Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyógypedagógia szakon oktatott tantárgyakról tudna valaki részletesen írni? fórum

Gyógypedagógia szakon oktatott tantárgyakról tudna valaki részletesen írni? (tudásbázis kérdés)

7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Lady.R.)
2014. dec. 4. 13:27

Szerintem ne parázz rá erre az énekléses dologra.

Kizárt, hogy ennyire lényeges legyen az énekhang. Annyira rossz a hallásod, hogy nem tudsz elénekelni nagyjából tisztán egy gyerekdalt?

2014. dec. 4. 09:20

Köszönöm!:) Ezeket a táblázatokat már megnéztem, az érdekelne, hogy aki jár/járt erre a szakra, mik a tapasztalatai "testközelből", hogy néznek ki az ének-tánc-zene órák, mi az elvárás, stb...

(Előzőleg már megjártam, jelentkeztem egy szakra, szintén pedagógia, ahol ugyanígy nem volt feltétel az ének-tudás. Semmilyen alkalmassági vizsga nem volt a felvételinél. Az illető énektanárnő mégsem nagyon engedte át azt, akinek nem volt énekhangja, hiába tanultuk meg az előírt mondókákat+dalokat stb-ket, ha hamis volt, előszeretettel buktatott.)

5. zebracsikó (válaszként erre: 3. - Lady.R.)
2014. dec. 4. 08:40
Sok sikert kívánok a tanulmányaidhoz, szép pályát választottál!
2014. dec. 4. 08:39

NAPPALI tagozatos BA képzés 1-4. évfolyam órarend


[link]


itt megtalálod a modulokat évfolyamonként

3. Lady.R. (válaszként erre: 2. - Lady.R.)
2014. dec. 3. 21:54
Ja igen, ez lemaradt; logopédia, ill. autizmus-spektrum szakirányra szeretnék jelentkezni. Nem tudom, hogy mely terápiás tantárgyak kötelezőek egyaránt minden szakirányon.
2014. dec. 3. 21:52

Sziasztok,

2015 februárjában gyógypedagógiára szeretnék jelentkezni (ELTE, ill. SZTE). A tantárgy-listában találkoztam olyan tárgyakkal, mint ének-zene, zeneterápia, táncterápia...Aki ilyen szakon végzett, vagy jelenlegi is hallgató, tudna esetleg részletesebb leírást adni róla, hogy hogy néznek ki ezek az órák a gyakorlatban?

(Az ének-zene nem az erősségem például, de ahogy eddig utánanéztem, tudtommal nincs ének-alkalmassági a felvételinél...)

Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2014. dec. 3. 21:45
Gyógypedagógia szakon oktatott tantárgyak

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook