Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! fórum

Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
239. manócskaah (válaszként erre: 235. - Csajszika890721)
2011. okt. 10. 15:05
persze nem feltétlen kell lennie tüneteknek,anyukámnak sem volt ő egyszerüen csak érezte hogy megfogantam:)
2011. okt. 10. 15:04

Sziasztok csajok :) Miújság van veletek? :)

Képzeljétek vannak új tüneteim :)

Tegnap este megéreztem egy furcsa szagot és elkezdtem öklendezni, futottam a wc-re hányni :S

alig alig hánytam inkább csak öklendeztem, de kb 5perc alatt elmult és se híre se hamva nem volt a hányingernek:)

Ma regel pedig arra keltem, hogy tuti megjött, ugyanugy görcsölt a hasam mint akkor, de semmi. . ez is kb 10perc alatt elmulott.

Ja és hozzáteszem tegnap egésznap bőgtem ha kellett ha nem :S világvége hangulatom volt, mára ez is elmult hálaisten:)

237. liran (válaszként erre: 234. - Csajszika890721)
2011. okt. 10. 15:03

Sajnos nekem már többször is előfordult, hogy 2 hetet késett, és mégsem volt baba a dologban...ami azért érdekes, mert a többi hónapban 35-36 napos a ciklus MINDIG, aztán időnként késik 2 heteket...szerintem azokban a hónapokban megfogan a baba, csak nem tud megtapadni, ez okozza a késést.

A bizonytalanság a legnehezebb, hogy nem tudod, honnan kell számolni a késést/nem késést...

236. csajszika890721 (válaszként erre: 229. - Ibolya-jazmin)
2011. okt. 10. 15:01
Szia! Gratulálok!
235. csajszika890721 (válaszként erre: 227. - Manócskaah)
2011. okt. 10. 15:00
Szia! Nem tünet volt az, elnézést rosszul írtam. Hanem csak valami furcsa érzés, végig futott rajtam, amilyet még nem tapasztaltam. De lehet ennek nincs jelentősége. Anyukám mesélte, hogy neki semmi tünete nem volt, már akkor tudta, hogy terhes, pedig az orvos haza is küldte, hogy nem lát semmit, de aztán kiderült tényleg terhes volt anyukám.
234. csajszika890721 (válaszként erre: 226. - Petra025)
2011. okt. 10. 14:57
Hát épp ez az, hogy nekem nincs beállva rendesen a mensim. Szóval van hogy 28 napos, de van, hogy 33 napos a ciklusom vagy ezek között, vagy még több is. Szóval nekem nincs konkrét időpont, hogy mikorra nem várom. Annak jó, akinek mindig ugyanolyan a ciklusa, mert ha még csak 2-3 napot késik, már elég biztos, hogy terhes...de nálam ez az összevisszaság...
2011. okt. 10. 14:35

Szia Andy! Hát nekem pont erre volt szükségem, mert nagyon el akarom határozni, h abbahagyom, mert az őrületbe kergetem magam. Persze még nem sikerült elhatároznom...

Azt hiszem, az volt a csúcsa az őrületnek, mikor egyszer fogamzásgátlót szedtem abban a hónapban és a férjemmel egy hónapig nem tudtunk együtt lenni, mert megműtötték, én ennek ellenére vettem terhes tesztet... Annyi eszem azért volt, hogy nem próbáltam ki, de jól esett a gyógyszertárban megvenni.

232. liran (válaszként erre: 230. - 026876815c)
2011. okt. 10. 14:35

Szia andy!

Örülök, hogy így biztatsz minket, remélem meg lesz az eredménye :) Időnként sikerül kikapcsolni a "baba-projekt" témát az agyamban, de aztán rendre történik valami (terhes az ismerős, millió gyerek az orvosi rendelőben, stb.), amitől sajnos visszaáll...de előbb-utóbb örülni fogunk mindannyian :)

231. Petra025 (válaszként erre: 229. - Ibolya-jazmin)
2011. okt. 10. 14:33

Hú de jó!!! gratulálok!!!

Mitóta próbálkoztatok? Hogy jelentetted be a nagy hírt?

2011. okt. 10. 14:15

Sziasztok csajszik:)üdvözlöm az újakat és drukkolok nektek is nagyon nagyon!!!

Mindenkit kerek arra h ne gorcsoljon mert az nem vezet johoz legyetek nektek én az elő példa,2,5even keresztül ebben éltem sorra csináltam a negatív teszteket akar napokig és sorra jöttek a terhességi tünetek és figyeltem én mar annyi mindent h a végen totálisan kész voltam!semmire nem mentem vele...aztán miután soha nem volt pontos cikluson és soha nem volt rendszeres peteeresem ezáltal,nem reagáltam semmi kezelésre azt mondtak nem lehet gyerekem természetes úton!nagyon nehezemre esett és kicsit feladtam,nem jártam orvoshoz nem figyeltem semmit semmi peteérés semmi cici,semmi nyak semmit!olyan szinten nem figyeltem semmit h észre sem vettem és 2honap elteltével terhes lettem,és semmi feltűnő tunetem nem volt pedig amikor orvoshoz kerültem mar 9hetes voltam!úgyhogy vannak csodák!!!!csak nem szabad gorcsolni!nehéz de nem szabad!!!sokadjara írtam le de ha kell leírom mindennap h lassatok és figyeljetek fel rá!!hozzáteszem az alatt a 2honap alatt se rendeződött a cikluson vicces is lett volna és alig alig ha voltunk együtt és megis sikerült!előtte meg mar ragorcsoltem szinte az egyuttletekre is h ő jajj csak most legyen pé időbe elkapjuk miegymás!!

Úgyhogy mindenkinek fel a fejjel és nem szabad agyalni!!!tessék megígérni mert különben kikaptok!!!:)

Persze mondhat átok most azt is h na jó persze én mar könnyen beszélek mert nekem mar sikerült!de nem beszélek könnyen csak saját tapasztalat h évekig ebben éltem reménykedtem és szenvedtem és csalódtam folyamatosan!

229. ibolya-jazmin (válaszként erre: 224. - Csajszika890721)
2011. okt. 10. 14:06
Szia!en meg csak 4 hetes terhes vagyok kb( meg csak 2 het mulva kell menjek dokihoz), de nekem mar kb 2 hete van mindenfele tunetem: szedulok, almos vagyok, hanyingerem van... de ugy orulok:)
228. manócskaah (válaszként erre: 225. - 51b2bacbe3)
2011. okt. 10. 13:04

Sziaa csajszi:)

áhhh nem merek még tesztelni... félek hogy korai és hogy negatív lesz,nem akarok csalódni :S megvárom inkább a nemvártat,már csak 5bnap:) Bíztatóak a tüneteim szerinted?:)

2011. okt. 10. 13:02

szia Csajszika.

A legkorábbi tünetek szerintem a mellfeszülés és a hasszúrka van akinek beágyazdáskor van pecsételő vérzése,de nem mindenkinek...ilyenkor olyan mindjárt megjön érzésed van,dehát ez is kétséges,nekem pl 2x is volt ilyen érésem és ugye 2x nem ágyazódhat be a baba:D az émelygés szerintem már csak a mensi körüli napokban jelentkezhet,Mikorra nem várod és mi volt az a furcsa tünet?

226. Petra025 (válaszként erre: 224. - Csajszika890721)
2011. okt. 10. 13:01

Szia Csajszi, szerintem leghamrabb a peteéréstől számított 12 napon érdemes tesztet csinálni. Kora terhességi tünetekre nem igazán tudok neked válaszolni, mert még nem voltam terhes:-((( Majd a többiek, akik már második vagy harmadik babára várakoznak/vágyakoznak:-)

Mikorra nem várod egyébkénn? Hányadik ciklus napododn jársz?

225. 51b2bacbe3 (válaszként erre: 221. - Manócskaah)
2011. okt. 10. 12:00

Manócska, nem lősz el egy terhességi tesztet??

Lehet, h még korai, 5 nappal mensi előtt... nem tudom. De elég sok tüneted van, hátha...

2011. okt. 10. 11:55
Sziasztok! Mi is szeretnénk babát, próbálkozunk is augusztus óta. Érdekelne, hogy a nagyon korai tünetek mik lehetnek, még a hányinger előtt? Csak mert nekem volt egy furcsa különös érzésem szeptember vége felé,ilyen még sosem volt és onnantól minta a melleim feszesebbek lennének. A nem mensizek, de nálam ez mindig így van, hol 28 hol 30valamennyi napra jön meg...szóval most abban reménykedek, hogy jöjjenek más tünetek, és ne jöjjön meg.. És érdemes lenne tesztet csinálnom? vagy várjak még?
223. Petra025 (válaszként erre: 222. - Florina87)
2011. okt. 10. 11:43

Óh igen, ez így nem egyszerű:(

Nehéz így kikalkulálni, meg nehéz lehet így reménykedni.... Bízni kell, ha jönni kell, akkor teljesen mindegy mikor, de jönni fog hidd el!

222. Florina87 (válaszként erre: 220. - Petra025)
2011. okt. 10. 11:02
én se érzem hogy összejött volna csak az a baj hogy párom sosem jókor engedik haza a munkábol vagy mensikor vagy peteérés előtt vagy után rermélme azér lezs olyan hogy időbenegyütt tudunk lenni
221. manócskaah (válaszként erre: 208. - 026876815c)
2011. okt. 10. 11:01

sziiaa andy:) 15.én kell megjönnie.

De tegnap hánytam...megéreztem vmi furi szagot és futás a wc...gyorsan el is mult hálaisten:) Ma reggelre meg ugy keltem h megakar jönni érzésem volt mentem is wc re azthittem megjött,de nem.

Veled miujság? :)

220. Petra025 (válaszként erre: 217. - Florina87)
2011. okt. 10. 10:56

Ha esetleg rövidebb ciklusaid lennének, akkor nagyobb lenne az esély is. Mindig van esély a ciklus során, de kisebb ha nem a peteérés környékén voltatok együtt.

Én drukkolok, de nagyon pici szerintem az esély.

219. Petra025 (válaszként erre: 218. - Liran)
2011. okt. 10. 10:54

Igen, ez igaz. De több a csalódás is ha nem sikerül:(

De igaz, nem tudom hogy milyen lenne még plusz 10 nap???

Anyumnak világéletében 19 naposak voltak, én hozzá képest még jó vagyok.

218. liran (válaszként erre: 209. - Petra025)
2011. okt. 10. 09:31

Szia!

Igen, én is bizakodom még, bár majd meglátjuk, ha változik valami, szólok! Irigyellek a rövid ciklusaidért, sokkal kevesebbet kell várakozz...nekem 35-36 naposak sajnos. Akkor legyetek jóó aktívak :)

217. Florina87 (válaszként erre: 216. - Petra025)
2011. okt. 10. 08:58
28
216. Petra025 (válaszként erre: 213. - Florina87)
2011. okt. 10. 08:58

Kicsi az esély, de attól még lehetséges!!!

Hány naposak a ciklusaid egyébként?

2011. okt. 10. 08:57

Lányok!


Próbáljátok meg nem begörcsöltetni magatokat, próbáljátok meg nem egyfolytában magatokat figyelni!!4 Tudom nem könnyű, de beszéljétek meg magatokkal, hogy naponta csak 5 percet gondoljatok, foglalkozzatok a testetek jeleivel. Foglaljátok le magatokat, mert idegileg ki lehet készülni tőle, én mér csak tudom, nekem sem könnyű, de ha sikerül nem nagyon rákattanom, akkor jobban viselem a dolgokat. Én is sokat sírtam, sokat tépelődtem, az elmúlt egy évben. A legelső, és talán legrosszabb hiba, hogy sikertelen hónapok után magunkat kezdjük el hibáztatni, nem szabad!!!!

Lányok, babaprojektre fel, de csak úgy hogy mindenki éli az életét mellette, és nem kattog rajta megállás nélkül!!

214. Florina87 (válaszként erre: 213. - Florina87)
2011. okt. 10. 08:57
ja ez egy keddi nap volt és pénteken már éreztem a peteérés jeelit
2011. okt. 10. 08:57
sziasztok nekem okt 17-én nem várom, remékem teherbe estem. de szerintetek lehet az hogy a 8. ciklusnapon voltunk együtt mert párom kinn dolgozik és megfogantam vagy igen tudom kevés az esélye
212. Petra025 (válaszként erre: 211. - Kilitie)
2011. okt. 10. 08:54

Szia!


Köszi, akkor neked már csak 10 napocska!!

Azt fél lábbal is kibírjuk:-)))

Nekem olyan 25-e körülre érkezhet, de bízom benne, hogy nem fog!

211. kilitie (válaszként erre: 209. - Petra025)
2011. okt. 10. 08:47

Szia Petra! Szorítok nektek!

Én ma a 18.napot taposom. 20-ára nem várom, és remélem jogosan, bár egyenlőre nincs semmi tünetem.

210. kilitie (válaszként erre: 208. - 026876815c)
2011. okt. 10. 08:44

Jaj, annyira bánt, hogy ezt a lavinát én indítottam el. Igaza van Andynak! Hinned kell abban, hogy sikerült! Nekem most nincs még semmi tünetem még is hiszem és remélem. Igaz a fejemben van az is, hogy ha most nem akkor novemberben... De hinni kell!!!! Hit nélkül ez a dolog nem működik!

A másik ami miatt hinni kell abban, hogy ott a pocidban, hogy már akkor tudd őt szeretni amikor még nem vagy biztos benne. Én legalább is így gondolom. Nincs semmi tünetem még is időnként érdeklődőm a pocimtól, hogy "hahó! van ott bent valaki? Mert ha igen akkor már most szeretlek és nőj nagyra!" Mert szeretni akarom a gyermekemet az első pillanattól...

És ha ez a hónap nem a miénk, akkor tudom ,hogy a következő vagy az azutáni a miénk lesz! Nem keseredek el, mert tudom, hogy jövőre anya leszek! Ez tuti!

❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook