Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyűlölnek a barátom gyerekei... fórum

Gyűlölnek a barátom gyerekei... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
92. 9c485f67e8 (válaszként erre: 90. - D1be02ad91)
2017. jan. 18. 06:02

Más asszony férje, más gyerekek apja nem a barátod, semmi jogod nincs hozzájuk!

Lehet elhúzni az életükbôl, amíg ki nem söprûznek.

91. 3d787b167a (válaszként erre: 56. - 09bfd0e6ce)
2017. jan. 18. 05:58
Te egy patkány vagy.
2012. júl. 23. 10:45

Sziasztok!

Úgy gondolom már csak ez mentheti meg a kapcsolatomat... (vagy pont fordítva)

A lényeg, hogy a barátom gyerekei nem is mernek, csak látásból. A volt felesége a barátomnak ellenem és a barátom ellen hangolja a gyerekeket. Nem hiszem, hogy utálnának, ha a csaj nem csinálná a fesztivált otthon.

A lényeg a lényeg, hogy a gyerekek most mindent elkövetnek, hogy az apjuk velük foglalkozzon, őket vigye ide oda... Szerintem már az anyjukkal összejátszanak.

Az lenne a kérdésem, hogy nem tudtok nekem valamit ajánlani, hogy hogy tudjak a gyerekekhez hozzáférkőzni? Én tudnám őket szeretni, szerintem még a "barátnőjükként" is el tudnának fogadni ha más nem is...

Tényleg úgy gondolom, hogy már csak ez dönthet a mi kapcsolatunkon...

Legszívesebben mennék velük ide oda... állandóan csak mennénk... Meg milyen jó lenne egy közös 4esben eltöltött nyaralás.

Attól félek, hogy az anyjuk mindent elkövetne akkor is, hogy ők utáljanak.

Szóval ha tudtok valami megoldást azt megköszönném. :)

(Nem elvenni szeretném az anyjuktól, csak, hogy elfogadjanak, hogy igen is vagyok az apjuknak)

Szerintem ez a barátommal való kapcsolatomat is rendezné.

89. anyucika3 (válaszként erre: 87. - Dorkabéka)
2011. febr. 11. 09:56
Így van.Era vagy nem figyelt rendesen,vagy félre értelmezte a leírtakat.
88. jozsi.38 (válaszként erre: 87. - Dorkabéka)
2011. febr. 11. 09:51
így van :)
87. dorkabéka (válaszként erre: 83. - Era8002)
2011. febr. 11. 09:46

Teljesen igazad van abban, hogy a pasi egy féreg, megérdemelte, hogy ilyen helyzetbe került.

Az elintézési móddal van csak baj.

A gyerekeket miért kellett belekeverni?

Egyébként szerintem sokakban az verte ki a biztosítékot, hogy a fórumindító csodálkozik azon, hogy gyűlölik a gyerekek. Mégis mire számított??? És hogy gondolja, hogy ezek után még normális kapcsolatot alakíthat ki velük?


Az igazi vesztes a feleség és a gyerekek. A másik kettőt szerintem senki nem sajnálja, főleg nem lesz szentté avatva egyik sem!

86. c33bd8536b (válaszként erre: 84. - C33bd8536b)
2011. febr. 10. 19:37

Bocs: fell=fel kell


ilyenkor este már összevonok dolgokat.:)

85. 4b138bec0c (válaszként erre: 83. - Era8002)
2011. febr. 10. 19:19

Hú, de mérgesek vagyunk:)

Szép estét mindenkinek!

84. c33bd8536b (válaszként erre: 83. - Era8002)
2011. febr. 10. 19:10

Hát igen... A topicindító naiv vagy egyenesen ostoba nőnek jön le az egész történetből. Mondjuk ez valahol igaz, merthogy még mindig bízik abban, hogy elöbb-utóbb jól jön ki az egészből. De tegyük félre az ő naivitását.


Mi a helyzet a másik féllel? Ne sajnáljuk már, mert a szerető kellemetlen helyzetbe hozta. Mi a baj? Hogy fell vállalnia a saját tettei következményét? Hát vállalja fel! Felnőtt ember, felelős a tetteiért.

2011. febr. 10. 18:44

Hű mennyi okos hozzászólás, igazi szentfazekak vagytok mind! Persze azt a rohadék pasit meg avassuk szentté mert 2 év kamatyolás után felnyílt a szeme, h de rohadt fontos a családja!

Én az ilyen embert úgy rúgnám ki, h a lába ne érje a földet és még meg is köszönném a csajnak, h elvitte!

Mert más az ha az ember megteszi egyszer és ráfogja a pillanatnyi elmezavarra (nem kevésbé fájó), mintha 2 éven keresztül kefélget egy nőt, ígérget neki fűt-fát..

Butaság volt hinni neki, bizony én is borítottam volna a bilit, ne érezze már jól magát a paraszt :)

Jól tetted, most pedig felejtsd el és próbálj olyan ember után nézni aki nem hazudik éjjel-nappal, mert nincs rá oka!

82. citri (válaszként erre: 56. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 20:00
Pszichiátert javasolnék neked, de nagyon sürgősen!
81. citri (válaszként erre: 80. - 4b138bec0c)
2011. febr. 9. 19:58
Ennél sokkal butábbak is léteznek :-)
2011. febr. 9. 19:49

Szerintem a topic inditó jókat derül, miközben olvas minket:(

Ez egy kamu sztori, unatkozó csajszi kiírt egy témát, és most jókat röhög a kitöréseinken...

Szerintetek létezik ennyire buta nő?!

EZ kamu!!

79. mrozsa (válaszként erre: 67. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 16:48

Komolyan azt hiszed hogyha egy pasi nem szeret egy nőt akkor elveszi és csinál neki két gyereket???



Nem vagy semmi.



Én voltam már szerető is, de azért mert nekem az volt kényelmes..csak szexet akartam és nem volt időm egy kapcsolatra.de amikor a pasi hitegetni kezdett és ámítgatni, hazugságokon kaptam és birtokolni akart...szépen leléptem. Én soha nem kerestem volna a családját, ők kerestek fel engem, bár én akkor már nem volt képben. Válaszoltam normál stílusban... Sőt én még le is szúrtam ha rosszat mondott a nejéről, mert mondtam neki ez tuti nem igaz, és amúgy sem hiszem el. Nekem nem kéne olyan férfi aki annyira gyenge hogy döntésképtelen, olyan meg állandóra tuti nem kellene akinek van párja tök mindegy hogy barátnő vagy férj.


Te átlépted egy szerető határait...minden téren...

Olyanról álmodoztál ami nem a Tied. Ez nagy hiba.



AKI szeret az mindig veled lenne....


A kapcsolatokban vannak mélypontok és van hogy vki félrelép... de ha egy kapcsolat erős a fő kapcsolat marad meg.



Bennem mindig volt annyi női tartás hogy ne fussak pasi után. Másodiknak nem tudnak hosszú ideig meglenni. Sok pasi sajnos később mondja el hogy van nője.. vagy mellébeszél.



Amennyiben felnőtt nő vagy fel kéne már Nőnöd...

78. mrozsa (válaszként erre: 63. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 16:38

Te csak azt tudod, amit a férj elmondott Neked..

Az pedig csak fél igazság..



Miben vagy rugalmasabb mint a feleség? AZ ágyban? Hidd el te sem leszel x év múlva rugalmasabb... AKkor minek váltson, ugyanazt kapná tőled x év múlva is...


AZt hallottad már hogy kis gyerek kis gond, nagy gyerek nagy gond?...


A férfiak szeretek panaszkodni....közben meg nincs mire...

Te meg beetted...


Az a baj nem látod a fától az erdőt...

Amíg beleringatod a Magad álmába magad...soha nem fogod elhinni mi a valóság...



Ez egy bukott ügy.


Amennyiben esetleg téged választana, x év múlva nálad sokkal fiatalabbal kezdene...és Te lennél a vén tyúk:) Amennyiben meg a feleségéhez ragaszkodik nem fog váltani.


AMúgy egyeseknél egy kis testi kicsapongás..nem számít...

A család az más.



Férfit látni... Miféle kislányos duma ez.

Egy Férfi attól érzi nagy részben férfinak magát ha a családban ő a főnök... Az éretlenebb pasik kortol függetlenül néha kicsaponganak, ennyi...de aki szeretőnek áll..az hallgasson.

Ritka az a férfi aki vált.

77. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 72. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 16:09

Nem a te tiszted a feleséget felvilágosítani arról, hogy szereti-e a férje.


Kíváncsivá tettél, komolyan. Nem másolnád ide be a levelet, amit küldtél a feleségnek?

76. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 67. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 16:07

Volt más választásod. Elmondhattad volna a partnerednek, hogy eleged van a rád osztott szerepből. Vagy vállalja a kapcsolatot és zárja le a házasságát, vagy legyen vége köztetek.


Királylány, honnan veszed, hogy sose szerette a feleségét? Mert neked ezt mondta?


Komolyan nem érzed, hogy amit csináltál azzal egy életre elástad a bizalmat kettőtök között? Egy ilyen árulás megbocsáthatatlan. Azokat bántottad meg, akiket szeret. Ha lesz is válás a végén, közös megegyezéssel biztosan nem. Ha a feleség kiforgatja mindenéből a válás során, szerinted szerelemtől párás szemmel köszöni meg neked?

2011. febr. 9. 16:05
Javasolnék egy jó pszichológust...vagy inkább pszichiátert.
74. 3e0ba54fb8 (válaszként erre: 63. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 16:02

Nálad nyugalmat, szeretetet, kedvességet?

A háta mögött kitáltaltál a családnak. A gyerekeit használtad fel. Ez neked nyugalom és szeretet?


Tényleg azt hiszed, hogy ezek után valaha is megbízik benned?

Tényleg szeretném azt hinni, hogy ez egy kamu topic.

73. dorkabéka (válaszként erre: 67. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 15:55
Milyen alapon állítod, hogy sosem szerette a feleségét, sosem volt boldog vele? Azért, mert a pasi ezt mondta neked? Akkor ez biztosan így is van? Minden pasi ezt mondja a szeretőjének!
72. 09bfd0e6ce (válaszként erre: 71. - Jozsi.38)
2011. febr. 9. 15:29

És miért nem hiszed el? Miért keresett volna évekig, miért találkozgatott velem, miért jártunk be a munkahelyére, ha nem vett volna komolyan? Mondhatta volna, hogy ne zavarjuk!

Igen, én beszélni akartam a feleségével. Tudatni, hogy mi is vagyunk, és a férje nem szereti!

Bár a levelemből erre ő is biztosan rájött!

A többi pedig majd megoldódik

2011. febr. 9. 14:44
ilyeneket egy tini hisz el egy pasinak, nem hiszem el hogy 36 vagy illetve leszel! beszélni az asszonnyal te nem vagy normális! mit gondolsz ha beszélsz vele akkor mit fog lépni a fickó? elárulom: azt fogja mondani,hogy hagyd békén őt is és a családját is!
2011. febr. 9. 14:40
... ez egy nagyon kamu topik.... nagyon! :DDD
69. veledjooo (válaszként erre: 67. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 14:36

:DDDD

Te teljesen zakkant vagy! :DD

68. anyucika3 (válaszként erre: 67. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 14:34

Te nem csak végtelenül pofátlan,de végtelenül buta is vagy!

Tudod ki a süket?Te!Nem veszed,hogy felesleges 3-ik vagy,neked kellene lekopnod!

67. 09bfd0e6ce (válaszként erre: 64. - Jozsi.38)
2011. febr. 9. 14:32

Ahogy írtam már, egyszerűen nem volt más választásom. A barátom nem volt hajlandó lépni, mindig elodázta a dolgot, másról beszélt...Muszáj volt mindent nyilvánosságra hoznom.

A gyerek pedig már nem kisgyerek, nem fognak egy helyre járni, egyébként is van köztük 7 év!

Beszéltem volna a feleséggel is, de nem volt otthon, nekem pedig mennem kellett.

Próbáltam vele más úton is felvenni a kapcsolatot, de nem reagált. Pedig tudtam volna mesélni még sok-sok mindent a levélben leírtakon túl.

Szerettem volna, ha ő is megért engem, és elfogadja, hogy a férje sosem szerette, sosem volt boldog mellette, és csak a két gyerek miatt nem lépett le már évekkel korábban!

Ő miért volt ilyen süket, miért hitt el a férjének mindent, miért bízott meg benne?

Nem érezte, hogy én is vagyok?

66. anyucika3 (válaszként erre: 63. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 14:31

Ha téged szeretne akkor veled élne.Erről ennyit!Azt meg csak te hiszed,hogy tudsz róluk mindent!Szórakozásra kellettél,és annyira buta vagy,hogy beveszed a szerető kábító mesét,amikor is a pasi előadja,hogy milyen egy hárpia a felesége,hogy menyire nem törődik vele csak a gyerekekkel,bla,bla,bla....Te ezt most tényleg beveszed?Szerinted ha nem lenne számára fontos a felesége a családja,akkor velük élne,akkor az asszonynak kuncsorogna bocsánatért?Mert biztos lehetsz benne,hogy így van,persze ezt nem köti az orrodra.Azt mondta neked,amit hallani akartál,hogy megtarthasson játéknak.

A másik,szerinted létezik olyan kapcsolat,ahol mindig csak jó van?Gondolod veled így lenne?De nem ám!Ez csak addig van így,amíg nem éltek együtt,amíg csak az ágy közös néha.De amikor a gondok,a számlák, a gyerekek és minden,akkor bizony vannak problémák is.Méghozzá azért,hogy megoldják őket közösen.Többek közt ez is kovácsol össze házastársakat egy életre!

65. veledjooo (válaszként erre: 63. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 14:26
Olyan jókat vigyorgok azon, amit írsz... komolyan mintha nem is ezen a földön élnél. :)))
2011. febr. 9. 14:21
júdóó te TÉNYLEG nem fogod fel.alja munka hogy a gyerekeivel küldted a levelet nem érted? szerinted kinek a pártját fogják majd a tiéd vagy az anyjukét? azt hiszed téged fognak sajnálni? egy frászt! az ő szemükben egy senkinél is rosszabb vagy, remélem nem ismerik a gyerekeidet,mert ha egy suliba kerülnek ne tudd meg hogy mitgnak kapni szóban a te gyerekeid az övéitől szóban és a lek...ázásod még szelíd jelző lesz tőlük...
63. 09bfd0e6ce (válaszként erre: 62. - Anyucika3)
2011. febr. 9. 14:13

Nem biztos, hogy egy férfi számára csak a gyerekek fontosak!

Nem mondtam, hogy a pasi fontosabb a gyerekeimnél, de egy férfi igenis nagyon fontos! Nem lehet és nem is kell mindig a gyerekekkel foglalkozni, márpedig ott ez történt. Ott sosem volt nyugalom, béke, mindig történt valami, mindig meg kellett oldani valamit.

Nálam nyugalmat, kedvességet, szeretetet talált!

Ahogy mondtam, a gyerekek nem is olyan kicsik, meg kell érteniük, ha az apjuk engem, és nem az anyjukat szereti! Attól még az apjuk maradhat, én nem tiltanám el őket egymástól. Egyébként is tudok róluk mindent!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook