Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyomaendrődiek, vagy ott kirándulok!! Milyen programokat lehet ott kitalálni a nyárra? fórum

Gyomaendrődiek, vagy ott kirándulok!! Milyen programokat lehet ott kitalálni a nyárra? (tudásbázis kérdés)


2010. ápr. 7. 14:11

Szia!Gyomaendrődön (a gyomai részen) 2 diszkó van, ahol pénteken és szombaton van buli: Club Fáraó és a Pavilon. Étterem nagyon sok van. Ajánlom nektek a Drehert és a Hollert. A fürdőbe is érdemes elmenni, de én ajánlom nektek a 2 szabadstrandot is. Ha szerettek horgászni, nagyon sokfelé mehettek. Múzeum: Képtár, nyomdamúzeum és 2 tájház.

Ha még érdekel valami szívesen válaszolok.

Hol fogtok megszállni?

(egy gyomaendrődi)

5. Rencike24 (válaszként erre: 4. - Szekeres.A)
2010. márc. 17. 10:26
Én voltam ott az osztályommal, még annak idején! De sajnos nem emlékszem rá, mert annyi helyen voltunk még!:(
2010. márc. 17. 10:20

Köszönöm Rencike!


De azért a személyes tapasztalatok is érdekelnének, ha esetleg járt ott valaki.

Egy hétre mennénk oda, és főleg az is érdekelne, hol lehet jókat ebédelni, vagy esetleg hova mehetnének a lányaim bulizni. Stb....

2010. márc. 17. 10:16
2010. márc. 17. 09:09

Ha valaki Gyomaendrődön lakik, vagy már jár ott, mit érdemes ott megnézni? Melyik étterembe érdemes bemenni, ahol jól főznek? Stb.


Minden segítségnek örülök!! :)

2010. márc. 17. 09:07
Gyomaendrődiek, vagy ott kirándulok!! Milyen programokat lehet ott kitalálni a nyárra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook