Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyógyszertári asszisztens mennyit keres? fórum

Gyógyszertári asszisztens mennyit keres? (beszélgetős fórum)


13. Hattori (válaszként erre: 12. - Flóra76)
nov. 28. 14:50
Szakmája szégyene.
12. Flóra76 (válaszként erre: 8. - Garabonciás)
2020. szept. 10. 22:20

Persze, hogy diploma kell.Használhatja a doktori címet is.

Példának itt van rögtön Dr Gődény.... :))

11. fhrozina (válaszként erre: 2. - Bozsu55)
2020. szept. 10. 21:21

Nos, köszönöm a válaszokat. Az első válaszolónak üzenem: jelenleg egyetemen tanítok :S Karrier váltáson gondolkozom, igen hiába mondhatom amúgy sikeresnek magamat. Sajnos a kampuszon hamarosan megszűnnek a szakok ahol oktatok, ezért veszélybe került az állásom. Tudom fura, hogy doktori fokozattal ilyesmi váltáson gondolkozom, de furcsa világot élünk és szeretnék egy "válságálló" szakmát. Kisebb városban élek és nem könnyű elhelyezkedni.

Újabb egyetemi szakot nem fogok elvégezni, ezt a pénzt a gyerekeimre költöm inkább. Nem is érdekel már a nagy "karrier". Pénzt akarok keresni, de ezt nem kell magyaráznom gondolom. A szakasszisztensit is szeretném majd természetesen elvégezni. Tetszene ez az irány mert nyugis munka, ahogy az egyik válaszoló is írta és esetleg végezhetek labor jellegű munkát is amit szeretek.

10. Garabonciás (válaszként erre: 9. - VendrinerPiroska)
2020. szept. 10. 17:18
Ja, nem tudtam hogy ilyen lehetőségek is vannak...akkor van benne karrier, ja. Visszavonom amít írtam.
9. VendrinerPiroska (válaszként erre: 8. - Garabonciás)
2020. szept. 10. 17:14
Lehet belőle szakasszisztens? ami több pénz és lehetőség. Az én szakasszisztens ismerősöm patikalátogatóként dolgozott, ami viszont nem rossz pénz. Esetleg biztosító társaságokhoz is el lehet menni eü. elbírálónak, ami szintén nem rossz kereset, bár gyomor kell hozzá.
2020. szept. 10. 16:20
Karriernek nem nagy karrier. Mert innen hova tudod még feltornázni magad? :D Orvos nehezen lehetsz tanfolyami végzettséggel, gyógyszerész maximum, de ahhoz meg szerintem már diploma kell.
7. Garabonciás (válaszként erre: 6. - Magdi985)
2020. szept. 10. 16:17
Nem, de nem is kell agyondolgozniuk magukat. Nyugis munka, tiszta, higiénikus helyen. Még légkondi is van...én símán vállalnám ennyiért.
2020. szept. 10. 16:14
Igen, nem nagy pénzt kapnak.
2020. szept. 10. 16:12
Nálunk is van a családban aki ezt végzett, ő falun él, ide elég ez a végzettség, bár most képezi magát tovább, asszem 150 ezret keres nettóba.
2020. szept. 10. 16:06
Családban nálunk van ilyen képzettséggel egy lány. Nem tudott elhelyezkedni, mindenhol a szakasszisztens képzést várták el volna, ami ugye ehhez képest egy további lépés, és költség.
2020. szept. 10. 16:03
Azért nagy pénzre nem kell számítani sajnos....
2020. szept. 10. 15:26
Szerintem munkahelyet kell váltanod, ha majd sikeres leszel benne, azt hívják karriernek. Szerintem
2020. szept. 10. 12:57

El lehet helyezkedni kisebb városban?

Tetszik ez a szakma és mivel jó eséllyel karriert kell váltanom ezt választanám. Mit gondoltok, jó döntés lenne belevágni a képzésbe? 1 év a tanfolyam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook