Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Gyökérkezelés után még lehet érzékeny a fog? Meddig? fórum

Gyökérkezelés után még lehet érzékeny a fog? Meddig? (tudásbázis kérdés)


14. giorcub (válaszként erre: 13. - Makrai.lilla)
2009. júl. 22. 14:06
attol fugg tobb fele van. van olyan mikor egy gyurma szeru anyagot gombocca gyur es azt nyomja bele majd elegyengeti. ezt siman. van amikor rendes tomest csinal szinte olyan mint az igazi csak nem rak bele csapot meg nem tomi melyre. azt nem tom. de nekem volt hogy gyogyszeres vattat tettek bele (szinten gombocba gyurva es jol beletomkodve), azt konnyu kiszedni.
13. makrai.lilla (válaszként erre: 12. - Giorcub)
2009. júl. 21. 19:03

nemtudom nekem több orvos is mondta h az nem jó.

de biztos...


ja ezt ki lehet szedni tüvel?

12. giorcub (válaszként erre: 10. - Makrai.lilla)
2009. júl. 21. 16:41
siman nyitva hagyjak, sot nekem volt olyan hogy ugy zarta le ideiglenessel hogy megmondta hogy ha fajni kezd akkor tuvel piszkaljam ki nyugodtan.
11. makrai.lilla (válaszként erre: 9. - D94544bae9)
2009. júl. 21. 16:23

pedig nem jó nyitva hagyni,mert akkor a bacik bejutnak..


ha fájt nagyon amikor le volt zárva az annak a jele h marad benne baci..bár nekem nagyon alapos volt,tényleg,de lehet nekem is maradt benne,.mindegy holnap visszamegyek..

10. makrai.lilla (válaszként erre: 8. - Giorcub)
2009. júl. 21. 16:22
nem hagyta nyitva ,áll. nemis szabad akkor befertözödik..
2009. júl. 21. 12:38

Én sajnos nagyon megszenvedtem a gyökérkezeléses fogaimmal, iszonyatosan fájtak!!

Több mint egy hónapig jártam velük kezelésekre, mire sikerült úgy kitisztítani, hogy végleges tömést kaphattam!

Az egyikbe minden kezelés után kaptam ideiglenes tömést, de nem telt el egy óra, mentem, vissza, hogy szedje ki, mert nem bírom, mikor nem tett bele tömést nem fájt, a vége az lett, hogy vmi géppel áramot vezetett bele és így ölte ki az idegeket!

8. giorcub (válaszként erre: 6. - Makrai.lilla)
2009. júl. 21. 11:58
ha telleg nagyon faj meg mindig akkor menj vissza. nem dugult el valami kajatol? mert akkor nem tud tisztulni a gyulladas es attol is fajhat.
7. makrai.lilla (válaszként erre: 4. - Giorcub)
2009. júl. 21. 09:52
15?????jesszus
6. makrai.lilla (válaszként erre: 4. - Giorcub)
2009. júl. 21. 09:51
mármint péntek menjek de elöbb nem
5. makrai.lilla (válaszként erre: 4. - Giorcub)
2009. júl. 21. 09:51
nemtudom nekem nem mondta h menjek vissza...ez kis fog volt,elsöre kiszedte,de sztem viszamegyek megkérdem normális ha fáhj.
4. giorcub (válaszként erre: 3. - Lilluska25)
2009. júl. 21. 00:07

ja meg csak most kezdte a kezlest? azt hittem mar lezarta.

elso par kezelesnel fogod erezni de a masodiknal mar csak alig. teljesen nem lehet erzestelenites nelkul mert fel kell mennie a gyokercsucsig ahol az idegek leagaznak a fogba. addig a pontig tisztitja kiegy spirallal.

a tovabbi tisztitasok mar nem olik az ideget csak tisztitja belole az elhalt reszeket es egy budos fertotlenitovel oblogeti.

aztan tomes elott lesz egy atoblites ahol kis papir tuskekkel nezi hogy verzik e meg. meg szaritja. ha az okes akkor jon egy ideiglenes tomes. ez akar hetekig is benne lehet. aztan jon a vegleges gyokertomes, ebbe fem csapot is szokas tenni.

a hatso fogakkal az a baj hogy tobb gyokeruk lehet (3-4) es mindegyiknek rendben kell lennie, nem szabad verezni es nem lehedt gyulladt.

hogy gorbe nem nagy gond, kitagitja jukat es a spiralok is hajlanak. sztem nem kell izgulni latott mar olyat.

elso kezeles utan termesztes hogy sajog hisz eleg trauma erte az idegeket. de hama el fog mulni (ha nem volt gyulladt vagy genyyes).


nekem hany gokerkezelet? hat nem tom, sok, 15 folott, de lehet hogy tobb. sztem mar magamnak meg tudnam csinalni. szeretnek a dokik mert en mar tudom mi a dorges :(

3. lilluska25 (válaszként erre: 2. - Giorcub)
2009. júl. 20. 19:05

igaziból ez érdekes mert a doki elötte mondta h szerinte élö fog.aztán most meg közölte h elhalt már.a szuri ellenére éreztem ahogy szedi ki...

de péntek aakja lezárni véglegesen...


amugy mennyi aza sok gy kezelt fog ??


sajna ha nekem hátso rágora kerülne a sor nagyon félek,állitolag nem sikeresek...

kicsit g9örbe a gyökere...

2009. júl. 20. 19:03
az mar nem a fog hanem a fogagy, a csont es a szovetek. kerdes be volt e gyulladva elotte, mennyire es hova terjedt ki. sztem egy het biztos kell mig teljesen lenyugszik. (nekem rengeteg gyokerkezelt fogam van)
2009. júl. 20. 19:02
gyökérkezelés után még lehet érzékeny a fog ?meddig ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook