Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyűlölnek a barátom gyerekei... fórum

Gyűlölnek a barátom gyerekei... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
62. anyucika3 (válaszként erre: 60. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 14:01

Figyi,fel tudod azt fogni mit műveltél,hogy mennyire gusztustalanul viselkedsz,mennyire önző vagy?!Próbáld kicsit kívülről nézni ezt az egészet.Ne te akard megmondani,hogy az Ő felesége milyen!Hogy van még bőr a képeden Őt kritizálni,magadat nála jobbnak tartani?!Te erkölcsileg a béka segge alatt vagy hozzá képest!Gyönyörű egy anya vagy,ha neked egy pasi fontosabb a gyerekeidnél.Ez az az Ő javára pont,hogy a gyerekei a számára a legfontosabbak,mert ilyen egy igazi nő,egy anya,feleség!És valószínű ezt a férje is értékeli.

Intelligens normális emberek egy válásnál,úgy kímélik óvják a gyerekek lelkét ahogyan lehet.Te meg tőlük küldtél levelet az anyjuknak...pfúúj!Lehet ennél lejjebb süllyedni még?Tudod mielőtt az ember új életet akar kezdeni,normális esetben lezárja a régi kapcsolatát.Hát ez a pasi nem akarja lezárni.Miért nem érted meg,és nyugszol bele?Miért mások boldogtalansága árán akarsz te boldog lenni?

Miféle egy nő vagy te?!

61. veledjooo (válaszként erre: 60. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 13:57
Csakhogy a legtöbb férfi családban szeret élni, és olyant párt keresnek, akik a családhoz való tartozás érzését meg tudják adni, és ezt a nehezebb. Te a FÉRFIT láttad, tehát azt is kaptad, amit egy FÉRFI adni tud... mi a gond? :)
2011. febr. 9. 13:52

Nem, nem kell sajnálni. A közvetlen környezetemben is volt már válás 3. miatt, gyerek is volt. Az új házasságból is vannak már gyerekek, és nyáron együtt nyaral az apuka az új családdal és az előző házasságból való gyerekével, a gyerekek pedig jól kijönnek egymással, bár az "újak" még elég kicsik.


Igen, én azt hittem, hogy elválik miattam!!!!

Fiatalabb vagyok az asszonynál 13 évvel, csinosabb, és az élet egyéb területein is rugalmasabb. Az ő számára a család, illetve a gyerekei a legfontosabbak, számomra pedig a FÉRFI!

Igaz, hosszú idő telt el a botrány kirobbanása óta, de én változatlanul szeretem, és várok rá!

2011. febr. 9. 13:18

Egyébként meg ez a szeretők sorsa.Aki ilyen státusszal beéri,az ne panaszkodjon!

Csak nem téged kellene még sajnálni?!

58. anyucika3 (válaszként erre: 56. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 13:13

Te egy önző nő vagy a leírásod alapján,ne csodálkozz,hogy így jártál.

"Ha az én tehenem megdöglött,akkor dögöljön...."

Te másztál bele egy család életébe,mégis mit vártál?

Komolyan ilyen buta vagy,hogy azt hitted miattad elválik?Ezt minden 1000-ből 1 teszi meg.

Jó erkölcsi példa vagy a gyerekeid számára.

2011. febr. 9. 13:10

Fel tudod fogni ki vagy te most náluk a családban?

Hát....nem írom le inkább.

Így néz ki onnan:Az apuka miután a szerető kitálalt,1000-rel teper otthon,hogy egyben maradjon a család,púderol a feleségének,nyaralni viszi Őket,ugrik minden óhajuknak,csak ne dobja ki az asszony.Ezt látják a gyerekek,és azt,hogy még mindig a képben van az a nő,és szét akarja erőszakosan dúlni a családjukat.

Szerintem szeretni fognak téged ezért bármikor is?

Hát nem valószínű....

Mit akarsz te még itt?

2011. febr. 9. 13:07

Igen, én is ANYA vagyok, és én is szeretnék boldog lenni!

És ha már én nem kellek neki, akkor legalább hadd tudja meg a család, hogy milyen is az Apuci!

Látszatra boldog család, pedig a háttérben ott vagyok én is!

Úgy gondoljátok, olyan kellemes nekem, amikor itthon ülök egyedül a gyerekeimmel, miközben tudom, hogy Ő a családjával nyaral/telel. Utána pedig nézegethetem a képeiket a neten...

Utána pedig azt mondja, hogy nem volt semmi különös...

Muszáj volt a család tudomására hoznom a dolgokat.

2011. febr. 9. 12:43

Nagyon gáz az egész történet!

A férfiak (és egyébként senki) nem szeretik, ha kényszerhelyzetbe hozzák, döntésre kényszerítik őket. Ilyenkor általában a kényszerítő húzza a rövidebbet. DE! Ilyen módon, ahogy Te tetted, az egyenesen döbbenetes! Szerintem nem gondoltad ezt át. Mégis mire számítottál? Hogy megköszöni a pasi, hogy végre a segítségeddel el tud válni? Valószínűleg nem is akarta otthagyni a családját, vagy ha mégis, akkor a megfelelő szituációra, pillanatra várt. Ezzel a döntéseddel eltaszítottad magadtól. Egészen biztos, hogy haragszik rád. Ez helyrehozhatatlan hiba volt!

Az meg hogy a gyerekének adtad a levelet, egyenesen vérlázító! Komolyan gondolod, hogy ezek után valaha is szeretni fognak a gyerekei?

Ezt sajnos csúnyán elszúrtad.

54. Cippora (válaszként erre: 47. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 11:41

Hát amit el lehetett ezidáig cseszni,az neked sikerült is.Már meg ne haragudj!


Annyira erőszakosan,durván szeretnéd ezt a férfit magadhoz láncolni,a családjától elszakítani,hogy tökre megkönnyíted ezzel a férj-feleség újbóli összemelegedését.Nézd meg a végén kizárólag te fogsz rosszul kijönni a dologból...

53. mrozsa (válaszként erre: 49. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 11:31

Azt hogy a gyerekeit belekeverted..

Tudod az egy dolog ha a szülők elmondják.

Ez annyira undotító és női nem lealacsonyítása.

Én a helyedben elásnám Magam... És Te is anya vagy?


Semmi beleérző képességed nincs és semmi tolerancia benned, hogy bimbózó lelkű gyerekekben, mérhetetlen károkat okoztál...


De Te mit szólnál ha a gyerekeidet avval zaklatnák hogy az anyjuk egy ..... ?

Vagy egyéb hasonló csemegék?


Gondolom egyből kiakadnál.


AZ a baj nagyon önző vagy... Sajnálom a gyerekeidet, nem hinném hogy valódi értékeket tanulnának tőled.


Sok "dilis" értékrend nélküli tinédzser van, akiknek semmi sem szent..Most már kezdem érteni kiktől is tanulnak...

52. mrozsa (válaszként erre: 39. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 11:27

Látszik hogy fiatal vagy még...


Házas a pasid és az is marad. Nagy hiba hogy helyette döntöttél! Ő nem Téged választott.

Ki akar olyan nőt aki kikényszerít egy döntés vagy nem is érdekli mit akar a partnere??


Miért ne dugott vna téged ha ingyen vagy? Ha neki erre volt szüksége ez a típus. Sok pasi ezt csinálja.


A feleséggel hosszú évek óta együtt vannak sok dolog összeköt két embert, sok egyéb dolog van amit Te nem tudhatsz.


Aki ott akarja hagyni a családját azt már korábban megtette volna...és nem egy szerető miatt, a lángolás vagy a szexuális dolog nem olyan szempont ami miatt egyből dobni kell egy felépített családot.


Ezek szerint amikor téged elvettek, akkor is igazából te kérted meg a exférjed kezét...mert nem bírtál várni?Úgy tűnik te nem tudod kivárni hogy egy pasi döntsön vagy nem tudod józanul felméri hogy csak használtak éveken keresztül.


Egy pasinak kényelmesebb egy ingyen szerető, nyugosabb is, mint kurvának fizetni alkalmanként.


Hogy mondhatsz olyat hogy a gyerekei nem szeretik? És Te is anya vagy? A kamasz gyerekek mindig is önállóbbak, de attól még ugyanúgy fájhat nekik hogy csalódtak az apjukban. Kiskorú és kamasz gyerekek viselkedését ne hasonlítsd már össze?!!!


Nagyon nagy hibát követtél el avval hogy ráakarod erőszakolni Magad a pasira. Te felvilágosítottad a családját.

Ez szerintem senkinek nem jön be. Sőt igazából megmutattad az igazi Éned...ami szerintem a Pasinak sem jön be...


Fiatalság múlandó...szóval ez elég kevés egy új kapcsolathoz, és a szex is idővel kevesebb , ha sok más valódi elfoglaltság miatt kevesebb időd lesz Neked is...


Igazából ha nem is nős pasi lenne, akkor sem olyan nőt választana, akit nem érdekel hogy Ő mit akar...

51. jozsi.38 (válaszként erre: 49. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 10:42
vagyis nem vetted észre hogy a pasinak így mennyire kényelmes és esze ágában sincs továbblépni, a veled lévő kapcsolatát más szintre vinni. ez mind jó kifogás miért nem akarta otthagyni a családját.
50. anyucika3 (válaszként erre: 47. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 10:41
Akkor meg miért nem szállsz már ki a képből?Miért vagy ennyire erőszakos?!Nem veszed észre,hogy a családja a fontos számára és nem te?!Hogy te vagy itt a felesleges.Minek beszélsz be magadnak nevetséges kifogásokat arra,hogy miért a családjával van,miért velük jár nyaralni,és miért nekik ugrál ahelyett,hogy veled lenne?Ez már szánalmas ne is haragudj!
49. 09bfd0e6ce (válaszként erre: 48. - Jozsi.38)
2011. febr. 9. 10:36

A gyereknek adtam oda a levelet, már képtelen voltam várni.

Mindenképpen lépni akartam, mert mindig volt a barátomnak valami fontos dolog, ami miatt halogatta a bejelentést- ballagás, felvételi, vizsgaidőszak. Valamikor meg kellett tudniuk, hogy MI IS VAGYUNK - erre sosincs jó időpont

Már akkor is nagyon agresszívan viselkedtek velem, amikor a feleség még nem is tudott semmit sem...

48. jozsi.38 (válaszként erre: 47. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 10:28
magadnak köszönd. miből gondoltad azt hogy nem te leszel a rossz és a karjaidban köt ki? a feleségnek írt levél hülyeség volt, mit vártál mit lép a nő ? megtép,lekurváz, könyörög hogy hagyd békén a férjét?
47. 09bfd0e6ce (válaszként erre: 46. - Cippora)
2011. febr. 9. 10:24

Igen, én várok.

De meddig? Nyaralni járnak, állandóan keresik a gyerekei, mindig csak Nekik pattog. Amilyen hosszú volt eddig, most olyan rövid lett póráz!

Én pedig egyedül a gyerekeimmel...

46. Cippora (válaszként erre: 45. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 10:10

Teljesen irreális az elképzelés,hogy elfogadjanak,jóban legyenek veled,és valóban ezt a "módszerednek" köszönheted.


Szerintem ne kapálózz ennyire ezután a férfi után,inkább várd ki,hogy mi lesz,de ezzel a stratégiával tényleg csak a családjához "lököd" vissza.

45. 09bfd0e6ce (válaszként erre: 43. - 40163fd81d)
2011. febr. 9. 09:57

Csak 2 gyereke van!!!!

Bíztam benne, hogy az Ő gyerekei is elfogadnak, és olyan lesz a kapcsolatuk az apjukkal, mint most az én gyerekeimé a volt férjemmel.Az én gyerekeim közös szülinapot tartanak, átjárnak a volt férjemhez.

Talán az időzítés, a módszer nem volt a legjobb, de már nem bírtam tovább!!!

A feleséggel nem is beszéltem, csak levelet írtam neki. És ő semmire sem reagált!

44. 40163fd81d (válaszként erre: 43. - 40163fd81d)
2011. febr. 9. 09:32

Annyit még hozzá tennék,hogy hogy a leírtak alapján írom ezt.

Természetesen lehetett volna másképp is....lehetett volna úgy ,hogy a nagy vita után a karjaidban köt ki.....

Nem értem miért nem látod tisztán ,hogy miért nem így történt?

43. 40163fd81d (válaszként erre: 39. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 09:29

Oké vegyük alapul ,hogy igaz a történet.

Szeretője lettél egy nős 4 gyerekes pasinak.

Ez a kapcsolat,a leírtak alapján csak neked volt "kevés",neked okozott problémát.

Szerintem csupán két lehetőséged lett volna arra,hogy jól kezeld a helyzetet.

Vagy belátod,hogy nem fogja elhagyni érted a családját ,és szakítasz vele,vagy megelégszel avval az idővel amit veled tölt,és elfogadod,hogy ebből az emberből ,csupán ennyi a tiéd,ez a kapcsolat ennyi ,és nem több,soha nem lesz a társad.

Te ehelyett a úgy döntöttél,hogy nem megoldod ,hanem újabb problémákkal spékeled meg a helyzetedet.

Csakhogy evvel egyet értél el.

A pasi figyelmét a családjára és a feleségére terelted.

Lehet ,hogy épp most veszi észre ,mi az amit,akit elveszíthet,most döbben rá,hogy mi,ki fontos számára igazán.

Tudod azt hiszem , szívességet tettél a férjnek,hogy újra pezsegjen,élő legyen a házassága!:)))

Te pedig minél jobban próbálnád elérni a célod,annál jobban eltaszítod magad,és nevetségessé válsz.

Ezt akarod?

42. Sapienta (válaszként erre: 13. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 9. 08:54
türelem. nem tehetsz mást. a gyerekek természetes, hogy nem szeretnek, azt látják, miattad esik szét a család. ha a kapcsolatotok kibírja, amit tettél, idővel normalizálódhat a gyerekekkel is a kapcsolatotok, de ehhez neked kell nagyon türelmesnek lenned, és fel sem szabad venned, amikor próbálnak megbántani. sajnos, felkészülhetsz rá, hogy sokáig fognak még küzdeni ellened, de aztán, ha azt látják, hogy az apjuk veled boldog, te meg normálisan állsz hozzájuk, szerintem idővel lenyugszanak a kedélyek. kitartás!
41. citri (válaszként erre: 39. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 8. 23:31
Valóban. És más is így maga tálalta azt, amit más nem akart tálalni sem meg tudni sem???? Szerinted, ha megerőszakolsz valakit, az tuti beléd szeret? Vagy már szeret is, csak nem tudja még?
40. 4b138bec0c (válaszként erre: 39. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 8. 23:23

Tudod, nem is volna ezzel semmi baj, hiszen volt már ilyen a történelemben. Csak, tudod, nem mindegy a tálalás...

Te önkényesen döntöttél úgy, hogy feltárod a tiltott kapcsolatotokat a pasid családja elött-akiknek ez derült égből villámcsapás lehetett!!

Megmondom őszintén, én ettől sokkal rosszabb reakciót vártam volna a gyerekektől.

Te elvetted tőlük az apjukat, akinek, a jelek szerint eszébe sem jutott a válás-elvolt ő veled a langyosban.

Meg kellett volna várnod, míg ő elmondja, ha meg nem teszi, akkor kirúgni páros lábbal.

Így sem jártál túl jól, korántsem biztos, hogy a pasi téged fog választani...

39. 09bfd0e6ce (válaszként erre: 29. - 40163fd81d)
2011. febr. 8. 23:15

Nem kamu!

Valós történet egy valós helyen, valós személyekkel.Az ő gyerekei pedig már nem olyan kicsik, hogy ne érthetnék meg a történteket.Az én gyerekeim pedig már ismerik őt!

De a kérdésem a probléma megoldása volt, nem az, hogy pálcát törjetek felettem. Más ember is elvált, másnak is volt gyereke, máshoz is viszonyultak negatívan a kedvese gyerekei, mégis megoldották!!!

38. citri (válaszként erre: 21. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 8. 22:55

És mit szeretnél, ha a feleség megunja, és rátok bízza a két gyereket? Tartsátok el...Akkor is a feleség lenne a rossz ugye? Vagy megoldanád?

Ámde a probléma alapja, hogy ennek a pasinak te csak tűzoltásra kellettél, vagy kedvét tölteni benned, vagy nevezzük bárhogy--- Te hol élsz? Hol éltél eddig?

37. citri (válaszként erre: 33. - 40163fd81d)
2011. febr. 8. 21:51
Nem feltétlenül. Én anno szerető voltam 7 évig. És aztán feleség 17 évig.
36. citri (válaszként erre: 6. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 8. 21:17
A te gyerekeid is az apjuk macájától tudta meg, hogy mi a helyzet?
35. citri (válaszként erre: 18. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 8. 21:16
Fel kéne nőnöd, bár szerintem már menthetetlen vagy!
34. citri (válaszként erre: 1. - 09bfd0e6ce)
2011. febr. 8. 21:14
Szégyellhetnéd magad, inkább húzódj be egy sarokba és köpd szembe magad!
2011. febr. 8. 20:44
Lehetett volna az a címe,feleségek felcukkolása felsőfokon!:))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook