Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyorshajtásért kaptam büntit! Érdekesség az autó ebben az... fórum

Gyorshajtásért kaptam büntit! Érdekesség az autó ebben az... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

2023. márc. 6. 22:12
Az igaz ! De ha a vevő nem jelenti be a kocsi vételt ,addig a rendőrség a régi tulajnak küldi a büntetést. Bünti törlésén az ügyfélkapun ,vagy levélben kell kérni az eredeti adásvételi szerződés és kormányablak igazolásával . Már a harmadikat is megkaptam.
12. VendrinerPiroska (válaszként erre: 11. - Katt2)
2023. febr. 9. 23:18
Minden esetre, onnan már a vevő sara, nem az enyém.
11. katt2 (válaszként erre: 10. - VendrinerPiroska)
2023. febr. 9. 22:52
Hát az, hogy kivonják a forgalomból, nem jelent semmit. El nem vehetik, mert magántulajdon, leveszik a rendszámot, akkor meg anélkül. Megbüntetik, amit nem fizet be. Ennyi.
2023. febr. 9. 22:08
Ezért vezetett az első utam az kormányablakhoz miután eladtam az autómat. Ott azt mondták, hogy most már rövid időn belül kivonják a kocsit a forgalomból, ha az új tulaj nem iratja át a nevére.
2023. febr. 9. 09:23
Egy időben óriási káosz volt ezen a téren, nekünk is küldtek autópálya pótdijat, pedig már eladtam az autót. E-mailben elküldtem az adás-vételi szerződést, azóta csend van. Persze, nem íratták át az autót. ( cigányok, nekik szabad... ) Egy másikat is eladtam, ott a párom volt az üzembentartó. Erre kiküldték a súlyadót. Elmentem egy kicsit vitatkozni, hogy az üzembentartói szerződés megszűnik, ha a tulaj eladja az autót. Azt mondták, hogy az nem úgy működik, hozzak egy papírt a kormányhivataltól, hogy szerintük is megszűnt ez a szerződés. Elmentem a hivatalba, kicsit ideges lett egy hölgy, hogy minek dolgoznak olyanok, akik ennyire nem értenek ahhoz, amit csinálni kell. Írt egy kissé gunyoros hangú levelet, átadtam, azóta csend van. Szóval, ne hagyjuk magunkat...
8. c914d3c5e9 (válaszként erre: 3. - Semleges)
2023. febr. 8. 09:34
Hogyne kellene már foglalkozni vele. Nekünk anno a súlyadót küldték ki, kiderült, az autót át se íratták. Igenis kell vele foglalkozni.
2023. febr. 8. 08:37
Volt ilyen a családban.
6. Alessandro (válaszként erre: 5. - Channa*)
2023. febr. 8. 08:35
Mindenképpen el kell küldeni az adás-vételi másolatát róla. De legjobb, ha írásban válaszol rá tértivevényes kézbesítési igazolással és nem telefonon (bár ugyanezt fogják mondani neki telefonon is).
2023. febr. 8. 08:20

Hívd fel őket és mond meg nekik, hogy eladtad!


Velünk is történt hasonló, csak ott autópályára mentek rá sokszor matrica nélkül.

Ha jól emlékszem, akkor 6x15 ezret küldtek ki nekünk.


Felhívtam az elsőnél őket, hogy eladtuk.

Mondták, hogy akkor tárgytalan a többi is, mert fog még jönni több is.


Már nem tudom, hogy kellett e küldenünk valamit, hogy bizonyítsuk.


Hívd fel őket!

4. Channa* (válaszként erre: 3. - Semleges)
2023. febr. 8. 08:18
De, foglalkozni kell vele!
2023. febr. 8. 08:02
Akkor meg ne foglalkozz vele.
2023. febr. 8. 07:47
Van ilyen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook