Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! fórum

Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! (beszélgetős fórum)


89. Petra025 (válaszként erre: 78. - 026876815c)
2011. okt. 7. 08:57

Köszi, sajnos nem kaptam tegnap estére már időpontot:( Nem is rendelt a doki. Na mindegy most már nagyon minimális volt csak reggel.... Szóval vagy a mensi így múlik el, vagy nem tudom. De ha rosszabbodik megyek valami ügyeletre, ha nem akkor marad a biztos keddi időpontom.

Ha rosszabbodik, akkor még az is lehet hogy babaprojekt tolva lesz:-(((

88. Petra025 (válaszként erre: 80. - 10b3e2db47)
2011. okt. 7. 08:55

Szia Mása!

Üdv köztünk, aranyos vagy. De nem pont erre gondoltam, hanem hogy honnan tudják ennyire biztosan, hogy a ciklus végén fogant. Csak az UH-on látszik a méretekből, vagy csak akkor voltak a párjukkal védekezés nélkül, és ezért annyira tuti biztosak benne.

87. 10b3e2db47 (válaszként erre: 86. - Fenife)
2011. okt. 7. 08:28
Fel a fejjel:))
86. Fenife
2011. okt. 7. 07:55

Sziasztok! Itt vagyok még, csak kicsit elkeseredtem.... Jól esik, hogy marasztaltok, azért se adom fel!!!!


Sok sikert mindenkinek! Akinek meg nem sikerült, hát : új hónap, új remények!!!

2011. okt. 7. 07:37

Lányok egyébként én azt hallottam valakitől,ha egészséges mindkét fél akkor átlagban 4 hó alatt összejön:)

Én marhára összetörök ha 2,5 évet kell várnom:(

84. 10b3e2db47 (válaszként erre: 83. - 026876815c)
2011. okt. 7. 07:35
Szia van egy8 éves láynkám és egy majd 2 éves kicsi fiam...sokan úgy gondolják ennyi elég is lenne egy fiú egy lány:)))De nem adom fel lesz nekem még egy:)
83. 026876815c (válaszként erre: 79. - 10b3e2db47)
2011. okt. 6. 19:39

Szia,üdv közöttünk:)jó h egyre többen vagyunk:)vagyis nem jó h ennyien varakozunk de legalább van egy hely ahol kibeszelhetjuk gondjainkat,bajainkat!

Gratulálok 2gyerkocodhoz,kisfiú,kislány?és sok sikert a harmadikhoz,rem nem kell mar sokat varnotok!bizony azt gondolna az ember ez egy könnyű feladat de amikor odaér az idő és eltelik 1,2,3 és így tovább több hónap akkor be kell látni sajnos nem olyan könnyű!igazából sztem erre nincs semmi tipp,trükk,nekem volt részem abba h sokat kellet várni 2,5evet akkor kiprobaltunk mindent de minden kudarcba fulladt,aztán volt abban is részem h hipp hopp összejött de meg sem tudom a titok nyitjat!ha nincs gond egyik oldalon sem akkor is van h várat magára a babó!nagyon nehéz várni de megéri,csak hat a türelem az nem olyan egyszerű!

Mennyi idősek a gyerkőceid?

Pontos szokott lenni a ciklusod nagyjából?

82. 10b3e2db47 (válaszként erre: 81. - Liran)
2011. okt. 6. 16:15

Sziasztok ismét:)

Júlisuban döntöttük el ,hogy legyen baba...augusztusba megjött szeptemberbe ne azt hittem örülhetek dde mégsem most oktober elején túl a 40. napon megjött:( Amint elmúlik elmegyek dokimhoz:))Néze meg egyáltalán mitől volt a késés:(


liran ti mióta probálkoztok?

81. liran
2011. okt. 6. 15:22

Szia Mása1976, örülök, hogy csatlakoztál! Mióta próbálkoztok a 3. babával?

Én voltam vizsgálatokon (hormonvizsgálat, petevezeték-átjárhatósági, a férjemet is vizsgálták), minden rendben van, mégsem sikerül a baba...érdekes, mert az első 1 hónap alatt sikerült, nem is gondoltunk rá...de idővel változik az ember lánya...


A.n.d.y., köszönöm az infókat, lényegében ezt találtam én is neten a jóstesztről...szerintem kihagyom, nehogy feleslegesen éljem magam bele egy babócába :)

2011. okt. 6. 14:04
Petra azt értik szerintem a lányok ezen,hogy átlagos ciklusnál középidőben van a pé de valami oknál fogva ez későbbre tolódik és így akár a ciklusod végén fogan meg a bébike:)
2011. okt. 6. 14:00

Sziasztok csatlakoznék 2 gyönyőrű gyermekem mellé kistesót tervezzünk...

Azt gondoltam marha egyszerű meló lesz mivel mindkét gyermekem hamar összejött...de be kell látnom egyáltalán nem egyszerű:(....

Ti mit tesztek annak érdekében,hogy minnél hamarabb jöjjön az első baba vagy esetleg a többedik baba????

Én egyenlőre csak folsavat szedem...ennyit tudok tenni meg azt,hogy sokat vagyunk együtt apával:))

Van akinek még tipp?:))

78. 026876815c (válaszként erre: 71. - Petra025)
2011. okt. 6. 13:54
Koszike aranyos vagy!én pedig szorítok h kapj Mara időpontot és kg eztán a dokid h mi lehet a baj,de lehet tényleg "csak" ég felfazasrol van szó!remelem semmi komoly!
77. 026876815c (válaszként erre: 70. - Liran)
2011. okt. 6. 13:52

Bocsi h sok okosat nem tudtam mOndani de tényleg nem tudok róla én se sokat csak lényegében ezt olvastam róla!a két hormonnak "

LH és HCGnek köze van egymáshoz és ezért használható akar jostesztnek!

2011. okt. 6. 13:50
Szóval folytatom az előző hszt. Figyelni kell erősödik e a csík ha igen akkor jelentheti azt h terhes vagy de nincs rá semmi biztosíték!szóval ez ilyen becsapja ki és nem hiszek benne de ha mar maradt tesztem kipróbalom!terhes teszt meg korai mert csak 30.napomnal tartok és 28-35naposak a ciklusaim!
75. 026876815c (válaszként erre: 70. - Liran)
2011. okt. 6. 13:48
Ovu tesztem maradt meg és gondoltam kipróbalom mit mutat,sok mindent nem tudok róla,beirod keresoba ki fog dobni róla több oldalt is és ott utána olvashtasz!a lényeg h nos tesztkent is használható minden reggel kell elvégezni első vizelet és figyelni eros
74. 026876815c (válaszként erre: 73. - Nikyci)
2011. okt. 6. 13:45
Hú 43.nap az jóó és tényleg itt az idő egy tesztelésre úgyhogy hajrá!!!!!!
73. Nikyci (válaszként erre: 69. - 026876815c)
2011. okt. 6. 13:17

Rendes tesztet nem akarsz csinálni?

Nekem is fájdogál néha a hasam.43 napon vagyok,de ha azt nézzük multhonapba 54 napra jött meg.

Lehet kénne csinálni egy tesztet!

2011. okt. 6. 12:49

Lányok!

Csak idegesít ez a barnázás, ma is van, a WC papíron látszik, és a tisztasági betéten van egy minimális foltocska, 5mm-es hosszúkás (bocsi ha túl undi), így ma felhívom a dokit és megpróbálok mára kérni egy időpontot.

71. Petra025 (válaszként erre: 69. - 026876815c)
2011. okt. 6. 12:48

Hátha máégis jót jelent:)

Szorítok!!!

70. liran (válaszként erre: 69. - 026876815c)
2011. okt. 6. 11:50
Mivel csinálod a jóstesztet? Erről semmit sem tudok, ha esetleg egy linket tudnál róla küldeni, nagyon örülnék!
2011. okt. 6. 11:33
Jajj lányok majd nem elfeljtem írni,a reggeli "jostesztelesem" ismét 2csikos és most erősebb!bár én ebbe nem igazán hiszek csak gondoltam leírom ha mar egyszer megcsináltam és témánál vagyunk!
2011. okt. 6. 11:30

Manópofi üdv közöttünk és hatalmas gratula a kistesóhoz:)ügyük vagytok:)sztem nem őrültség nekünk is kicsi korkülönbség van a srácaim között,és most a harmadikat is így tervezzük,és sokaknak lehet ez nem normális dolog de mi úgy gondoljuk ez az ideális kód,együtt megnőnek és összetartanak,legalábbis bízunk benne!

Érdekes dolog tényleg ez az egész peteérés téma,ahogy írtam nekem pl mindkét kisfiam mensi után 1nappal fogant hol ott a nagy könyv mindig a közép időt hajtja szóval sztem erre nincs igaz írás/mondás!a baba tudja mikor kell jönnie,és ha nem védekeznek a párok előbb utobb meg lesz az eredménye!csak idő kérdése,de türelmes el kell lennünk!

2011. okt. 6. 09:33
A múlt hónapban döntöttünk úgy, hogy nem védekezünk (eddig mnegszakítással tettük) és rábízzuk a JÓIstenre. Nagyon vágyunk egy kistesó után, én a szülésem óta teljsen bele vagyok bolondulva (jó értelemben) az anyaságba. Szinte minden az ellen szól, hogy ne legyen, de a lányomnál is pont így vlt.. Hiszem, hogy az Isten akarata érvényesült, és most is az érvényesül, nekünk az a dolgunk, hogy tegyük meg ami a mi dolgunk , a többit mg majd Ő elintézi. Szerintem ebben a mai világban embveri szemmel nézvbe nincs alkalmas időpont a gyerekvállalásra. Keresztyén szemmel nmézve pedig minden időpont az, amelyet az Isten elrendelt. Hitem szerint csak az Isten adhat életet.S ha Ő úgy gondolja, hogy nem ad, mert nioncs itt az ideje, akkor mi akármit csinálhatunk, nem foganna meg a gyermnekünk. De úgy néz ki nagyon is akarja... Lehet sokaknak furcsa a mi hitünk, sokan megvetnek bennünket ezért, de mi a saját bőrünkön tapasztaljuk meg azokat a hatalmas áldásokat amiket az emberek zöme el sem td képzelni... és mi ezért vagyunk boldogok. S ez nem pénz, s körülmáéyn kérdése. Szóval :_Ige, az Úr tervezte, mi meg örömmel elfogadjuk az Ő tervét:-) és nagyon boldogok vagyunk, hogy így akarta. :-)))
2011. okt. 6. 09:25
JÖvő héten tervezek menni orvoshoz, annál előbb nem érdemes szerintem. A ,,mensi előtt" azt onnan tudom, hogy az ultrahang szerint az első eredmény 7/5 volt, ami azt jelenti, hogy mensihez számítva 7 hetes, méretek alapján pedig 5 hetes a terhesség. A nagykönyv szerint ovulációd középidőben van, ezért van az, hogy a mensihez képest 7 hetesnek számították. De mivel a lányom valószínűleg mensi előtt és nem középidőben fogant , innen az eltérés. EZt a két hét eltérést végig tartotta is, két időpontom volt a szülésre és a későbbi időponthoz képest is túlhordtam 2 héttel. (az első számítás szerint én már a 43. héten szültem.) Tehát innen gondolom... Az együttléteinkből nem lehet semmire következtetni ( a Párom mondta anno az orvosnak: ,,honnan tudjuk hogy mikor fogant? egy hétnek hét napja van.. :-) ) Azt, hogy most meg valószínűleg középidőben fogant onnan gondolom, hogy a teszt már a mensi késése után 1 nappal kimutatta. (A lányomnál még az uh vizsgálat előtt egy nappal sem-...)
65. 026876815c (válaszként erre: 63. - Petra025)
2011. okt. 5. 12:25
Köszi Petra az oldalt meg is kukkantom!hat most mar jostesztnek használom mivel maradt belőle és gondolom ilyen későn mar pé nem nagyon van!úgyhogy bizakodom h majd a másik teszt is hasonló 2csikot mutat,bár nem elem bele magam!
64. 026876815c (válaszként erre: 62. - Liran)
2011. okt. 5. 12:23
Köszönöm,aranyos vagy:)én Pedig tiszta szívemből kívánom h minél hamarabb sikerüljön nektek is!mikor tesztelek hááát bevallom félek mert akár hányadik gyerekét várja az ember a tesztek mindig félelmetesen főleg azoknak akik az elsőre éveket vártak és mi az elsőre 2,5evet vártunk gondolhatod hány negatív teszten vagyok túl:(és mindig a csalódás....most is ettől felek a leginkabb!mert hajlamos vagyok hamar beleélni magam dolgokba pedig tudom h nem szabad "megtanultam"anno de megis!úgyhogy nem tudom!ma a 29.napom van egyenlőre ovu tesztem van itthon mert azt használtam peteérés megfigyelésére és maradt belőle abból csináltam tegnap is két csíkos de erre nem nagyon vagy nem minden esetben lehet adni úgyhogy meg várok,kedden 1hetet akkor talán talán van remény:)
63. Petra025 (válaszként erre: 57. - 026876815c)
2011. okt. 5. 11:43

Szia!

Azt megkérdezhetem, hogy most akkor te jóstesztként használod? Gondolom igen, mert a 28. nap valahogy a ciklusod vége felé lehet, akkor viszont akár jelezhet terhességet.

Ezt az oldalt nézd meg, itt jósteszt képeket is láthatsz:

[link]


Ha viszont nem jóstesztként használod, akkor az nem jó, ha ilyen régóta pozitív, azaz az ovulációt keresed vele, mert az max 2 napig pozitív.

62. liran
2011. okt. 5. 08:32
A.n.d.y, gratulálok a picikhez! Nálam éppen fordítva van: a kislányom 1 hónap alatt összejött, ezért nem is gondoltuk, hogy a következő ilyen nehéz lesz...mikor tesztelsz? Igen, a havonta ismétlődő sikertelenség nagyon felemészti az embert, főleg, ha azt sem lehet tudni, mi a baj, mert ugyebár nincs semmi probléma...tehát csak várni kell, de meddig? Remélem már nem sokáig :)
61. 026876815c (válaszként erre: 48. - Nikyci)
2011. okt. 4. 22:40

Hat igen,nincs két egyforma terhesség,tünet se,és más se úgyhogy nehéz nagyon....

Nekem a kicsi "nagy" fiam most múlt 2éves szeptember.5en a kicsi "pici"fiam pedig 8honapos!kicsi korkulonbseggel szerettük volna a második babot is össze is jött,és most a harmadikat is így szeretnénk reméljük sikerül!

De bevallom felek én is most tesztelni,bennem meg annyira bennem el az első kisfiam előtti időszak 2,5evet vártunk rá és 2,5evig minden hónapban tesztelés mindig csalódás ujra felállni bizakodni fuuu nagyon nehéz volt!bízok benne úgy mint a második gyermőc most a harmadik is olyan gyorsan jön:)

60. 026876815c (válaszként erre: 58. - Fenife)
2011. okt. 4. 22:34
Semmi baj köszi h írtál:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook