Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! fórum

Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯
2011. okt. 10. 08:39

Sziasztok Csajok!

Üdv az újakank!!Kilite és manócskaah!!! Nagy druk nektek is!!!

Liran, sajnálom a nega tesztet, de nincsen semmilyen gond, hiszen a lányodat is csak nagyon későre mutatta ki a teszt, szorítok hogy most is így legyen!!!

Nálunk már az aktív időszak van:) Ma vagyok a 11. napon, és mivel elég rövidek a ciklusaim 25-26 naposak, ezért tényleg aktivizáltuk magunkat:-))

Barna folyásom teljesen elmúlt, holnaő nőgyógyi, így megkérdezem tőle, hogy mi lehetett, illetve, megkérem, hogy nézzen rá a petécskéimre:-))


Csajok képzeljétek azt vettem észre, hogy peteérés környékén fél/egy kilóval is nagyobb a súlyom mindig, de ehhez mindennap mérni kell!

Ja és a nyákom is jól alakul. Szerencsére a nyákvizsgálat mindig egyértelmű nekem:-)))

Mindenkinek szorítok nagyon, Liran és andy most a legesélyesebb ugye?

208. 026876815c (válaszként erre: 207. - Manócskaah)
2011. okt. 10. 08:00
De próbálj meg megnyugodni!nincs semmi baj minden tejben lesz hidd el!sikerülni fog hiszen ha egyikotoknek sincs semmi baja egeszsegugyileg akkor nincs ok aggodalomra mert jönni fog a baba!de nem szabad egyszerre elkésett mi és egybol azonnal akarni mert annál inkább nem fog összejönni!hidd el!bizz magadban a párodban és a pici bababan aki tudja mikor kell érkeznie!mikor kell megjönnie a nem vártnak?
2011. okt. 9. 21:14

Tudom csajok igazatok van,inkább nem is élem bele magam semmibe :( sőt inkább már ugy állok hozzá hogy tuti nincs baba :(:( Nagyon világ vége hangultao van egésznap bőgnék pedig tulajdonképpen nincs is rá okom :S egy kicsike rossz szó és máris megsértödöm és bőgni tudnék,szegény párom,nem irigylem ha hazajön a munkából :(

Ez van...

206. 026876815c (válaszként erre: 196. - Kilitie)
2011. okt. 9. 21:05
Akkor most mindent bevetettetek:)))hajrá hajrá!!!ennyi számolósdi közül valamelyiknek mar be kell jönnie:)drukkolok!!!
205. 026876815c (válaszként erre: 200. - Manócskaah)
2011. okt. 9. 21:00
Orulj h vannak tüneteit,de ne gorcsolj rá ennyire nem szabad mert azzal csak magadnak artassz!nem akarlak elkeseriteni csak tudom milyen érzés ez mert volt benne részem 2,5even keresztül minden hónapban átélni és bizony bebeszelni magamnak tüneteket amiket meg éreztem is közbe meg baba sehol:(sok mindenre kepes a szervezetünk!de próbálj meg nem ennyit agyalni és figyelni minden egyes tuneten mert a végen sokkal rosszabb lesz ha esetleg meg sem sikerül a hónap és akkor csalódni fogsz és szomorkodsz!úgyhogy fel a fejjel jók a tünetek ha eljön az idő teszteli és akkor mar többet tudunk!!:)jól haladsz!és nem bántani akarlak most ezzel hanem biztatni h ne gorcsolj mert az semmi johoz nem vezet!!minden rendben lesz hidd el!!!jól haladsz jók a jelek:)
204. 026876815c (válaszként erre: 194. - Liran)
2011. okt. 9. 20:53
Jajj sajnálom de meg nincs semmi veszve hiszen nem jött meg úgyhogy addig van remény amíg nem jelentkezik mensi!!!nekem sem jött meg továbbra sem:)úgyhogy hajrá hajrá szorítok!!!
203. kilitie (válaszként erre: 202. - Manócskaah)
2011. okt. 9. 19:55

Amikor mi elhatároztuk, hogy babát akarunk én elhittem, hogy babát várok, már a második hónapban... minden úgy tűnt: 2 hetet késett a mensi, hányingerem volt, fájtak a melleim. És még sem voltam az...

Aztán februárban nem volt semmi bajom, görcsölt a hasam és késett a mensim, azt hittem bajom van, és akkor voltam terhes. Szóval a szervezet tud fura dolgokat művelni..

De ezzel nem akartam elvenni a hitedet és a lelkesedésedet! Ne haragudj rám! Én már óvatosan állok a dolgokhoz, de ezek az én félelmeim, nem akartam rád zúdítani.

Higgy és bízz abban, hogy ott növekszik a pocakodban egy kis élet! Remélem minél előbb pozitívat tesztelsz, hogy véget érjen a bizonytalanság!

202. manócskaah (válaszként erre: 201. - Kilitie)
2011. okt. 9. 17:54

Hát ez nem volt túl bíztató:S:)

Én is remélem hogy tényleg nem csak beképzelem,de egy hasfájást belehet képzelni? hát nem tudom... :)

Milyen érzés volt az amikor feszült a hasad? Neked is lettek a mensi elött ilyen mirigyek a melleden?mert nekem 1db sincs:S

201. kilitie (válaszként erre: 200. - Manócskaah)
2011. okt. 9. 15:27

Na az jó, ha megint érzel valamit. Nekem sokat görcsölt, vagy inkább feszült a hasam. A fejem az nem fájt, mondjuk amúgy sem vagyok fejfájós, és a pattanásaim meg nem elmúltak, hanem tiszta pattanás lett az egész fejem. De hát gondolom ez is mindenkinél más és más, mert ezeket mind a hormonok okozzák.

Remélem tényleg baba van a dologban és nem csak beleéled magad, aztán kiderül, hogy csak a hormonjaid szórakoznak veled.

200. manócskaah (válaszként erre: 197. - Kilitie)
2011. okt. 9. 15:07
Az a helyzet hogy tegnap éjjel,(végre 3 tünetmentes nap után) megint fájt a hasam,de most nem ugy mintha megakarna jönni,hanem..nem is tudom,görcsölt de csak olyan tompán,és felváltva fájt a hasam és a fejem ilyen 5perces váltakozásokkal...reggelre pedig én nem tudom hogyan de eltünt az összes pattanásom:O ezmi? :O
199. kilitie (válaszként erre: 196. - Kilitie)
2011. okt. 9. 14:40
Javítom magam. Nem is 20-ára, hanem a ciklus 20. napjára, azaz 12-ére van peteérésem a Jónás napár szerint. Rápillantottam a naptárra és észrevettem a jelecskét.... ÉS elméletileg ebben a hónapban kisfiúnk foganna. Férjecském szállna a boldogságtól.
198. kilitie (válaszként erre: 194. - Liran)
2011. okt. 9. 14:37
Nem baj! Majd egy hét múlva, vagy két hét múlva! Gondolj arra, mire pozitív lesz a tesz, már dobogni fog a pici szívecskéje! Már az első Uh-on láthatod, hallhatod őt! Kitartás a várakozáshoz!
197. kilitie (válaszként erre: 193. - Manócskaah)
2011. okt. 9. 14:35
Milyen fejlemények???? Persze, hogy érdekel minket!
196. kilitie (válaszként erre: 192. - 026876815c)
2011. okt. 9. 14:34
Hát elméletileg érezni szoktam a peteérést, és a múlthéten határozottan szurkált a petefészkem, a 11. napon. De sajnos a missed abom óta össze-vissza szurkál a hasam,szóval csak azért gondolom, hogy akkor volt, mert sokkal erőteljesebb volt mint általában. Azért még próbálkozunk. Ebben a hónapban minden hülyeségre számítunk.... A ciklus.hu szerint 2-án volt peteérésem, ez volt a 10. nap, szerintem (szurkálás miatt) 3-4-én. Ha feltételezem, hogy 28 napos a ciklusom, akkor 6-án volt a 14. nap. A Jónás naptár szerint pedig 20-án lesz, de hát ha nincs baba,akkor már menstruálnom kellene. Szóval nem tudom. Végül is nem csak a bab miatt vagyunk együtt, de ezeket az időpontokat azért megnéztük. Zsolt meg élvezi, hogy akkor sem mondok nemet, amikor hulla fáradt vagyok! A kis mocsok, ilyen számító! :-D Úgyhogy majd meglátjuk mikor lesz pozitív a teszt.
195. manócskaah (válaszként erre: 194. - Liran)
2011. okt. 9. 13:55
Ettől még lehet baba,sok nőnek nem mutatja ki a korai stádiumban a teszt:) Főleg ha neked már volt ilyen... :) Sok sikert,szorítok!:)
194. liran (válaszként erre: 184. - Kilitie)
2011. okt. 9. 13:33
Szia! Tegnap nem voltam gépközelben...negatív lett a teszt, de még mindig nem jött meg...én is úgy vagyok vele, hogy amíg nem jön meg, van remény :) Végülis a lányomat sem mutatta teszt a 7. hétig...remélem...bár jó lett volna végre két csíkos tesztet látni.
2011. okt. 9. 12:15

Sziasztook:)

Andy ez nagyon jó hír hogy még nem jött meg :) Szurkolok érted nagyon:)


Kilitie hajrá hajrá,remélem sikerül(t):)

amugy énis folyton ezen agyalok :S:)


Képzeljétek,vannak uj fejlemények:) Ha valakit érdekel megírom:) puszi mindenkinek :)

192. 026876815c (válaszként erre: 191. - Kilitie)
2011. okt. 9. 11:47
Bizony nagyon nehéz ez a várakozás!de neked megnincs okod aggOdalomra meg hajrá van nektek:)próbálkozásra fel:)vagy pontosan tudod mikor van pé?
191. kilitie
2011. okt. 9. 10:51

Andy! Remélem nem jók a megérzéseid és mégis csak lapul valaki a pocakodban.

Sokat agyalok azon valyon mi lehet most odaben, valyon történik e valami. De még csak a 18. napon vagyok, én sem érzek semmi különöset.... Azért még bizakodom, még igen csak korán van. Majd talán a jövőhéten. Iszonyt idegtépő ez a várakozás. Ilyenkor bezzeg lassan múlnak a napok.

190. 10b3e2db47 (válaszként erre: 188. - 026876815c)
2011. okt. 9. 10:37
Bocsi félre olvastam azt olvastam ma reggelre jelentkezett a menszi:) De hála másodszori olvasásra elolvastam és örülök,hogy nem jött meg:)
189. 10b3e2db47 (válaszként erre: 188. - 026876815c)
2011. okt. 9. 10:36
:(
2011. okt. 9. 07:37

Jó reggelt:)

Ki tesztelt???az jöjjön gyorsan a beszámolóval:)

Nekem ma reggelre sem jelentkezett mensi,aminek nagyon örülök,de még hosszú a nap!bár nem érzek semmit,csak megérzés szerűen gondolom h megjön!

33.nap meglátjuk!tesztet mar csak holnap tudok venni vagy kedden legelőször úgyhogy addig marad a remény!!

187. 026876815c (válaszként erre: 186. - Nikyci)
2011. okt. 8. 23:09
Hat nem tudom mikor fogok,felek tole bevallom!mert úgy érzem nem sikerült,inkább meg várok hat ha megjön,vagyis h nem jön meg,szoval érted:)aztán ha érzek valami biztató tunetet akkor rohanok egy tesztért,vagy ha elkap a türelmetlenség!remelem sikeres lesz sokunk szamara ez a hónap !!hajrá-hajrá:)
186. Nikyci (válaszként erre: 185. - 026876815c)
2011. okt. 8. 21:17

Szia!Mikor akarsz tesztelni?

Én is kiváncsi lennék van-e már valakinek + teszt.

De hosszú még a hónap remélem ez egy szerencsés október lesz mindenkinek!!!!!

2011. okt. 8. 20:06

Hahó!na hány pozitív tesztünk van???lányok akik teszteltetek hol vagytok???úúúgy izgulok értetek!!!nekem ma sem jött mensi hála az égnek:)de meg nem teszteltem nem mertem,meg csak 32.napom meg várok ha kibirom:)

Mindenkinek további szép hétvégét kívánok,szép estet!

184. kilitie
2011. okt. 8. 18:37

Sziasztok!

Azt hittem előbb net elé kerülök, de hát így alakult. Azért visszaolvastam a fórumot.

Egész nap csavarogtam. Voltam anyósomnál is és képzeljétek kaptam tőle egy kerámia békát, hogy hozzánk csalogassa a gólyát. Ő is annyira szeretne már egy unokát. De most legalább legnagyobb lányáéknál összejött, már a harmadik hónapban járnak. Olyan jó lenne gyorsan követni őket. Azt mondta anyóskám ,hogy már el is tervezte a jövő nyarat: hét közben a mi picinkket dajkálja hétvégén meg Pécsre utazik a másik unokájához. Remélem igaza lesz. Már olyan régóta vágyik unokára, megérdemelné, hogy egyből két unokája legyen.

Liran nem jöttél reggel, gondoltam rád, hogy vajon hány csíkocskát láttál.

183. 10b3e2db47 (válaszként erre: 182. - Manócskaah)
2011. okt. 8. 11:10
sikerülni fog bízz magatokban:)
182. manócskaah (válaszként erre: 181. - 10b3e2db47)
2011. okt. 8. 10:10
Gratulálok:) Irigyellek nagyon,nem tudom nekem mért nem sikerül:(
181. 10b3e2db47 (válaszként erre: 180. - Manócskaah)
2011. okt. 8. 10:09
2 van első nem tervezett baba volt a 2. tervezett és első hónapban összejött:)
180. manócskaah (válaszként erre: 179. - 10b3e2db47)
2011. okt. 8. 10:07

Igen tudom:)

Neked van már babócád? :) Ha igen mennyi időtökbe telt(hónap) mire megfogant?:)

❮❮ ... 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook