Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ha hanyagol a pasi... bosszantó, de milyen női praktikákkal nyerhetjük vissza a figyelmét? fórum

Ha hanyagol a pasi... bosszantó, de milyen női praktikákkal nyerhetjük vissza a figyelmét? (beszélgetős fórum)


1 2
2010. ápr. 1. 18:51

NE várj rá, úgy ahogy Gine is írta. Éld az életed, és ha mégis jelentkezek, ne omolj a karjaiba! :D

Mond hogy most te nem érsz rá. Tudom nehéz, de ha kellesz neki, akkor kepeszteni fog utánad, ha megijed, hogy már nem ő diktál.

2010. ápr. 1. 18:49

Megpróbálom. :) Ez egy hosszú menet lesz. :S

De jó lenne egy user manual férfiakhoz...

9. Gine (válaszként erre: 8. - Babyshambles)
2010. ápr. 1. 18:47

Soha nem mondanak semmit,így egyszerűbb nekik!

Éljed az életed,foglald le magad,ha meg jelentkezik,ne mondj rögtön igent,mint ha mi sem történt volna.kicsit hadd kepesszen

2010. ápr. 1. 18:44

Jól van.. De a múltkor már négy teljes napig nem szóltam hozzá és mégsem keresett. Meddig kell várnom? Egy hétig? Kettőig? Egy hónapig? :(

Ha legalább azt mondaná, hogy figyi inkább felejtős a dolog, akkor megérteném. De nem mond semmit. Most várjak rá, ne várjak rá? Idegölő.

7. Gine (válaszként erre: 4. - Babyshambles)
2010. ápr. 1. 18:42

Szia!:)


Vasárnap óta én is ebben a cipőben járok.Ha bele pusztulnék sem keresném,juszt sem.

6. Babyshambles (válaszként erre: 5. - 35c81b79eb)
2010. ápr. 1. 18:42
Már rákérdeztem. Nem válaszol.
5. 35c81b79eb (válaszként erre: 4. - Babyshambles)
2010. ápr. 1. 18:40

Ha megpróbálsz vele közömbös lenni,nem keresed és ő sem keres, akkor szerintem egyértelmű. Az addig oké, hogy félsz, hogy elveszíted, de az sem jobb, ha nyaggatod, rá telepszel, mert attól menekülnek a pasik.

Viszont a legegyszerűbb szerintem az, akármennyire is félsz tőle, ha rákérdezel mi a probléma.

4. Babyshambles (válaszként erre: 3. - Anna Kedves)
2010. ápr. 1. 18:35
Ha azt akarja, hogy én se keressem akkor oké. De nem tudom, hogy ez időszakos, vagy végleg meg akarja szakítani a kapcsolatot? Lehetek vele közömbös... de mi van, ha ettől még inkább eltávolodik? Ettől félek.
3. Anna Kedves (válaszként erre: 1. - Babyshambles)
2010. ápr. 1. 18:34

elesztik a vadász ösztöneiket!!

Hagyd, hogy újra vadásszon Rád!!!!

2010. ápr. 1. 18:33
Az, hogy vége...kiüresedett a kapcsolat, nem tudja mit tegyen, inkább hallgat. Szerintem ez jár...
2010. ápr. 1. 18:31
Két hét, két hónap, két év: a vége mindig ugyanaz. A pasi egyre kevesebbet keres, aztán már alig szól hozzád, végül már válaszra se méltat. Miért teszik ezt, mit akarnak ezzel elérni? És mi ilyenkor a teendő? Hogy lehet ezt a folyamatot visszafordítani, ha meg akarjuk tartani a pasit? Választ soha nem adnak és minél inkább próbáljuk kiszedni belőlük mi a bajuk, annál inkább hanyagolnak. Ez annyira kiborító! Valaki mondja meg mi jár ilyenkor a pasik fejében!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook