Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ha hólyagok vannak kisgyerekem nyelvén, milyen betegség állhat a háttérben? Mi a gyógymód rá? fórum

Ha hólyagok vannak kisgyerekem nyelvén, milyen betegség állhat a háttérben? Mi a gyógymód rá? (tudásbázis kérdés)


1 2
2007. júl. 9. 12:04
szia!Csatlakozom az elöttem szólokhoz,dokihoz kell vinni.De lehetséges hogy szájnyálkahártya gyulladása van,és arra ecsetelőt szoktak írni.Ezt azért merem leírni,mert én is gyermekosztályon dolgozom,és már sok ilyet láttam
4. Elviracska (válaszként erre: 3. - Emagdi)
2007. júl. 9. 11:45

Kösz

Gondolom a meleg miatt lett,mert nagy hőség volt ,és ,utánna olvasgattam ,előfordulhat ilyesmi...


Mindenképp elviszem orvoshoz ,csak véleményekre voltam kiváncsi,hogy ha valaki volt hasonló helyzet6ben ,mi volt az oka?

2007. júl. 9. 11:39

szerintem is dokihoz kellene vinni.

az egyrészt látja is, hogy azok pontosan milyen hólyagok, másrészt valamire csak kapta a diplomáját, szerintem nagyobb eséllyel ki tudja találni a megfelelő gyógymódot, minthogyha itt mi beírnánk mindenféle okosságot.


jobbulást!

2007. júl. 9. 11:32

Szia,


Szerintem vidd el a gyerköcöt a dokihoz. igy hamarabb tullesz rajta, mintha kisérletezel.

2007. júl. 9. 11:09
Ha holyagok, vannak, kisgyerekem nyelvén, milyen betegség állhat a háttérben?És mi a gyógymód rá?Akinek van tapasztalata várom a segitségét.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook