Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! fórum

Gyertek, akik októberben nem várják, izguljunk, reménykedjünk együtt! (beszélgetős fórum)


59. 026876815c (válaszként erre: 52. - Liran)
2011. okt. 4. 22:33
Egyszerűen a fogamzásgátló abba hagyása után nem volt menstruaciom ezáltal peteérés sem volt és így teherbe se tudtam esni.elmentem orvoshoz és kaptam tok sok gyógyszert köztük a clostyt is de ez mind mind eredménytelen volt:( kaptam injekciós kurakat folyamatosan UHon figyeltek de nem reagált a szervezetem semmire így azt mondta az akkori orvosom sok herce hurca után h nem lehet természetesen gyerekem.na ez teljes lelkiserulest okozott és egy kis időre feladtam és egyben elegem lett abból h folyton orvoshoz járok ilyen olyan gyógyszerekkel tomnek ami ki állt minden rosszat csak épp eredményt nem hoz,és feladtam egy időre.új munkahelyem lett sok stressz beilleszkedés mi egymás teljesen lefoglaltak ezek és egyszer csak kiderült terhes vagyok!nem akartuk elhinni de igaz volt:)aztán hamar eldöntöttük h jöhet a kisteso mivel féltünk is attól h sokat kell rá várni mi egymás így mikor a kisfiam betöltötte a 8honapot elkezdtünk próbálkozni vagyis nem teljes gőzzel h minden áron hanem abba hagytunk a védekezést és majd jön amikor jönni akar címmel vártunk,sokat nem kellett várni mert 1honqp próbálkozás után összejött,hihetetlenül boldogok voltunk ismét és az meg h ilyen gyorsan összejött még hihetetlenebb volt!és láss csodát anno azt mondtak nem lehet de megis sikerült mert van mar 2kicsi csodánk és most szeretnénk harmadikat,szinten kevés korkulonbseggel,és nagyon bízunk benne hogy most is sikerül ha nem is rögtön az első hónapban de decemberig jó lenne ha összejönne nagyon szeretnénk!
58. Fenife
2011. okt. 4. 22:20
Én sajna nem tudok ebben segíteni, nem ismerem.
2011. okt. 4. 22:18
Csajok,közületek valaki használt ovu tesztet?ha igen egy olyan kérdésem lenne normális e h mar 4napja erős egyértelmű egyforma 2csikot mutat?és ma vagyok a 28.napomnal!kicsit érdekesnek találom!
56. Nikyci (válaszként erre: 55. - Fenife)
2011. okt. 4. 21:45

Szoritok,hogy baboca legyen!

Én se tesztelek még,jó lenne még egy pár napot kibírni.

55. Fenife (válaszként erre: 54. - Petra025)
2011. okt. 4. 20:35

Hát nem tudom. Félek egy újabb csalódástól. Ez a harmadik lenne már.


Az a helyzet, hogy már lassan két hete folyamatos hányingerem van, meg fogyok is fogyi nélkül, de így volt februárban is és mégsem volt semmi.


Félek a csalódástól, szerintem egy hetet rávárok...

54. Petra025 (válaszként erre: 53. - Fenife)
2011. okt. 4. 16:50

Hajrá szorítok? Mit tervezel? Hány nap késéssel szeretnél tesztelni?


Én biztos nem tesztelek a nem várt napján, csak ha annyira durva jeleim lesznek, hogy csak na!!!

Az a biztos ha már késik, szinte napra pontosan jön meg, ha már 29. napon sem jött meg, akkor el kezdhetek reménykedni, de addig ki sem akarok dobni feleslegesen pénzt a tesztre....

53. Fenife (válaszként erre: 51. - Petra025)
2011. okt. 4. 15:42

Én péntekre nem várom úgyhogy a test a jövő héten esedékes.


REMÉLEM

52. liran (válaszként erre: 45. - 026876815c)
2011. okt. 4. 13:09

Hát jól jön a biztatás, köszönöm :)

Hogy-hogy azt mondták, nem lehet babád? Mi volt a gond?

2011. okt. 4. 12:58

Sziasztok!

Edkém tesztjéről már nem tudunk meg semmit? Sajnálom, olyan jól lett volna ha esetleg pozitív:-)

Nálam semmi extra, elmúlt a mensi, lehet neki esni a baba projektnek:-))) Egy hét múlva nőgyógyi, aztán majd meglátjuk mit mond.

Holnap tesztel valaki esetleg?

50. Nikyci
2011. okt. 4. 12:26

Nekem februári mind a kettö!Azért szeretnénk nyári babát.

Viszont én nem használtam polyát környezetembe senkinek nem volt igy tartottam az ismeretlentöl:)

49. Fenife
2011. okt. 3. 21:59
Én kicsit régi módi vagyok, nekem mind a két kicsim szó szerint pólyás baba volt. Még most is megvan a pólya, várja a harmadikat. Épp a napokban agyaltam, hogy ha nyári baba lesz akkor nem tudom majd használni, csak matracnak :-))) De hát ezen ne múljon!!!!
48. Nikyci (válaszként erre: 46. - 026876815c)
2011. okt. 3. 21:53

Hát nagyon jó lenne!

Azt gondolná az ember,hogy két terhességet végig csináltam és fel ismerem a jeleket,de most teljesen mást érzek mint akkor!Lehet azért is mert akkor sokat pihentek amit most ugye lehetetlen.

Neked mennyi idösek a fiuk?

47. 026876815c (válaszként erre: 38. - Petra025)
2011. okt. 3. 21:35
Én is nézegettem h júniusi babák lennének ha most sikerült összehozni őket!kinn de jó lenne:)nyári babák:)
46. 026876815c (válaszként erre: 40. - Nikyci)
2011. okt. 3. 21:33
Gratulálok a kisfiaidhoz,és üdv a fiús anyukák klubjában:)szorítok h sikerüljön,és én is így érzek mint te furán fajdogal a hasam nekem is és rem ez valaki miatt van:) drukkolok nagyon!
45. 026876815c (válaszként erre: 32. - Liran)
2011. okt. 3. 21:24

Szia,üdv közöttünk,örülünk neked:)

Sajnálom h nem jött össze még a várva várt tesó,de ne add fel soha én csak ezt tudom tanácsolni,nekem azt mondták nem lehet soha természetes úton babám,és lám van már ét csoda szép kisfiam és most szeretnénk h érkezzen a harmadik is!

44. 026876815c (válaszként erre: 31. - Fenife)
2011. okt. 3. 21:23

Én is ezt érzem csak úgy voltam vele ha senki nem írt nem akartam h itt "élősködjek":D

De ezentúl fogok ha az kell h életbenmaradjon a fórum!!!!

Hajrá,hajrá:))

Egyébként nekem még mensi sehol viszont a hasam furán fájdogál,remélem én is h az miatt van mert sikerült beköltöztetni a pocilakót:)))

43. Nikyci (válaszként erre: 42. - Petra025)
2011. okt. 3. 14:44
Elvileg 5-re,de sajnos nálam nem lehet tudni mert elég rendszertelenül jönn meg.A második babámnál is látszott a menszi szerint amikor kiderül már 8hetesnek kellet volna lennem ,de csak 4voltam.Most bele számoltam a csuszást igy remélem a héten ha tesztelek majd valamikor már mutatni fogja.
42. Petra025 (válaszként erre: 40. - Nikyci)
2011. okt. 3. 14:26
Nikyci, mikorra nem várod egyébként?
41. Petra025 (válaszként erre: 39. - Liran)
2011. okt. 3. 14:25

Nincs mit, az E vitamint én is szedem, az legalább vitamin:-)) Nem nagy hókusz pókusz.


Meg folsavat szedek, ezek szerintem nem befolyásolnak semmit. A gyógyteák véleményem szerint felboríthatják a szervezetet.

40. Nikyci
2011. okt. 3. 13:21

Sziasztok!Nekem két fiam van 4.5 meg 2.5 évesek.

Én is számolgattam és nekem 7.10 mutatót a korong.

Tegnap nagyon fájt a hasam alja azt hittem leszakad.Az két terhesség alatt nem volt ilyen.Remélem azért van mert sikerült és van bent valaki!

39. liran (válaszként erre: 36. - Petra025)
2011. okt. 3. 12:42

Köszönöm a választ!

Igen, voltam átjárhatósági vizsgálaton, hormonvizsgálaton, a férjemet is ellenőrizték, minden a legnagyobb rendben...csak éppen mégsem sikerül...többször kaptam clostyt, de mindig túlstimulált (túl sok pete érett meg), szóval így az inszeminációt sem végezték el...ennek ellenére teherbeestem, de nem tudott megtapadni rendesen, és végül elment...azóta nem voltam orvosnál. Az E-vitamint több helyen is ajánlották, ki fogom próbálni.

2011. okt. 3. 12:22

Edkém, mi a helyzet a tetszttel? Teszteltél végül?


Valaki számolgatta már, hogy mikorra várható a szülés, ha most összejön? Nekem 07.07-et dobott ki egy kalkulátor.

37. Petra025 (válaszként erre: 31. - Fenife)
2011. okt. 3. 12:21

Én hétvégén nem nagyon tudok lenni, munkaidőben is csak ebédidőben....

Már várom a jövő hét keddet, addig meg lassan indul a termékeny időszakom, és belehúzunk a párommal:)

36. Petra025 (válaszként erre: 32. - Liran)
2011. okt. 3. 12:20

Szia!


Doki mondott valamit? Szerintem az E vitamin jó lenne a megtapadásra, van aki szerint a palástfű tea segítene a ciklus második felében. De a méhpempő is segíti a sárgatest termelődését, ami segít a megtapadásban. De persze mindennek járj utána, és egyeztess dokival, mert én nem vagyok híve az otthoni kísérletezgetésnek....


Szorítok neked!

35. liran
2011. okt. 3. 11:45
Bocsi, látom, hogy edkém-nek válaszoltál, nem nekem :)
34. liran
2011. okt. 3. 10:55
Az nem fájdalomcsillapító? Doki ajánlotta?
33. Miramira77 (válaszként erre: 24. - Edkém)
2011. okt. 3. 10:37
Nekem a panadolt ajánlották!
32. liran
2011. okt. 3. 10:35

Sziasztok!


Én új vagyok itt, de a problémám azonos...

Van egy csodaszép 3 éves lányom, neki szeretnénk kistestvért, mostmár 2 éve. Ez idő alatt kiderült, hogy a megtapadással van gond, ebben tudtok tanácsot adni?

31. Fenife
2011. okt. 3. 08:19

Sziasztok!


Sehol senki?


Nekem megint olyan érzésem van, mint egy előző hasonló fórumnál. Jelentkeztünk, elmeséltük, hogy szeretnénk...aztán meg kihalt....


Ügye ez nem akar kihalni?


Szerintem pont jó, ha nem csak a nem várt nap és a tesztek a téma, ha esetleg másról is lehetne dumálni, ha gondoljátok....


Biztos van még más hasonló dolog is bennünk. Pl akinek már van gyerek...mekkorák, milyen neműek...


Persze tolakodni nem akarok! :-)))

30. 026876815c (válaszként erre: 25. - 54840f0fce)
2011. szept. 30. 22:45
Akkor szorítunk neked is nagyon és veled izgulunk!!!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook