Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha kiderül, hogy egy barátnőddel valami nincs rendben, de rádakaszkodik, hogyan ráznád le? fórum

Ha kiderül, hogy egy barátnőddel valami nincs rendben, de rádakaszkodik, hogyan ráznád le? (beszélgetős fórum)


1 2
2012. szept. 25. 11:14

Hát ne haragudj, de számomra nagyon ellenszenves csaj vagy. Nem azt mondom, hogy A hibátlan, valószínű egy elkényeztetett kis picsa, aki jódolgában nem tudja, hogy mit csináljon. Viszont te se vagy különb. Egyfolyában azzal jössz, hogy mennyivel jobb vagy, mint ő. Egyértelmű, hogy kisebbségi komplexusod van, amiért te nagyobb darab vagy, ő meg vékony. Félsz attól, hogy a pasid elhagy, hisz eddig is vékony csajokkal mászkált. Nincs saját életed, hisz annyira bizonygatod nekünk, hogy ez a csaj mennyire szemét, annyira nem tudsz leszállni a témáról, hogy hihetetlen. Fel akarod venni, mindenkinek bizonyítani, hogy neked van igazad. Ha tényleg ártatlan lennél, és annyira nem érdekelne a dolog, akkor rég nem foglalkoznál vele. De te ahogy láttam nem is egy fórumot írtál ki róla, sőt, a kiírt fórumjaid is hemzsegnek attól, hogy önbizalomhiányos vagy...


Anyud nem enged a pasidnál aludni, a pasid változtatni akar mindeneden, csomó módszerrel próbálsz lefogyni. Itt nem a csajban van a legfőbb hiba, hanem benned. Egy nagydarab, törtető, nagyhangú, mindig csak a maga igazát visszhangozó embernek képzellek el, amilyeneket a filmekben a néger nők szoktak megszemélyesíteni. Szerintem ne a csajnak a viselkedését tedd mikroszkóp alá, hanem a tiédet. Ha olyan tökéletes a kapcsolatot a pároddal, a barátaiddal, és saját magaddal, akkor nem érdekel mit tesz a csaj, maximum ideig-óráig. Addig meg saját magadon javíts, ne máson.

37. tavasz007 (válaszként erre: 1. - Zsuzsa88)
2012. szept. 25. 09:03
egyedul erzi magat, baratokat es figyelmet szeretne, ez az o eszkoze. Mindenkie mas.
2008. aug. 11. 17:00
Szia,én a helyedben nem foglalkoznék vele.Levegönek nézném!Szerintem arra játszik,hogy körülötte forogjon minden,és ha nem foglalkozol vele nincs miért játszania.
2008. aug. 11. 16:43
Na hali. Újra jelentkezem. Megbeszéltük egy barátnőmmel (akibe most nagyon kapaszkodik A.), hogy mikor elmegy hozzá A., előtte én is elmegyek hozzá, és elviszem az mp4-es lejátszómat. Minden fel lesz véve hangfelvételként, és le fogom játszani, mikor mindenki együtt lesz (kb. 1-2 hét múlva, mikor elpusztítjuk a megmaradt italokat a legutóbbi buliról). Így legalább mindenki tisztában lesz azzal, hogy miket mesél másoknak A., merthogy az is felröppent, hogy én olyanokat mesélek másoknak A.-ról, ami nem igaz. És ki más terjesztené ezt, ha nem ő? Ami a nagy poén, hogy nekem nem sok sztorim van, csak a párommal kapcsolatban keverte be párszor a dolgokat. De állítólag én mással kapcsolatban is hazudok. Épp kíváncsi vagyok, hogy miben... Na, majd ez is kiderül...
34. Zsuzsa88 (válaszként erre: 33. - 3aeb86a367)
2008. aug. 8. 11:15
Még nincs új sztori, nem találkoztam azóta vele. Valószínűleg a jövő 7en megyünk az uszodába, ezen a 7végén más programunk van. Úgy tűnik, marad a konstans brigád, azaz mi a párommal, a párom unokatesőja, annak a legjobb haverja, és A. De azért igyexem beszervezni majd egyik barátnőmet, mert azért mégiscsak egyedül maradok, ha a 3 pasi elmegy sörözni, fagyizni, és "ottfelejtik" magukat 1 kicsit (bámulják a csajokat). Ami nem zavar, mert mégis elsősorban pasik. Csak elég izé, mikor ott maradok, és ott van tőlem pár méterre A., és nem beszélünk. Nem az a gáz, hogy nem beszélünk, nagyon jó, hogy így van, csak az, hogy egyedül vok. Nem szeretek egyfolytában a párom nyakán lógni, amiért ő is hálás. És a haverjai is elfogadtak 1-2 kivételével. Neki én vagyok az első EKKORA barátnője, mindig alacsony és vékony barátnői voltak. Hát én egyik sem vagyok. :) De a haverjai legalább jó fejnek tartanak, mert jól eldumálok velük, és nem nyaljuk-faljuk egymást a párommal egyfolytában. Tehát neki is megvan a maga szabadsága, amit én is igényelek az én társaságomban. És tudom, hogy szeret, azt is tudom, hogy utálja A.-t, már csak azért is, mert rengeteget veszekedtünk olyanon, amit A. mondott. Meg egy 45 kilós gebe liba, se feneke - se melle, nincs benne semmi nőiesség, még a szeme sem áll jól, görbék a fogai, soroljam tovább?! Tehát az lehet, hogy mászik a páromra, és néha érdekes húzásai vannak, de abban biztos lehet, hogy ő soha sem fogja megkapni. Még egy futó kalandra sem. :)
33. 3aeb86a367 (válaszként erre: 31. - Zsuzsa88)
2008. aug. 6. 21:44

Szia.

Jókat vigyorogtam itt az írásaidon, he-he...

Én teljes mértékben neked adok igazat, én sem bírom az ilyen csajokat mint ez az A.

A legborzasztóbb, hogy az ilyen csajok nem veszik észre, hogy a jelenléte nem kívánatos a társaságban. Hiába közli vele az ember finoman, akár már erőteljesebben, egyszerűen nem veszik észre magukat, vagy ahogy írtad, olyankor elkezdenek bőgni, és még akkor a másikat kiáltja ki szemétnek a többiek előtt. Azt meg egyenesen rühellem, ha valaki másnak a pasijára rámászik, pláne, hogy neki is van pasija.

Szerintem egy-két pofon nem ártana ennek a csajnak.

Azóta történt valami érdemleges? Várom a további sztorikat.

32. Csigusz 79 (válaszként erre: 31. - Zsuzsa88)
2008. aug. 4. 16:51
tedd azt.
2008. aug. 4. 16:50
Soha az életben nem verekedtem még. Diszkóban felposoztam pasikat, ha megfogták a fenekem, de ennyi. És ooolyan élvezettel fogok neki bepancsolni egyet, hogy csak na!!
30. Zsuzsa88 (válaszként erre: 29. - Csigusz 79)
2008. aug. 4. 16:48
Már tegnap képen töröltem volna, de sajna a vízben voltunk. Nekem meg nem ér meg ez a p*csa egy fülgyulladást! Ha a klóros víz a fülembe megy, rögtön begyullad a fülem. És a szélén kapaszkodtunk, mikor megkérte rá a páromat. Ha a vízben kezdtem volna pofozkodni, bizti fülgyuszi lett volna a vége. Nekem meg nem ér annyit. De nyugi, ezen a 7en varásnap is megyünk az uszodába. És a nyakamat merném rátenni, hogy ő is ott lesz. És ha az én Piciszivem is ott lesz, nem fogja kibírni seggnyalás nélkül. Már mikor odaérünk, meg fogom mondani a csajnak szemtől-szembe, hogy tartsa magát távol a pasimtól, mert különben bajok lesznek. És ha nem, akkor meg fog történni a baj.
29. Csigusz 79 (válaszként erre: 27. - Zsuzsa88)
2008. aug. 4. 16:29
Hát vágd már kupán a csajt.
2008. aug. 4. 16:24
Kézi erővel...:DDD
2008. aug. 4. 16:24
Jelentem, lapátra tettem a csajt. Amikor beszéltünk, sírva mondta, hogy én vagyok a legrendesebb, mert tudja, hogy mindenki mit hallott, de én voltam az egyetlen, aki a szemébe mondott mindent, és nem csak a háta mögött, és hogy ezt értékeli. Erre mit hallottam meg 2 napra rá? Hogy azt mondta a kiscsaj, hogy a társaságban én vagyok a legnagyobb szarkeverő, és abban is keverem a szart, hogy azt mondtam neki, hogy szálljon le a páromról, merthogy ő nem hajr az én páromra. Ááááneeeem... Tegnap voltunk az uszodában a párommal, az unokatesójával, annak a legjobb haverjával (A. pasija), és ott volt A. is. Abszolút nem beszéltem vele. De nem ez a lényeges, hanem az, hogy a pasija ott volt tőle 5 méterre, de az ÉN PÁROMAT kérte meg, hogy kapcsolja már be a melltartóját, mert kikapcsolódott. És én keverem a szart, mert azt mertem mondani neki, hogy szálljon le a pasimról?! Megáll az eszem!! Még egyszer, csak mééég egyszer csináljon bármit a pasimmal kapcsolatban, vagy még egy ilyen húzás, és esküszöm, úgy felpofozom a csajt, hogy lerepül a feje a nyakáról! És akkor nyugodtan mondhatja, hogy én vagyok a szarkeverő. Mellesleg nem a párom kapcsolta be a melltartóját. Édes volt, azt mondta neki, hogy ő ehhez nem ért, és odahívott engem. Össz-vissz az a 3-4 óra hossza alatt, amíg ott voltunk 4 (!!!) szót mondtam A.-nak. Ezek után nincs is miről beszélnünk. Jól tettem?
26. 70b077364a (válaszként erre: 24. - Zsuzsa88)
2008. aug. 2. 15:19
Hát figyelj, szerintem se barátkozz vele!És, hogy hogy rázd le?Ha akar veled találkozni, mond neki meg egyszerűen, hogy nem szeretnél, mond el neki, hogy miért, és ennyi.Nem erőszakoljhatja rád magát..
25. 1ae576ac59 (válaszként erre: 24. - Zsuzsa88)
2008. júl. 31. 22:38

Zsuzsa, felejtsd el ezt az embert örökre, és maradj minnél távolabb tőle.Nekem ez a véleményem.

Ez az ember nem tisztességes, nem egyenes és nem őszinte sem veled, sem a környezeteddel.

24. Zsuzsa88 (válaszként erre: 23. - 70b077364a)
2008. júl. 31. 22:35
De akkor miért keveri a szart a LEGJOBB barátainak?! Mert így tényleg egyedül fog maradni. Ha segítség kellene neki, akkor azt látnánk rajta. De ez, hogy áskálódik, meg RÁMÁSZIK a páromra, nagyon nem kóser! Állítólag pár hónapja jött ki az epilepsziája, a pasija miatt, mert sokat idegeskedik miatta. A poén az, hogy ő nagyon szereti a pasiját, de fűvel-fával lefekszik. Egyik pillanatban elmeséli a sztorikat, hogy kivel mikor és mit csinált, aztán meg ha a pasija csak ránéz egy csajra, pattog, merthogy biztos jól meg*ugná meg hasonlók. Ezért idegeskedik? Akkor ő miért csalja meg a pasiját, akit nagyon de nagyon szeret?! És amikor rámászik a páromra, mindent letagad, vagy szimplán azt mondja, hogy nem emléxik rá. Így mindenre nyugodtan ezt mondhatja, még akkor is, ha nem igaz. Bármikor felhasználhatja a memóriazavart...
2008. júl. 31. 15:56

A betegsége (epilepszia) mikor jött ki neki?

Lehet, hogy most azért viselkedik így, -mert mondtad, hogy régen nem ilyen volt- mert törődést szeretne, és úgy érzi, hogy egyedül van.

2008. júl. 31. 15:41
A többiek meg azt várták, h vlki megtegye az első lépést. Én megtettem. Most rajtuk a sor.
2008. júl. 31. 15:39

Jaj Istenem, fogjátok már föl, hogy nem ellentábort szervezek!!! Én csak tanácsokat kérek, hogy valaki, akivel nem vagytok jóban, csak ő hiszi azt, és mindenhová veletek akar menni, hogyan ráznátok le kíméletesen?! Mert az, hogy bocs, nincs kedvem, vagy bocs, nem érek rá, sztem kicsit durva. Szó sincs arról, hogy én keverek, és szarrá akarom tenni a csaj életét. Csak azt akarom, hogy ne folyton az én nyakamon lógjon. Ha ezért szarkeverő vagyok, akkor bocs. Nem is tudom, minek indítottam el ezt a fórumot.


Tegnap egyébként beszéltem vele személyesen, elmondtam neki mindent, ami nyomja a bögyömet. A reakciója az volt, amit vártam. Sírt, és azt mondta, hogy ő nem csinált semmit. Csak az a kérdés, hogy kinek higyjek? Mindenki másnak, vagy egyedül neki? Mert itt szerintem nem a mindenki más a bűnös és a szarkeverő, hanem ő. Aki mellesleg hajt a pasimra. Na, akkor ki a szemét?!


És még egyszer mondom, nem kidumálni akartam itt, hanem egy rohadt tanácsot kérni, ami használható is. Mivel folyton az új betegségeiről beszél, az epilepsziájáról, és arról, hogy néha rájön egy kis emlékezetkiesés, nekem ez már több mint gyanús. Pláne, hogy éppen azokat a részeket felejtette el, amikor nyomult a pasimra. De mikor meg kérdőre voltam, kiborult, hogy mit képzelek én, hát tán nem fog rástartolni a LEGJOBB barátnője pasijára. Tegnap meg mindent letagadott. És amikor mondtam neki, hogy hiába tagad mindent, akkor bevágta, hogy ja, ő nem emléxik rá! Ezt bármikor tudja használni, ha bekeveri magának a szart. Bármikor nyugodtan azt mondja, hogy nem emléxik rá. És akkor megint ő az ártatlan kispofa, aki nem csinál semmit, mégis mindenki őt bántja.

2008. júl. 29. 15:14
Én azt gondolom, hogy ez a történet egyik fele, jó lenne ismerni a másik oldalt is, mielőtt földet dobálunk a másik hölgyemény fejére. A keverésben szerintem Te is egész jó lehetsz! Tisztességesebb lenne Vele megbeszélni a problémádat, amikor Ő is tud védekezni, és nem itt kiteregetni, meg hangulatot kelteni ellene. És, ha nem vergődtök zöld ágra, akkor zárd le az egészet.
2008. júl. 29. 14:42
Megmondanam neki hogy kopjon le
18. Csigusz 79 (válaszként erre: 17. - Zsuzsa88)
2008. júl. 20. 22:12
Persze hogy csúnya dolog hazudni valakinek a háta mögött,de akkor sem értem hogy ha a többieket is annyira zavarja akkor ök miért nem beszélnek vele?Talán mert annyira mégsem zavaró,az sem szebb hogy ti öt kibeszélitek,miért nem a szemébe mondjátok?Amugy meg jó tanácsként fogadd el ha a párod azt mondja hogy nem érdekli a csaj,riszálja ugy magát ahogy akarja,tudod mindenhez két ember kell,de ugy gondolom hogy nem vagy elégedett magaddal és ezért zavar ennyire ez a riszás dolog,ne tedd ezt magaddal mert megmérgezed a kapcsolatodat.Féltékeny vagy rá?Öszintén.
17. Zsuzsa88 (válaszként erre: 16. - Csigusz 79)
2008. júl. 20. 21:54
Egy társaság vagyunk, kb. 15-en. Állítása szerint mi vagyunk a legjobb barátai. Mondd meg nekem őszintén: te hazudsz a legjobb barátaidnak, és bekevered a szart a hátuk mögött, azért, hogy menőbb legyél?! Ez nem így működik... És nem csak engem zavar, hanem az egész társaságot. Mikor tegnap este feljött a téma, mindenkinek volt hozzáfűznivalója, hogy kinek szólt be, mit hazudott, kinek keverte a szart, és elég sokan kaptuk fel a fejünket, hogy te jóóó ég, akkor ez sem igaz, meg az sem igaz. Elég sokminden most esett le néhányunknál. Pl. az, hogy ő hívott az uszodába. Én nem kaptam tőle SMS-t. És azok után, amiket megtudtam tegnap este, a nyakamat merem rátenni, hogy nem is akart hívni, csak a páromnak azért mondta, hogy nehogy ő hívjon. Tetszett neki, hogy 3 pasival lóg.
16. Csigusz 79 (válaszként erre: 15. - Zsuzsa88)
2008. júl. 20. 21:38
Szerintem egy kicsit túlbonyolitod a dolgokat.mert addig ok még téged és párodat zavarják a csaj dolgai,de szerintem abba már ne mássz bele hogy másokkal mit csinál,te hordod más keresztjét is,ha másokat zavar hagyd hogy megoldják ök.
15. Zsuzsa88 (válaszként erre: 14. - 1a50c86bb0)
2008. júl. 20. 21:29

Amikor ki lettem rekesztve általánosban, az ég adta világon nem csináltam semmit. Egy csaj belémkötött, hogy az én Anyum ronda (mellesleg mi köze hozzá?!), és a vitában én maradtam alul. Én senkinek nem kevertem a szart, soha nem voltam gané senkivel, talán ezért olyan nehéz őt is "lapátra" tennem.


Ha ő most ki lesz rekesztve (amire most, hogy már mindenki mindent tud, igen nagy az esély), most nem azért, de megérdemli. Hogy jön ő ahhoz, hogy csak úgy elmegy a pasimékkal uszodába, és azt mondja nekik, hogy hívott, csak nem írtam vissza neki? Ja, meg az egyik srácnak a társaságból, akivel nagyon jóban voltak, már-már gyanúsan jóban, elég erősen bekeverte a szart. kb. 3 hónapja nem találkoztak, nem is beszéltek. A pasi 2 hete szakított a b.nőjével. A. benyalta magát a csajnál, és közösen kitárgyalták a pasit, majd egyszercsak a srác már nem győzött kapkodni a fejéhez, hogy mi történik, mert az exétől elég durva SMS-eket kapott. Mint később kiderült, A. azt mondta a csajnak, hogy a pasi, mióta szakítottak, össze-vissza csajozik, mindenkit megdug, aki az útjába kerül, és mindezt olyan körítéssel, mintha a pasi mesélte volna neki. Ezek után sztem nem csoda, ha nem beszél A.-val. Nekem meg pár nappal ezelőtt azt mondta, hogy 2 hónapja lefeküdtek egymással, és azért nem beszélnek most. A srác ezen jót röhögött, azt mondta, elég érdekes cyber-telepatikus-future szex lehetett, mikor már 3 hónapja nem találkoztak. És az a poén, hogy kedden megyünk Ifjúsági Játékokra, csapattal, és 6 napig vele leszünk egy csapatban, és addig hallgatnunk kell majd a kitalált sztorijait, hogy ezzel összefeküdt, azzal csak smárolt, de mindig csak a pasik másznak rá. Na peeeersze... Nem tudom, miért csinálja ezt. Azzal, hogy hazudozik össze-vissza, értékesebb embernek érzi magát? Nem gondolja, hogy előbb-utóbb minden kiderül? A jövő 7en sztem ki fogja borítani a szart, és majd nagyot koppan. Ott lesz a párom is. Nem fogja kibírni, hogy ne riszálja magát előtte. De azt hiszem, akkor kiosztom, de rendesen. Olyan egyedül fog maradni, mint a kisujjam! És ő erősen tehet róla.

14. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 9. - Zsuzsa88)
2008. júl. 20. 20:49

Akkor rekeszd be vele a kapcsolatot, ha magad is azt szeretned. Lilia leirt par igazsagot, megvalaszthatod a barataidat.

Hogy hogy zard le? Egyenesen.


Emlekszem, hogy irtal rola, hogy serto megjegyzeseket tesz rad, de arra is, hogy irtad, mennyire rosszul esett a kirekesztettseg valamikor altalanos iskolas korodban.

En altalaban megsajnalom az ilyen embereket.

2008. júl. 20. 20:43

őszintén nem sok hozzászólni való van - ha ennyire ismered az életét és a tetteit a kedves barátnődnek, akkor igenis érdekel és foglalkozol vele - ha pedig ennyire nem tetszik és nem kedveled és ennyire negatív a véleményed róla, akkor mond meg kerek-perec és rekeszd ki az életedből, vagy attól tartasz, hogy rólad is butaságokat fog terjeszteni és azt el is hiszik az emberek? hát ha mindenki ennyire jól ismeri a kis hazudozót, akkor valószínűleg senki sem hisz majd neki, így nincs is mitől tartani, vagy mégis?

én senkivel sem tudnék így jópofizni, ha ennyire be lennék rá indulva :) lehet, az a baj, hogy túl egyenes vagyok és mindig kimondom, amit gondolok? lehet, de az biztos, hogy nem kell mindenféle hazudozókat, kétszínűeket, kavarógépeket ... (már ahány jellemzőt itt előhoztál) elviselnem az életemben, mert ugye a rokonokat megkapjuk születésünkkor, de a barátainkat magunk választjuk meg, vagy nem?

12. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 8. - Zsuzsa88)
2008. júl. 20. 20:34

Ha a tarsasagotok tagja, akkor beszeljetek vele. Oszinten.

Ha a viselkedesed valakinek nem tetszene a barataid kozul, te is azt varnad, hogy azt veled beszelje meg, ne a hatad mogott. Nem?

A baratoktol varja ezt az ember, a tobbivel normalis esetben nem foglalkozik.

Az emberek rendkivul kepmutatoak es hulyenek nezik egymast, szerintem erdemes tisztazni dolgokat, ha tenyleg "baratnod". Bar en sem szoktam mindig, ha nem fontos, meghagyom az embereket abban a hitben, hogy palira vettek...

Dontsd el, erdemes-e vagy inkabb lerazod magadrol.

11. 441e85ce7b (válaszként erre: 5. - 1a50c86bb0)
2008. júl. 20. 20:34
egyetértek veled!
10. 441e85ce7b (válaszként erre: 7. - Zsuzsa88)
2008. júl. 20. 20:33
szia ! A történetedet olvasva... nem voltatok jó barátnők , csak szerinted...
2008. júl. 20. 20:29
Ezerszer próbáltam vele beszélni. Én soha nem hazudtam neki semmiben, ő meg jön itt nekem ilyen hülyeségekkel? Bűrmikor leültem vele beszélni, mindig elsírta magát, meg én voltam a szemét, és a végén mindig bűntudatom volt, hogy szegényt hogy megbántottam, miket is feltételezek én róla. És ez az, hogy már az ilyen beszélgetéseket is kerülném vele, mert mindig ugyanaz a vége. Ő sír, én vok a szemét. Ja, mellesleg légy szíves, Antea, olvasd el a műsik fórumomat is, aminek a címe, hogy Mi a véleményetek azokról a barátnőkről, akik "nagyon szeretnek", de folyton sértő megjegyzéseket tesznek rátok? Ebben a fórumban is erről a csajról van szó, és akkor majd meglátod, hogy miért van ez az egész, miért kérek itt tanácsot.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook