna, és egyből matracos ágyat kapott volna, 2 évesen, hiszen nem pár évre szól.)
4. Hedi13 (válaszként erre: 2. - D89d9f2f77)
2012. márc. 8. 15:12
szia, néztem már ilyet is. :)
2012. márc. 8. 15:12

Szia!A lányom gyerekágyba amin van leesésgátló,

Nagyon szereti!Mi már másfél évesen azt használtuk,a rácsos ágyba egyátalán nem aludt,de amint megvettük neki attól a naptól csakis ott alszik!


Nagyon szereti!

2012. márc. 8. 15:10

Szia!Fiam gyerek heverőn alszik.Leesés gátló van rajt!

ha gondolod nézd meg a naplómba a 78. bejegyzés.Nem a legjobb a kép:P

2012. márc. 8. 15:05
Sziasztok! A rácsos kiságy után, kinél, milyen ágyban alszik a kisgyerek? A kisfiam két éves és már kicsi neki a kiságy. Milyen ágyat vegyünk neki? Milyet érdemes? Kinél, mi vált be?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook