Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyógypedagógus barátnőmnek bébiszitter állást ajánlottak két autista gyerek mellé, heti 3*2 órában. Mennyi pénzt kérhet ezért? fórum

Gyógypedagógus barátnőmnek bébiszitter állást ajánlottak két autista gyerek mellé, heti 3*2 órában. Mennyi pénzt kérhet ezért? (tudásbázis kérdés)

7. Clarah (válaszként erre: 6. - Czirczamircza)
2018. jan. 26. 17:16
Elég meredek így. De mivel szakember, neki talán nem. "Csak" az ideje és energiája megy rá. 4-5 ropi/óra szerintem. Híres-neves nyelvtanárok is elkérnek annyit Pesten.
2018. jan. 26. 16:49
Kiderült, azt is szeretnék, ha a gyerekeket hazavinné az iskolából. Így tényleg nagyon nagy felelősség.
5. Czirczamircza (válaszként erre: 4. - Clarah)
2018. jan. 26. 15:35
Ezt nem tudom, de szerintem azt várják a szülők, hogy fejlessze is a gyerekeket, mivel ő főállásban is autista gyerekekkel foglalkozik.
2018. jan. 26. 11:59

Szakember is, kettő gyermek, Budapest. Óránként 3 ropi simán, ha nem 4.

Attól is függ, mekkora a felelősség : "csak" a lakásban vannak vagy utaznak is együtt.

3. Czirczamircza (válaszként erre: 2. - Babyapocakban)
2018. jan. 26. 10:18
Úgy tudom, elég nagy fokú. Ahogy néztük, Budapesten az átlag órabér egészséges gyereknél 1500 Ft.
2018. jan. 26. 08:05
Jó kérdés. Szerintem minimum az átlag babysitter órabér dupláját. Sokkal nagyobb a feladat. Persze függ attól is, milyen fokú az autizmus.
2018. jan. 25. 21:55
Gyógypedagógus barátnőmnek bébiszitter állást ajánlottak két autista gyerek mellé, heti 3*2 órában. Mennyi pénzt kérhet ezért?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook