Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Elváltam, új barátom van. 5 és 2, 5 éves gyerekeimnek hogy mondjam el, - fokozatosan, vagy egyből akár ott is aludhat stb-hogy ne sérüljenek fórum

Elváltam, új barátom van. 5 és 2, 5 éves gyerekeimnek hogy mondjam el, - fokozatosan, vagy egyből akár ott is aludhat stb-hogy ne sérüljenek (tudásbázis kérdés)


2010. jún. 28. 07:22
Ne aggódj, az ilyen kicsik teljesen "ki vannak éhezve" arra a szerepkörre, amit egy férfi tölt be. Legalábbis az enyémek rögtön elfogadták az új párom. Talán azért, mert az apjuk nem sokat törődött velük.
2010. jún. 27. 21:49
a helyedben többször ismertetném őket játszótéren. ha ez működik, akkor egy pár alkalom után hazakísérhet, esetleg maradhat vacsira. a többi meg adja magát.
2010. jún. 27. 21:46
A vacsi szerintem is jó ötlet, esetleg közös programok (uszoda, vidámpark, állatkert), ahol összebarátkozhat a gyerekekkel.
2010. jún. 27. 21:45

Még szerintem se aludjon ott!

Bemutathatod,mint barátodat,de egyenlőre csak ismerkedjenek.Nem baj,ha nem lógnak azonnal a nyakán.Szépen lassan kialakul majd.De fontos,h tudjanak együtt játszani,akár nélküled is. :-)

Sok sikert!

2010. jún. 27. 21:44

A lényeg, hogy természetesen csináld.

Az én párom először csak vacsorázni járt fel, egy hónap múlva a gyerekeim mondták, hogy miért nem alszik itt. 2 hónap múlva itt lakott, a mai napig nincs gond.

2010. jún. 27. 21:43

szerintem bizz magadban...

egyenlőre ne maradjon nálatokinkább hagy lehetősséget az ismerkedésre..

lehet2-3 hó és elválaszthatatlanok lesztek

2010. jún. 27. 21:43
Ez szerintem attól is függ, hogy mennyire viselte meg őket, hogy nincs ott az apjuk.
2010. jún. 27. 21:41
Elváltam, új barátom van. 5 és 2, 5 éves gyerekeimnek hogy mondjam el, - fokozatosan, vagy egyből akár ott is aludhat stb-hogy ne sérüljenek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook