Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyes után nincs hová menni dolgozni, mit tehetek? fórum

Gyes után nincs hová menni dolgozni, mit tehetek? (beszélgetős fórum)


7. Goddess80 (válaszként erre: 6. - Goddess80)
2013. máj. 23. 10:05
Bocsi ez is én vagyok csak másik néven,léptem be.:)
6. Goddess80 (válaszként erre: 4. - Kangaroo Island)
2013. máj. 23. 10:04
A jelenlegi állásom biztos,mert már várják,hogy módosítsunk szerződést és teljes munkaidőben tudjak dolgozni.Ezzel nincs gond szerencsére.
2013. máj. 22. 21:49
Jah, bocsi a szülésnél Tgyás, Gyed stb. járnak a szabadságok, csak ki kell számolni őket.
4. Kangaroo Island (válaszként erre: 1. - Csikobelló)
2013. máj. 22. 21:47

már nincs sok szabi, más szabályok vannak már, nekem 18 volt, szóval örülj annak a 37 nek :-D

a végkielégítés meg...és mi van ha 2 szék közül a földre esel? akkor 2 gyerekkel munka nélkül leszel? elhiszem h jár a végkielégítés, de pl ha nem mész be 3 napot az is necces...minden necces már munkahelynél, oda menj ami biztos és annyira tisztán ahogy tudsz, pénz ide vagy oda...

2013. máj. 22. 21:34

Nem értem, most a régi munkahelyed is megvolt meg a részmunkaidős is!?

Melyikre kéne visszamenned dolgozni?

A szabadságok szerintem nem maradnak meg..

2. f1ed0b587a (válaszként erre: 1. - Csikobelló)
2013. máj. 22. 21:25
Akkor itt nem az a baj hogy nincs hol dolgozni, hanem hogy kettő is van.
2013. máj. 22. 21:14

Sziasztok!

Segítség kéne. 2003.okt.1-ota dolgoztam egy cégnél,egészen 2008.április 26.-ig onanntól táppénzes voltam ,majd megszületett a lányom 2008.augusztusban.TGYÁS,majd GYED ami kell.2008 májusában megszünt a munkahelyem elköltözött jó messzire.Adott volt hogy ha már nem lesz hová visszamenni és szeretnék még egy gyermeket akkor jöjjön a két gyermek egymás után.Meg is született a másik gyermekem 2010-ben.Most telik le a GYES és elvileg mennem kéne dolgozni,de hová?Közben már egy éve részmunkaidőben dolgozom egy cégnél ahol át vennének 8 órába is.Azt nem tudom mi a teendő ilyenkor?Jelezzem a munkáltatómnak,hogy mondjanak fel nekem a régi munkahelyen?Én nem akarok felmondani ,mert járna végkielégítés is,de félek ha pl. nem teszek semmit lejár a gyes és akkor ők mondhatják azt,hogy én nem mentem be dolgozni rendkívüli felmondással felmond mert nem tettem eleget az elvárásoknak.Nem jár a végkielégítés sem.Érdeklődtem a kifizetőhelynél is de nem tudtak semmit mondani,kivéve hogy azt mondták 37 nap szabim van.Szerintem ez kevés úgy tudom jóval többnek kéne lenni mivel évente járt szabi amit nem tudtam kivenni.Hogy is vannan ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook