Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyógyászati célra való tápszer (hasfájás+szorulásra) mennyi idő múlva hat? fórum

Gyógyászati célra való tápszer (hasfájás+szorulásra) mennyi idő múlva hat? (tudásbázis kérdés)


2011. ápr. 1. 15:56

Naponta van nagy dolog, valamikor többször is. A "kedvence" az, hogy tisztába teszem, majd rá úgy egy negyed órára bekakil. De nem bánom, csak ne fájjon a pocija. Ha ezen múlna, akár 20-szor is tisztába tenném egy nap...

Mi tegnap voltunk 3 hetesek. Most olyan 100-125 ml-eket eszik. Szerencsére nem csak tápszert kap, hanem napi 2-3 étkezést anyatejjel sikerül kiváltani, attól függően, mennyit tudok fejni. Macerás, de megéri...

A tápszert a doki írta fel, kb. ugyanannyi, mint a Mi..pa.

2011. ápr. 1. 14:36
Enyém olyan zabagép( 2 hónapos) hogy ha féluton elvenném a cumit üvöltene.Én is utána teszem tisztába, és büfizni is szokott. De annyira fáj a hasa hogy nem lehet hanyatt altatni mert rugkapál össze vissza úgy fáj a pocija. Nincs mindig szorulása max bevetem a lázmérőt, de ez a hasfájás... Az enyém jóval több teát megiszik (mecsek tea ) Milyen gyakran van nagy dolog a pelusba? Neked felírják azt a tápszert vagy vény nélkül veszed?
2011. ápr. 1. 14:19

Eddig mi is Mi..pát ettünk, de székrekedésünk lett tőle. Most ajánlotta a dokinő a B.ba Sensitiv startot és úgy néz ki, hogy beválik. (Lekopogom)

Szoktad büfiztetni? Én általában 30-40 ml-enként megállok és büfizünk. Kezdetben nem tetszett neki, de mostanra jól hozzászokott.

Ja, és ajánlották, hogy étkezés után tegyem tisztába, ne előtte, mert ha azonnal bealszik kajcsi után, az is okozhat hasfájást, mivel nem tudja kibüfizni a benn ragadt levegőt.

És a tápszer mellé kap naponta 10-20 ml vizet (J.na), vagy gyenge teát (szinte semmi cukorral).

2011. ápr. 1. 14:13
Nekem Mi..pa.Komfort van, tegnap óta de még mindig sokat fáj a hasa. Ez már a 4. fajta tápi de ha nem válik be legfeljebb azt is kipróbálom:-((
2011. ápr. 1. 14:10

A Be.ba Sensitiv-re gondolsz?

Mi azt esszük, és szerintem olyan 3-4 nap alatt rendeződött nálunk a gondok nagy része (székrekedés, hasfájás).

2011. ápr. 1. 14:06
Gyógyászati célra való tápszer(hasfájás+szorulásra)mikortól hat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook