Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha hanyagol a pasi... bosszantó, de milyen női praktikákkal nyerhetjük vissza a figyelmét? fórum

Ha hanyagol a pasi... bosszantó, de milyen női praktikákkal nyerhetjük vissza a figyelmét? (beszélgetős fórum)


1 2
2013. nov. 7. 18:31

Egy másik pasival.Tuti észbe kap..D


Na jó ,csak vicc volt..)

Én egyből gyanakodni kezdek és nem praktikázom.Megette a fene,ha.........

2013. nov. 7. 18:29
valószínű, hogy nő van a dologban, vagy simán kiszeretett belőled. esetleg megbunkósodott
2012. okt. 3. 23:40
Van akire nincs orvosság, mert egy f...,vagy hanyagol mert máshol vagy máson jár az esze és van hogy visszafordíthatatlanul megromlik valami. Azt tudni kell minden nőnek mivel tudja felkelteni a saját partnere érdeklődését,és dolgozni kell az ügy érdekében egy kicsit, nem csak búslakodni. Én tudom hogy pl. én mivel tudnám még magamra vonni a figyelmét...
2012. okt. 3. 23:24
Párcserével egyetértek,még akkor is ha nem jött be,de rájöttünk hogy mi egymást imádjuk és a férjem újra szerelmes lett belém! Mintha most jöttünk volna össze.Eddig is sejtettem, de most már biztos hogy nekem is minden téren ő a legjobb, Ő kell nekem. Nekünk ez bejött, de nem biztos hogy ez mindenkinél pozitívan sül el.
2012. okt. 3. 23:00
egyszeruen verd ossze!
2012. szept. 4. 13:05
partnercsere
2010. ápr. 2. 12:54

Vagy mindkettőt haha :-)))

No, majd meglátjuk mi sül ki belőle. Valami csak lesz. :-)

34. Gigi13 (válaszként erre: 33. - Babyshambles)
2010. ápr. 2. 12:44

aha, értem. Az egyik barátnőm ugyanilyen cipőben van, képzeld.. Szóval közelről van szerencsém szemlélni az ő problémáját, ami a tiédhez hasonló.. Nagy tanulság, hogy mindenkinek megvan a saját tanulnivalója, meg feladata az életben..

Kinek az (ládsd, témánk), hogy megtanuljon egyedül lenni, kinek az, hogy megtanuljon egy párkapcsolatban kitartani, megélni, stb.. nem kilépni, folyton...

Drukkolok!!!

2010. ápr. 2. 12:07
Köszi Gigi a hozzászólást, értem amit mondasz. Én sokáig pont így gondolkodtam. De amikor már 22 évesen sem volt pasim akkor feladtam... Szerintem ha 30 éves koromig várnék, hogy legyen pasim addigra olyan gátlások és komplexusok alakulnának ki bennem a pasik irányába, hogy aztán már jöhetne az igazi, tuti elijeszteném magam mellől. Tudom milyen egyedül lenni, mindigis úgy voltam. Hiába lehet ugyanolyan tartalmas az élet egyedül, azért egy idő után unalmas. Én most szánt szándékkal lazítok ezen a felfogásomon és hidd el nem könnyű.
32. Gigi13
2010. ápr. 2. 11:52

ráadásul azt mondod, külföldi a pasi, tehát távkapcsolat..., minek forszírozod akkor, ha annyira nem jön be.., nem értem.

én is ugyanilyen távkapcsolatban élek, de ez a férfi, úgy érzem, életem párja, ha nem így lenne, biztos nem szentelnék ennyi időt, energiát és nem kevés költséget arra, hogy együtt legyünk... ennek ellenére..

nemcsak önzőségnek tartom (a pasas miatt), inkább.. attól tartok inkább a büszkeséged tart vissza attól, h szakíts vele.. de nem biztos, csak egy ötlet..

van egy fórum itt az egyedüllétről is, talán azt sem ártana megnézned..

bocs a tanárnénis stílusért, úgy érzem olyanra sikeredett, ja nem is tudom, hány éves vagy...

sok sikert!!

31. Gigi13
2010. ápr. 2. 11:46
azt az időt tölthetnéd MAGADDAL.. inkább
30. Gigi13
2010. ápr. 2. 11:45

hááát, mások vagyunk... én, ha todm, hogy nem ő az igazi, vagy csak sejtem is.., akkor a magam és a pasi érdekében... LÉPEK!!!!

Nem inkább erről kéne elgondolkodnod, nem arról, hogyan nyerd vissza a figyelmét??? MINEK????

Bocs, ez a vélemyényem.

Egyszer élünk (legalábbis a legtöbben erre esküdnek),

azt az időt nem kellene olyannal töltenünk, sztem, aki nem életünk párja. De ez csak a saját, együgyü, és tényleg eléggé korlátolt, véleményem..

29. Babyshambles (válaszként erre: 28. - Gigi13)
2010. ápr. 2. 10:06

Nem tudom te mit értesz nagy Ő alatt, én azt a valakit aki a nagy szerelmünk és akivel majd leéljük az életünket. Ő még nem lépett be az életembe. De úgy gondoltam, amíg megtalálom nem ítélem magam évekig tartó cölibátusra.


Ő elvárja, hogy nyitott karokkal (és lábakkal) várjam bármikor jön annak ellenére, hogy napi egy egysoros emaillel lerendez. Vagy annyival sem. Nekem viszont fontos, hogy Velem is törődjenek és ne csak ágymelegítő legyek. Ha ettől önző leszek akkor az vagyok.

28. Gigi13 (válaszként erre: 24. - Babyshambles)
2010. ápr. 2. 09:56
Nem értem, hogy miért zavar, hogy hanyagol a pasid, ha neked sem Ő a nagy Ő..., én ezt nem értem. Ez önzőség, számomra.. Elvárod tőle, hogy odalegyen, mikor te nem vagy oda érte...? Ez nem fer.. szerintem. Én fordított esetben elég szarul érezném magam, ha a pasim az exe után epekedne, és nem engem tartana a földkerekség legjobb csajának.., na.
2010. ápr. 2. 08:00
Nagyon másképp gondolkoznak... velem is volt ilyen, nagyon sz*r érzés.
2010. ápr. 2. 06:05

Tegnap vagy tegnapelőtt írtam neki egy rövid emailt, hogy nagyon elfoglalt lehet és hogy pihennie is kéne. Én nem is bírnám ezt a sok munkát. Kérdeztem, hogy lesz-e több betege. Nem írt. Ma reggel válasz várt, hogy köszöni, hogy aggódom és hogy minden oké.

Ráadásul feltett egy közös képet myspace-re és be is jelölt rajta.


De én nem válaszolok akkor most neki - ahogy javasoltátok.

25. Gine (válaszként erre: 24. - Babyshambles)
2010. ápr. 1. 19:32

Rengeteg ilyen van pedig!

Ne is törődj Vele,egy nő soha ne alázkodjon meg(egyszer szabad,na:D)

24. Babyshambles (válaszként erre: 23. - Gine)
2010. ápr. 1. 19:29
Igen. De ő már sose fog velem szóbaállni. Már több, mint fél éve nem szól hozzám. Az se segített, ha nem írtam neki, az se ha írtam. Semmire nem reagált. Még a boldog karis üzenetemre se írt egy köszit se. Utálom az ilyen tapló faszikat.
23. Gine (válaszként erre: 22. - Babyshambles)
2010. ápr. 1. 19:27
:D Ha jól értem,a volt pasid jobban érdekel még,mint Ő?
2010. ápr. 1. 19:25
Hát olyan, mint amilyen Ő van sok, sőt jobb is. Csak nem kellek nekik. :D Igazából még mindig az exem elfelejtésén munkálkodom ezért szükségem van valakire, akitől figyelmet kapok, akivel én is foglalkozhatok... az életem túlkomplikálásában igazi profi vagyok az biztos. :D
21. Gine (válaszként erre: 20. - Babyshambles)
2010. ápr. 1. 19:21

Nekem is hiányzik,majd meg veszek,de senki nem tud róla,észre sem veszik rajtam.Múltkor észre vették:)

Soha egy pasiról sem mondtam azt,hogy ilyen többet nem lesz,mindig arra gondoltam,lesz másik,nagy ügy.

Egyedül Nála érzem azt,hogy ilyen többet nem lesz,de nem tudom megváltoztatni a megváltoztathatatlant

2010. ápr. 1. 19:18
Jó lenne, ha könnyedebben tudnám venni a dolgokat.. Csak amikor már elkezdesz kötődni valakihez, akkor ez nem olyan könnyű. Mindenesetre nem írok majd neki, de hiányozni fog.
19. Gine (válaszként erre: 18. - Babyshambles)
2010. ápr. 1. 19:04

Ne is az legyen most az elsődleges,ilyenkor csak erőlteti az ember,az nem jó

Dolizz,barátnőzz,csavarogj,butikolj,itt ajóidő:)

2010. ápr. 1. 19:02
A pasizás tuti nem fog menni.. sose voltam jó pasikkal.
17. Babyshambles (válaszként erre: 16. - Csirike57)
2010. ápr. 1. 19:01
Az a vicc, hogy meséltem neki, hogy az exem így rázott le. És az volt a válasza, hogy "csak a gyenge emberek viselkednek így".
2010. ápr. 1. 18:58
Az ilyen ember gerinctelen, nem egyenes, ha szeretne, akkor nem lacafacázna veled. Én már rég "változtattam" volna. Kérdezd meg magadtól, szereted és mit, vagy csak megszoktad?...Én is nagyon sokat sírtam, míg rá nem vezettek nem ér annyit az egész. FEl a fejjel, menj bulizz, szedj fel valakit! Sajnos itt, a női praktika már nem segít.
15. Gine (válaszként erre: 13. - Babyshambles)
2010. ápr. 1. 18:58
vagy 3 hétig szivatott azzal,hogy nem írt vissza,bunkózott,meg ilyesmi.Egy darabig tűrtem,aztán nagyon berágtam.Persze,ahogy ez megtörtént,már Ő kezdeményezett,de meg volt am sértődve:)így 2 hónapig húzódott a tali.Volt mikor Ő sértődött meg ez alatt az idő alatt,volt mikor ismét én,tehát jópárszor elküldtük egymást a francba,kissé hevesek vagyunk:DMeg felnőttek:D
14. Babyshambles (válaszként erre: 11. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 1. 18:54
Csak az a baj, hogy külföldi... És ha eljön ide Magyarországra én meg tojok rá... az neki drága játék lesz és csak megharagszik rám. :S
13. Babyshambles (válaszként erre: 12. - Gine)
2010. ápr. 1. 18:53
2 hónapig nem szóltál hozzá??? És utána megkeresett?
12. Gine (válaszként erre: 10. - Babyshambles)
2010. ápr. 1. 18:51

:Daz jó lenne

Nyugi!Én múltkor 2 hónapig játszottam ezt:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook