Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyömrőiek ide, beszélgessünk!!! fórum

Gyömrőiek ide, beszélgessünk!!! (beszélgetős fórum)

1 2
2017. jan. 26. 10:34

Van a Facebookon egy csoport,


[link]


amelynek a Gyömrő-Liget Lakóparkban lakók és az oda költözni szándékozók a tagjai.


Ott sok érdekes problémát megtárgyalnak.

2016. máj. 19. 09:36

Sziasztok!

Mi június végén költözünk Gyömrőre, az Apafi utcába. Háziorvos választással kapcsolatban érdeklődnék. Láttam, hogy van több felnőtt és gyermekorvos. Ki a legjobb, akihez érdemes lenne jelentkezni? Felnőtt orvos olyan érdekelne, aki rugalmas, pl. ha elfogy a gyermekápolási táppénz, akkor kiír magammal...

Érdekelne fodrász is, kihez lehetne eljárni, aki jól fest és vág.


Köszönöm előre is a tippeket, tanácsokat.

2016. febr. 3. 21:23

Sziasztok!


Nemsokára készen lesz a házunk a Liget lakóparkban és azt szeretném kérdezni, melyik szolgáltatónál lehet internet szolgáltatásra előfizetni? Egy gyömrői tájékoztatóban olvastam, hogy a szélessávú internet és a tv kábelek a földben vannak elvezetve a házakhoz.

54. Russka
2016. febr. 1. 19:44
Sziasztok! Muszáj írnom, mert olyan rossz az utolsó hozzászólás hangulata... szóval agglomerációban messze ez a legjobb város a környéken szerintem. Mi 3 éve költöztünk ki. A Liget lakópark fiatalos, úgy gondolom ott elfér néhány bolt, pékség, a város ezen része ilyenekben elég hiányt szenved, van benne potenciál. Alvóváros, az lehet, de napközben szerintem kicsit sem halott, sok a kisgyerekes. A Tófürdő nekem tetszik, nyáron még esténként is jártunk a kánikulában kisgyerekkel, bp-i batárok is gyakran kijöttek. A vonatközlekedés (MÁV-szinten) szuper, 90%-ban percre pontos. Én úgy gondolom tökéletes város annak, aki fiatalon dobbantana a fővárosból. :)
2015. aug. 1. 00:00
Sziasztok! Gyomro egy tipikus megyei alvovaros. Itt napkozben kisgyerekes anyukakon kivul meg 1-2 helyben dolgozo kivaltsagos embert leszamitva senki nincs. Ja, nyugdijasok is vannak. Ok babakocsijukat tologatva megbeszelik az elet nagy babas dolgait, lemennek a strandra jatszani a gyerekkel, nagyjabol igenyuk ezzel be is fejezodott. 7vegen Apaval beulnek a kocsiba es elgurulnak valahova, ahol van is vmi, mert 70 km-es korzetben igazan nagy durranas nincs, Bp-et leszamitva. Mar akinek a fovaros az. Az itteni szorakozasi lehetosegek, lehet, h erdekesek1-2 szezon erejeig, plane, ha vki a fovarosbol kacsingat ki, mint kezdo videki, de rajon, h a strandon a 7vegi tumultus nem az igenyesebb helyi lakosokbol tevodik ossze. Akinek nem inge, ne vegye magara. Vallalkozni senki ne probalkozzon itt, mert azokon az uzleteken kivul, amik mar akkor itt voltak, mikor en megszulettem (kozel35 eves vagyok), itt igeny mar nincsen semmire. Ennek ellenere azt mondom, h elheto varos, bazi korlatolt emberek szamara. Akik az elettol pont azt varjak, amit leirtam. En ide szulettem, de, h nem itt fogok meghalni, az biztos. Azon vagyok...
52. kisburi (válaszként erre: 51. - Eryka87)
2015. júl. 31. 14:47

Szia Eryka,



Mi is idén összel költözünk, már épül a ház :) Ti költöztök végül, vagy még nem biztos. Mi sem ismerünk szinte senkit, de nagyon tetszik a lakópark, nagyon csöndes. Alig várjuk már :)

2015. jún. 18. 14:17

Sziasztok!


Megpróbálkozom vele, hátha sikerül feléleszteni ezt a fórumot :) Párommal úgy tervezzük, hogy ha minden jól alakul idén beköltözünk a gyömrői Liget lakóparkba. Hétvégén körbenéztünk a környéken és első látásra beleszerettünk. Nagyon jó lenne olyanokkal beszélgetni akik szintén itt terveznek lakni vagy már esetleg be is költöztek. Kíváncsiak lennénk a véleményekre, jó/rossz tapasztalatokra, kivitelezővel kapcsolatos infókra, élményekre, szerettek-e ott lakni, egyszóval bármi jöhet ami a Liget lakóparkkal kapcsolatos :) Nagyon köszönjük előre is :)

2015. jan. 1. 16:26
Hát az az igazság, hogy elég nyitottak vagyunk :) gondolkodtam könyves boltban vagy antikvárium, esetleg baba bolt? Vagy valami praktikusabb mondjuk vegyiáru bolt? Mit gondolsz?
49. andi6020 (válaszként erre: 48. - Skittish)
2015. jan. 1. 16:06

Én hirtelen nem hiányolok semmit.

Mik a terveitek?

2015. jan. 1. 15:16
Sziasztok! Párommal azt tervezzük, hogy idén Gyömrőre költözünk, egyúttal szeretnénk vállalkozást is nyitni. Arra gondoltam megkérdezlek titeket, hogy szerintetek mire lenne igény Gyömrőn, esetleg van-e olyan bolt, szolgáltatás amit hiányoltok. Minden válasznak nagyon örülök, Gyömrő tüneményes város nagyon szívesen laknánk és dolgoznánk ott :)
2014. nov. 1. 11:47

Sziasztok!


Mi is most tervezünk Gyömrő Liget lakóparkban építkezni. Aki már ott lakik tudna esetleg tapasztalatokat megosztani? Milyen a környezet? Láttuk nincs a parkban sem kisbolt, sem más üzlet. Nem tudja valaki esetleg milyen tervek vannak a lakóparkkal kapcsolatosán? A környék csendesnek tűnik,de bármilyen információt szívesen vennénk. Aki építkezett, volt esetleg valakinek negatív tapasztalata? Köszönöm

46. zena01 (válaszként erre: 44. - Halexandra106)
2014. márc. 31. 18:45
A liget lakópark Gyömrő szélen van, Maglódhoz közel. Attól függ Bp. melyik részére akarsz eljutni, a húgom a XVI. kerületben lakik, kocsival 25 perc.
45. zena01
2014. márc. 31. 18:40

Sziasztok!


Tud valaki jó fogorvost Gyömrőn? Aki nem nagyon drága, de mégis minőségi munkát végez? Ezelőtt Pestre jártam fogorvoshoz, de sajnos a doktornő már nem dolgozik ott. Köszi!

2014. márc. 5. 14:11

Sziasztok!


Tervezzük,hogy hamarosan Gyömrőn fogunk építkezésbe kezdeni. :)


Valami infó a Gyömrő-liget lakóparkról? Kb mennyi idő alatt lehet beéérni BP-re csúcsforgalomban?

Közbiztonság milyen Gyömrőn?


Köszi előre is:)

2013. márc. 23. 12:37
Sziasztok Gyömrőiek!Tudja esetleg valaki,hogy kik és miért irtják ki a fákat a sportpálya körül ???? ??
42. last
2013. febr. 13. 17:52

Márciustól Gyömrőiek leszünk mi is.Most készül a kecónk. :)

Remélem hozzátok fordulhatok majd hogy mit és hol!?

2013. jan. 13. 19:23
Mikor lehet kitenni a karácsonyfát?
2012. nov. 15. 14:06

Sziasztok!


Nem tudjátok van itt Gyömrőn baba-mama klub?

Van egy 8 hónapos leányzóm,és mivel nemrég óta lakunk Gyömrőn, így társaságot keresünk babás anyukákkal,akiknek kb ennyi idős gyerkőcük van :-)

Köszike mindenkinek előre is :-)

39. andi31
2012. júl. 30. 21:00

Sziasztok

Tud valaki kiadó családi házat Gyömrőn?

Privibe légyszi

Köszi!

38. andi31
2012. júl. 3. 21:50

Sziasztok

Tudtok esetleg Gyömrőn vagy környékén kismamatornát, jógát vagy hastáncot?

Köszi előre is

2012. máj. 12. 07:14

Sziasztok!!! :) Él még ez a fórum? Most költöztünk Gyömrőre. Valami infó a Weöres Sándor iskoláról, s az Arany oviról? Ide íratnám a gyerkőcöket. És függönyös boltot tud valaki valahol Gyömrőn!??

S szerettek itt élni?

Vonat gyakran késik 10 percnél többet, Pest felé?

Megbízható yerekre vigyázót tud valaki erre?

KÖSZI ELŐRE IS, AKI TUD SEGÍTENI!

2010. dec. 12. 20:56
hali. gyertek vissza :)
2010. ápr. 28. 19:42

Iskolák, óvodák viszonylag színvonalasak. De bölcsire ne nagyon számíts mert nagyon kevés férőhelyes. Közbiztonság én nagyon jónak mondanám, ritkán hallani betörésről, de azért lehet:-)

Pest: Keresztúr 30perc 31-esen, Köki max 45perc 4esen-elkerülőn ezek kb a legrosszabb esetek!!


Van egy mikka-makka játszóházunk, de mint anyuka úgy veszem észre hogy a játszótereket előnyben részesítjük! Babaúszás van de csak ősztől-télig ha jól emlékszem, de monoron (15km-re) van egy másik.

Én itt születtem, és nagyon szeretek itt élni, azt leszámítva hogy sok szórakozási lehetőség nem nagyon adódik.

Én a falusi részét, ezt nem tudom miért nem szeretem, és a mendei útat(ami összeköti a 31-est a 4-essel) nem szeretem mert nagyon forgalmas.

Összességében ennyi. De ha ide költöztök szólj nyugodtan segítek eligazodni.

Üdv: Erika

2010. ápr. 25. 16:41

Sziasztok Gyömrőiek!

Mi most néztünk arra felé házakat.

Nagyon megtetszett a település.

Infóra lenne szükségem:

-Melyik az a része Gyömrőnek ahova nem szabad költözni (ha van ilyen)

-Milyen a közbiztonság?

-Iskolák, óvodák? ( két picivel költöznénk, így ez nagyon fontos)

- Mennyi idő alatt lehet bejutni Pestre onnan?

- Milyen a közlekedés csúcsidőben?

- Esetleg ilyenek hogy baba-mama klub, babaúszás, illetve hasonló kismamás elfoglaltságok....vannak?

- Szóval összeségében, milyen Gyömrőn lakni?


köszi mindenkinek

Bekka

2010. jan. 28. 19:44

miujsag gyomron, es kornyeken amugy? mar hianyzik :D

ti jol erzitek magatokat arrafele?

2010. jan. 28. 19:43
jaja, maglod meg gyomro mar egy :D
2010. jan. 27. 21:27
Éééén!:)
2010. jan. 27. 20:59
Még mindig Maglód, de az már majdnem ugyanaz :-))
2010. jan. 27. 11:53
hali, van meg valaki gyomrorol? :)
28. Rosa (válaszként erre: 27. - F4tt0um4)
2009. okt. 24. 10:21

Na,Úriban csak 1x jártam,nem rég egy rendezvényen.Tényleg szép hely.Mielőtt vettük a házat a férjem kinézett több szép házat is ott,de én nem akartam buszozni még innen tovább,aztán végül itt ragadtunk,mert megtetszett ez a ház:)

De van 1-2 ismerősünk Úriból:)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook