Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mikor, hol, milyen alkalomnál ismerkedtél meg a legjobb barátnőddel/barátoddal? fórum

Mikor, hol, milyen alkalomnál ismerkedtél meg a legjobb barátnőddel/barátoddal? (beszélgetős fórum)


17. gigi>
2016. dec. 4. 12:11
Egy helyen dolgoztunk,de nem egy osztályon.Már akkor is ismertük egymást,de nem volt alkalmunk igazán beszélgetni csak szia-szia,hogy vagy mi ujság..és mentünk tovább. Aztán őt áttették oda ahol én voltam. Akkor kezdődött. Mintha ezer éve ismertük volna egymást. Nagyon szeretem,és ő is engem s ha beszélünk telefonon vagy találkozunk ezt el is mondjuk egymásnak mindig. 10 évvel idősebb mint én,de bele való igazi szuper csaj!!!!!!
16. Remoni (válaszként erre: 15. - Eperkelepke)
2016. dec. 4. 12:08
Bizony :) Aranyat ér. Mintha testvérek lennénk, mindenkinek ilyen barátnőt kívánok.
15. eperkelepke (válaszként erre: 13. - Remoni)
2016. dec. 4. 11:16
Ez de jó! Barátok egy életen át!
2016. dec. 4. 11:16
egykori legjobb barátnőmet az iskola első osztálya óta ismertem, szomszédok is voltunk. 10 évig voltunk nagyon jóban.
13. Remoni
2016. dec. 4. 10:45
A homokozóban ismertem meg a legjobb barátnőm, 41 évvel ezelőtt.
2016. dec. 4. 10:02
Gimnáziumban ismerkedtűnk meg. Ennek már 13 éve és szoros kapcsolatot ápolunk.
2016. dec. 4. 09:20
Még 2012-ben ismerkedtünk meg, akkor kezdtünk mindketten egy munkahelyen. Bár eljöttünk onnan már közel 2 éve, de a barátságunk azóta is töretlen.
10. ea3e7161c6 (válaszként erre: 7. - 3d787b167a)
2016. dec. 4. 08:44
Mind mind valami más miatt a legjobb! :)
2016. dec. 4. 08:38

Van egy, akivel igazán önmagunk lehetünk egymás előtt és ez alatt értem azt is, hogy megmondjuk amit gondolunk, de el is fogadjuk ha másképp látjuk a dolgokat. Tök sok dologban pl különbözünk, és vitáink is voltak már, mégsem távolodtunk el soha egymástól! Mint a testvérek, olyanok vagyunk és ennek alapja az igazi szeretet, elfogadás, bizalom.

Nem jelenthetem ki, hogy legjobb barátnőm, mert neki is vannak mások, nekem is.. de azt kijelenthetem, hogy legigazabb barátnő, igazi barát!


Egy helyen töltöttük a gyakorlatunkat, aztán pedig egy suliba is jártunk, így ismerkedtünk meg.. de már huszonévesen. És az elején nem is gondoltuk volna, mert annyira különbözünk. Egy szőke aki plázába meg diszkóba jár és egy fekete aki kocsmába meg rock kontertekre..

Most meg első közt értesül olyan dolgokról, amikről rajta kívül csak a férjem, anyukám, nagymamám.. a legfőbb bizalmasaim egyike. Hiába nem beszélünk sokszor hetekig, hiába él külföldön.. ő a legigazabb barátom!

2016. dec. 4. 08:37
Középiskolában,beiratkozáskor :)
7. 3d787b167a (válaszként erre: 3. - Ea3e7161c6)
2016. dec. 4. 07:50
Ja én se tudok választani. :)
2016. dec. 4. 07:50
Gimnazista koromban a gimiben, különsebb alkalom nélkül.
2016. dec. 4. 07:27

Általános iskolába ismerkedtünk meg már kb. ezer éve, azóta ő a barátnőm.

A legjobb fiú barátommal kicsit később. Akkor, amikor már átjárkáltam a barátnőmhöz, ugyan is a legjobb barátom a legjobb barátnőm tesója:D

Tehát, kicsit több, mint 40 év.

2016. dec. 4. 05:42
Ja, és itt ismertem meg őket anno ezer éve! :)
2016. dec. 4. 05:40
Nekem sok legjobb van. :)
2. EnLT
2016. dec. 3. 23:55
Kiskorunkban a szüleink kollégák voltak, jóban lettek, általuk találkoztunk. Persze elég hamar elkezdtünk a szülőktől függetlenül is találkozni stb., a többi már történelem. És te?
2016. dec. 3. 23:43
Mikor, hol, milyen alkalomnál ismerkedtél meg a legjobb barátnőddel/barátoddal?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook