Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orvostechnikai eszközök és gyógyászati termékek értékesítése. Ha ezzel foglalkozol, hogy működik ez? fórum

Orvostechnikai eszközök és gyógyászati termékek értékesítése. Ha ezzel foglalkozol, hogy működik ez? (beszélgetős fórum)


20. zsizsmizs (válaszként erre: 19. - Iviiiiii)
2010. szept. 25. 09:50
Szerintem kihasználják azt is hogy olyan sok munkanélküli van és sokan végső elkeseredésükben ezzel is megpróbálkoznak. De az elég hamar kiderül hogy amit előadnak, hogy ez mekkora üzlet, az csak mese. Én azt mondtam az "állásinterjú" után, ha annak csak a 1/4-e igaz amit összehordanak, már akkor megéri... De sajna ennyi sem volt igaz. :S
19. Iviiiiii (válaszként erre: 18. - Zsizsmizs)
2010. szept. 24. 14:39
Én szomorú voltam, hogy nem vetek föl, vigasztalásul azt kaptam, hogy túl sok eszem van oda, hülyéket keresnek, akiket átverhetnek és mindent megcsinálhatnak velük. Pl. már akkor mondták, hogy egyéni vállalkozóként kéne ott dolgozni. Na persze, hogy ne ők, hanem saját magam fizessek járulékot...
18. zsizsmizs (válaszként erre: 17. - 204b456479)
2010. szept. 23. 10:57
Igazad van, tényleg az. :D
17. 204b456479 (válaszként erre: 16. - Zsizsmizs)
2010. szept. 23. 10:56
Ja értem...ehhh...hát gáz, az egész zepter egy nagy f*s, már elnézést.
16. zsizsmizs (válaszként erre: 15. - 204b456479)
2010. szept. 23. 10:49
Én is egy olyan álláshirdetésre jelentkeztem, ahol orvostechnikai eszközöket kell forgalmazni, szintén irodai, asszisztensi munka lett volna a hirdetés szerint. Egyébként különböző csoportok vannak, van aki csak edényt árul, mások meg csak ezeket az orvosi eszközöket (már amennyire ezek annak nevezhetőek). A hirdetésük is beetetés. :S
2010. szept. 23. 10:12
de most ez zepter, vagy rendes orvostechnikai eszköz értékesítés??? mert nem mindegy. A zepter árul porszívót is, az orvostechnikai eszközértékesítésnél nagyobb dolgokat értékesítenek, pl. új ultrahang gép, új fogó, új röntgengép, stb...
14. Iviiiiii (válaszként erre: 5. - Noorah)
2010. szept. 23. 10:04
zepternél is lett volna oktatás
2010. szept. 23. 10:01
Én is Zeptert próbáltam ki. Volt egy pár napos tréning, ahol kb. semmit nem lehetett megtanulni. Aztán az volt a feladat hogy ki kellett állni egy helyi boltba, piacra, stb. leszólítani az embereket, hogy óriási nyereményjáték van, és nyerhet egy autót... Így gyűjtik a címeket. Ezeket az embereket kellett felhívni, hogy gratulálok, részt vehet egy elősorsoláson, ahol szintén értékes nyeremények vannak. Az elősorsolás meg tkp. egy termékbemutató volt, ahol való igaz mindenki kapott kis értékű ajándékot. Persze 100 emberből jó, ha 10 eljön a bemutatóra, és jó ha egy vásárol is. Pénzt csak akkor látsz ha a termék teljesen ki van fizetve. Ja, és csak vállalkozóként lehet csinálni. Ha meg 3 hónapig nem hozod a szintet simán kitesznek, és 1-2 évig nem mehetsz oda dolgozni. Én ezt 2 hétig bírtam csinálni, mert forgott a gyomrom az egésztől, ráadásul a nő, aki betanított már jó ideje nem adott el semmit. Szóval szerintem ebből baromi nehéz megélni.
2010. szept. 23. 09:53
Az orvostechnikai eszköz értékesítő merőben eltér a telefonos értékesítéstől, lehet h orvost kell látogatnod, pl.háziorvost, lehet h kórházba kell bemenned érdeklődni, külföldi cégekkel kell tartani a kapcsolatot, akik importálják az árut, stb...állítólag jól fizet, és nem a házalós meló, mégiscsak orvosi dolgokról van szó, nem telefonos csomagról. Idegen nyelvet kell tudni viszont én úgy tudom.
11. Naposcsibe (válaszként erre: 10. - Noorah)
2010. szept. 23. 09:51
Írok privit.
10. Noorah (válaszként erre: 7. - Naposcsibe)
2010. szept. 23. 09:47
Azt hiszem itt épp nem volt, de már több ilyen hirdetést láttam, tehát nem egy konkrétról van szó.
9. Noorah (válaszként erre: 8. - Naposcsibe)
2010. szept. 23. 09:46
Kommunikációs és kulturális szervező diplomám van.
2010. szept. 23. 09:44
Milyen sulit végeztél?
7. Naposcsibe (válaszként erre: 5. - Noorah)
2010. szept. 23. 09:42
A gyse tanfolyam az most azt hiszem olyan fél éves kurzus.Telefonszám nincs megadva,hogy tudj érdeklődni?
6. pethoevi (válaszként erre: 2. - Iviiiiii)
2010. szept. 23. 09:42
dettó...
5. Noorah (válaszként erre: 4. - Naposcsibe)
2010. szept. 23. 09:40
Azt írják, hogy pár hetes oktatász biztosítanak.
2010. szept. 23. 09:37
Én gyógyászati boltban dolgozom.Szükséges hozzá gyse forgalmazói suli.Ha kérnek iylet,vagy beiskoláznak,akkor rendes kereskedelmi állásról van szó,ha nem,akkor lehet hogy valami telefonos..
3. Noorah (válaszként erre: 2. - Iviiiiii)
2010. szept. 23. 09:36
De ez most nem "pénzügyi"-nek tűnik. De ha nincs fix összeg, nálam máris tárgytalan.
2010. szept. 23. 09:34
Voltam egyszer Zepter-es "állásinterjún". ÚGy írták le a dolgot, hogy felhívogatsz random embereket, találkozót beszélsz meg közte és a főnököd között, majd ha a főnök rábeszélte, hogy vásároljon, intézel neki hitelt meg mittudoménmit, és ezért kapsz fizetést. Ha nem vásárol, nem kapsz semmit.
2010. szept. 23. 09:31
Egy ideje, alternatív lehetőségként nézegetek egy ilyen álláshirdetést, de mivel értékesítés (amit eddig kerültem), nem igazán vágtam még bele. Ez is telefonos értékesítés? (Azt írják, belvárosi irodában lenne a munka).

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook