Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Betegség vagy fogzás állhat a háttérben? fórum

Betegség vagy fogzás állhat a háttérben? (beszélgetős fórum)


7. 6b08b99072 (válaszként erre: 1. - Bobita0212)
2016. máj. 11. 09:35
nekem anno 4 hónapos korától ömlött a nyál a szájából és rágott mindent, amit tudott, de 8 hónapos és 4 napos volt, amikor az első foga kijött. aztán meg jött egyszer még három.
2016. máj. 11. 08:56
Az természetes, hogy a kicsi gyakrabban lesz beteg, a nagyobb viszi haza a közösségből. Fogzás miatt akkor lehet lázas,ha már áttört a fog,akkor tud baktérium kerülni a szervezetébe, jobbulást a babának!
2016. máj. 11. 08:22
Szerintem is mindkettő lehetséges egyszerre. Az első fogak nagyon nehezen bújnak ki. Az én unokaöcsém is kb 4 hónapos korától nyálzott egyfolytában és sokszor volt hőemelkedése orrfolyással, de csak vitamint szedett és szívtuk az orrát. A doki mondta, hogy gyógyszert felesleges adni, mert ha komolyabban beteg lenne, akkor lázas lenne. Lehet mindig elkap valami kis náthát és a foga is nehezen jön ki. Amúgy neki így is volt, hogy első foga 7 vagy 8 hónaposan jött ki, pedig folyamatosan fojt a nyála már 4 hónaposan.
4. bobita0212 (válaszként erre: 3. - Zebracsikó)
2016. máj. 11. 08:17

Köszönjük.

Persze szivom neki,de egyébként amikor alszik szépen veszi a levegőt,tehat annyira nem taknyos.mikor szivom neki akkor is csak az orrszivo fejében van valadek.

Azért kellőképpen aggódom.a nagyobb gyermekem nem volt ilyen picinek beteg.

2016. máj. 11. 08:09

Lehet, hogy összeadódik a kettő: a foga is meg a betegség is, amit a testvértől kapott el. Az immunrendszere viszont szépen harcol ellene.

A orrszívózás a lényeg, hogy komfortosan legyen egész nap, kapjon levegőt.


Jobbulást! :)

2016. máj. 11. 08:07
Amiket mértem neki azok már levont értékek.
2016. máj. 11. 08:06

Kíváncsi vagyok a velemenyetekre.

4 hónapos babámnak hétfőn reggel 37,7 volt a hője.Délben és este 37 alatt volt.Orvoshoz vittem.A torka picit piros és enyhén szörcsög az orra. Azt mondta a dr h az ovis tesotol kapta el ( 10 napja volt mandulagyulladasa a nagynak).kedden egész reggel37 alatt volt a hője délben kerek 37 és késő délutánra ment fel egy kicsit,majd azt este is tartotta. Ma reggel még nem mértem neki de kicsit meleg megint.viszont több hete erősen nyalzik,mindent rág,és tegnap volt két kenőcsös állagú széklete.

Mit gondoltok a leirtakrol?

Jelenleg c vitamint és calcimuscot kap. Az orraba van orrcsepp. Szoptatok,így arra gondoltam h én is turbozom magam,hogy át menjen a tejbe.napi 3000mg c vitamint szedek és ceklalevet iszom illetve halolaj kapszulat szedek még.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook