Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyógyszertári asszisztens tanfolyamra a tanulónak kell gyakorlati helyet keresni? Ha igen, csak gyógyszertárban lehet letölteni az időt? fórum

Gyógyszertári asszisztens tanfolyamra a tanulónak kell gyakorlati helyet keresni? Ha igen, csak gyógyszertárban lehet letölteni az időt? (tudásbázis kérdés)

8. Guruljka (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2012. dec. 12. 16:46
Hmm...mire gondoltál?
2011. jan. 24. 17:19
hol a rákban szeretnéd letölteni a gyakorlatot, ha nem gyógyszertárban?
2011. jan. 24. 16:32

változó.

Én tavaly szeptemberben Bp-en kezdtem ezt a képzést és ott nem kellett gyógyszertárat keresni, mert az iskola adott mindenkinek helyet. Félévkor átmentem egy másik ugyanilyen képzésre, és itt magamnak kellett patikát kresni, szóval iskolafüggő a dolog.

5. moncsicsi83 (válaszként erre: 4. - Anatita81)
2011. jan. 20. 20:38
Azt teszem, csak gondoltam, ha már itt vagyok, rákérdezek... :)
4. Anatita81 (válaszként erre: 3. - Moncsicsi83)
2011. jan. 20. 20:35
Én a helyedben holnap felhívnám őket!
3. moncsicsi83 (válaszként erre: 2. - Anatita81)
2011. jan. 20. 20:32

Bocsi, csak elment a net. A héten érdeklődtem, hogy mennyibe kerül a tanfolyam, meg kérdeztem pár dolgot, és ma válaszoltak. Csak a tanfolyam árát írták meg, meg hogy még nem csúsztam le a jelentkezésről és még jelentkezhetek.

Februárban kezdődik a tanfolyam, de ha még gyakszihelyet is keríteni kell gyorsan, akkor értelme nincs jelentkezni, mert kétlem, hogy sikerülne..

2. Anatita81 (válaszként erre: 1. - Moncsicsi83)
2011. jan. 20. 18:58

Ezt a tanfolyam szervezője tudja megmondani.

Már jelentkeztél?

2011. jan. 20. 18:48
Gyógyszertári asszisztens tanfolyamra a tanulónak kell gyakorlati helyet keresni? Ha igen, csak gyógyszertárban lehet letölteni az időt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook