Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A gyümölcscentrifugából maradó pépet hogyan lehet felhasználni? fórum

A gyümölcscentrifugából maradó pépet hogyan lehet felhasználni? (beszélgetős fórum)


2020. okt. 5. 08:26
Sütibe sütném, illetve pudingba, joguhrtba keverném a maradékot.
11. Scherlock (válaszként erre: 10. - Globus)
2020. okt. 4. 19:09
:)
10. globus (válaszként erre: 2. - Scherlock)
2020. okt. 4. 18:57

Én sem használom. Akkor vettük, amikor Sparban először volt a vödrös narancs akció. Lezúztam a fincsi narancsot, férjem meg kikanalazta a maradékot. Egyből levágtam, ha minden részét megesszük, akkor kár egy gépet összemaszatolni.

Szép terv volt továbbá, hogy napi 1 db sárgarépa. De akkor is el kell mosogatni a masinát, nem állhat csak úgy, trutymósan...

9. Guruljka (válaszként erre: 8. - Pteri)
2020. okt. 4. 18:47

Én is úgy tapasztaltam, hogy a kifacsart lét hígítani, utána édesíteni kell.

Viszont aki ribizlit vagy paradicsomot akart eltenni, hálás volt, hogy kölcsönadtam, mert pillanatok alatt elválasztotta a lényeget a feleslegtől.

8. pteri (válaszként erre: 6. - Vigyefene)
2020. okt. 4. 17:30
Az enyém is pépes. Néha sajnálom én is kidobni. Most éppen szőlőt centriztem, abból csak a lé jó. De ha a gyerekeknek facsarok, mert gyümit nem esznek, akkor a maradék pempőt kikanalazom és megeszem, úgyis lassú az emésztésem. Aztán a gyerekek közlik, hogy ez nem olyan jó, mint a dobozos. Erre a levét is megiszom. Így az egész herce hurca teljesen felesleges, mert magamnak nem csinálnám.
7. Guruljka (válaszként erre: 2. - Scherlock)
2020. okt. 4. 16:44
Nekem volt egy régi, és nagyon szerettem, de sajnos megsemmisült.
2020. okt. 4. 16:44

Nekem van pár, azért mert amikor a feleségem rákos volt, nagyon ajánlották a cékla levet.

Először elfutottam az üzletbe, megvettem ami volt nekik.

Később rájöttem h vannak jobb minőségűek, vettem másikat is.

A jó minőségűből nem pép jön ki, mert majdnem száraz.

A feleségem megitta a levét, én pedig vissza kevertem a pirinyó darabokat, mert a szervezetünknek nagyon nagy szüksége van a rostra, egyébkét pattogatott kukoricával helyettesítem.

Meg is emésztem a rozsdás szöget is.

5. Scherlock (válaszként erre: 4. - 9b10f3d7ff)
2020. okt. 4. 15:43
Lyoo:), mindig vannak kivételek IS. :D
4. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 2. - Scherlock)
2020. okt. 4. 15:41
Én szeretem. :) és használom is.
3. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. okt. 4. 15:41
Keverd bele joghurtba pl.
2020. okt. 4. 15:41

Megenni? :)


Ui.: Senkinek nem ajánlom a gyümölcscentrifugát.

Bárki, aki vett, csalódott benne, és nem is használja.

2020. okt. 4. 14:42
A gyümölcs centrifugából maradó pépet hogyan lehet felhasználni ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook