Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyorshajtottunk-de ott sem voltunk :-) fórum

Gyorshajtottunk-de ott sem voltunk :-) (beszélgetős fórum)

2010. máj. 14. 16:32
Szerintem ezeknek a fele kamu és vagy befizeti a balek vagy nem!
2010. máj. 14. 16:31

Én néhány éve kaptam egy csekket és egy felszólítást,hogy december 24-én itt és itt parkoltam és nem fizettem parkolási díjat!Csak azért maradt meg bennem,mert december 24-én én mindíg otthon vagyok mert készülök az ünnepi vacsorára,eszem ágában sem volt a belvárosban dekkolni a kérdéses időpontban.

Felhívtam őket örjöngve,és követeltem,hogy postázzák a fénykép másolatát,mert nem kis összegről volt szó,erre azt mondta az ügyintéző hogy majd értesítenek.Ez közel 10 éve volt.Azóta sem érkezett semmi!

2010. máj. 14. 12:36
Mi pár éve kaptunk levelet és egy 100ezer ft-os csekket, hogy 2001. decemberében tilosban parkolt a kocsink Bp-n. A kocsinkat 2002 januárjában gyártották, mi márciusban vettük meg, szóval teljesen lehetetlen, hogy ott parkoltunk, amikor a kocsi még nem is létezett. Ja és a levelet 2006 környékén küldték. Tiszta vicc. Hónapokig ment a cirkusz, állandóan telefonálgatni kellett nekik, aztán mikor úgy tűnt, hogy megértették, akkor egyszercsak küldték a több 100ezer ft-os csekket, mert ugye már több éves késedelmi pótlékot is tettek rá. Idióták.
2010. máj. 14. 12:07
Mi is ma kaptunk papírt gyorshajtásról... Sajnos nálunk minden stimmel :/
2010. máj. 14. 12:04
Hahó, igen én is hallottam ilyen esetről:), engem is lefényképeztek, nem is emlékeztem rá, nem vettem észre, de sajnos a 3 képen 100%osan látszik, hogy az én autómmal, és én vezetem, még a kabátom is látszik, hogy melyik volt rajtam. Az arcom sajnos nem, mert szemembe sütött a nap, és lehajtottam az ellenzőt. Drága képek lettek, de mázlim volt mert 119-el mértek be 90-es táblánál, 30 000 Ft. a bírság, de ha 120-al megyek, az már 45 000 Ft. lett volna.
2010. máj. 14. 12:03
Nekem van egy közeli ismerősöm, akinek lefényképezték a kocsiját ugyan, de az a hely, amit megjelöltek, nem létezik!! Hónapok óta folyik a huza-vona
2010. máj. 14. 11:55
Ma kaptunk egy levelet a rendőrségtől, hogy 04.22-én Debrecenben 50 helyett 78-cal közlekedett az autónk.Gyorsan megnéztem a neten, az ügyiratszám alapján beléptem és képzeljétek nem is a mi autónk van a képen, teljesen más a rendszám, mint amire jött a levél. Vagyis a betűk stimmelnek, de a számok nem. Gyorsan felhívtam az ügyintéző hölgyet, azt mondta írjunk egy levelet, hogy mi a gondunk. Na tessék, még nekem kell bizonygassam, hogy nem is nekünk jár a bünti. És ha éppen véletlenül arra járunk volna, és egyezik az időpont is nagyjából..., nem is kezdek el gyanakodni. Tehát mindenképpen érdemes szerintem leellenőrizni a fényképet!!!! Itt: [link] Szép napoT Mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook