Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyermek bántalmazás..egy 10 éves gyermek értelmetlen halála:( fórum

Gyermek bántalmazás..egy 10 éves gyermek értelmetlen halála:( (beszélgetős fórum)


1 2
2010. júl. 19. 17:48

Most olvastam és hallottam a tévében, hogy egy 11 éves kisfiut halálra verte az apukája nem tudni pontosan mi vezette erre a szörnyű tettre igen erről már többször szó esett a hoxa fórumokon és a kormány egyáltalán nem hajlandó a törvényeken változtatni semmilyen szin alatt sem veszi figyelembe, hogy mekkora szükség van a családvédelemre és ebben az esetben sem hajlandók változtatni. Valóban Ausztriában is nagy port kavart fel az apa a saját lányát 20 évig fogvatartotta a saját lakásának a pincéjében és senki sem sejtette, hogy ez az ember valójában mit tett ráadásul még iskolába sem tudott járni ez akkor nem tünt fel az illetékes hivataloknak, hiszen a tanköteles gyermek és törvénybe is foglalták kötelező iskolába járni. Az ilyen és hasonló emberkéket kivégezném, hiszen kutyából nem lesz szalonna. Sajnálom, hogy ezt kell mondanom különben az ilyen sosem bánja meg a bűneit. Ebben a kérdésben több aláirást kellene gyűjteni, de nem csak kiskoruak szenvedik el, hanem a nők is ennek esnek áldozatul. A PETICIÓT

támogatnám. Üdv.Ágnes

39. c75565e593 (válaszként erre: 36. - Hmkati)
2010. júl. 16. 09:57

Figyelj szetem ebben az országban valahogy nem védik a családokat...a távoltartás nem segít, mert ha feloldják ezt a szankciót...az illet megbosszúlja...ahogy te is írtad..

T9örvény kéne amiben benne van, ha valakit bántalmaznak, vagy családon belül egy férfi vagy akár nő agresziv azt kiemeljék onnan...


Nekem 3 éve volt egy esetem...volt egy párom...terhes lettem...amikor ezt közöltemm vele...nagyon megvert...maradandó nyomot hagyott bennem...

És mikor a rendőrnek elmondtam..elmentek a sráchoz aki bántalmazott és tagadott mindent...persze én vetélés gyanújával kórházba kerültem...és a kórházban megkeresett két civil rendőr, hogy nem hazudoke?

mert sok nő ezt szokta...én ezen felháborodtam...akartam jelenteni...a bántalmazást biróságra szerettem volna menni..és azt mondták, hogy 5 ezer ft...ezen is csak lestem...

Persze a bennem lévő gyermek nem született meg hisz megállt a szíve..vajon mitől...persze a veréstől...sajnos az illető nem lett büntetve...én jöttem ki sz..ul...

Szerencse látleletem volt, mert a nőgyógyásztól kértem...a rendőrök elég bunkók voltak, hogy meggyanúsítottak, azzal, hogy kitaláltam a verés történetet...

A másik a nőket gyermekeket..senki nem védi meg..sajnos még a rend őrei sem...és semmilyen törvény ez a gond itt...

2010. júl. 16. 09:50
szakember
37. c75565e593 (válaszként erre: 36. - Hmkati)
2010. júl. 16. 09:49

Sziasztok!

A tegnap egy szakeer beszélt erről a témáról..és azt is elmondta, hogy gyermeket tilos bántalmazni..bármilyen formában...azzal van a gond sztem, hogy nincs a szülőknek segítség..tehát ha van egy problémás gyermek, és a szülő ezt nem tudja kezelni ebből adódik sok ilyen jellegű tregédia.

szerintem hibáztak a gyámügyesek...aki esetleg erről tudhattak...

mindenképpen felháborító, hogy a gyermek jön ki ebből furán...az teljesen mindegy hogy magatartás problémái voltak ennek a gyermeknek...de a verést én nem tartom jónak...senmilyen formában...

Egy másik fórumon...már hozzászóltam, mi a véleményem a gyermek pofozásról...stb...sztem már egy pofon is bűncselekménynek számít, mert egy olyat üt meg valaki aki nem tud védekezni...és a szakember elmondta sajnos sok gyermeket bántalmaznak már egész pici korban...ez elkeserítő...csak tudnám ilyen emberek minek akarnak családot?

ha alkalmatlanok erre a feladatra..

36. Hmkati
2010. júl. 16. 07:36

Sziasztok!

Tényleg az volt a cikkben, hogy hasbarúgta a nevelőanyját. DE! Arról nincs szó, hogy ennek nyoma látszoot emikor azesete vizsgálták. illetve felmerül a kérdés ha volt kékfolt. tényleg a gyerek rugott-e és mikori a folt. erröl a színe is árulkodhatott volna.

Másik családon belüli erőszak. Most kitalálták a távoltartási törvényt Szerintük és szerintetek ez tényleg megoldás? Ha egy agresszív családtag terrorizál egy ideig eltiltják, tényleg azt hiszi bárki ez megoldja. Ennek egy értelme van. nézzétek léptünk valamit.

de ha újra érintkezhet a családdal még jobban ver, mert ez is miattatok, van mondja, hogy nem lehettem a közeletekben. szerintem ez az intézkedés megint a verekedőt védi. Látszat rendelkezés.

ti mit gondoltok erről,

35. stokimagdi (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2010. júl. 15. 01:10
Meg is érdemlik!
34. tündér74 (válaszként erre: 33. - Mimmo33)
2010. júl. 14. 15:49
Gondolom hogyan bánhattak szegénnyel, ha nekiment a mostohaanyjának. Lehet, hogy akkor is csak védekezett. Nem tudhatjuk.
2010. júl. 14. 15:42

És mennyi ilyen család van még amiről nem tudunk...Sajnos azok a gyerekek akik túlélik ezt a szörnyű gyerekkort lehet hogy ugyanilyen erőszakos felnőttek lesznek...

Ilyenkor hol a gyámügy, a családsegítő?!

Azért azt már nem írták le a cikkben, hogy agyerek hasba rúgta az anyját...ok.erre nem az a megoldás, hogy agyonverem!De ez sokat elárul arról, hogy szegény más most milyen agresszív volt

32. tündér74 (válaszként erre: 31. - 73cdbfbb2c)
2010. júl. 14. 15:30
Akkor sajnos még mindig jobb sorsa van szegénynek az otthonban, mint a két alkoholistánál.:(
2010. júl. 14. 11:59

Amikor ideköltöztünk, nem tudtam semmit az utcában élő szomszédokról. Pár házzal odébb tőlünk él egy középkorú alkoholista házaspár. A férfi egyébként kőműves. A nő hol józan, hol részegen kóvájog az utcán. Azt tudtam, hogy van egy felnőtt gyermekük. Egyszer a nő "félrészeg " állapotában elmesélte, hogy mennyire fáj a szíve, mert elvették tőle a 10 éves kisfiát. ( hát elég késői gyerek ) Amikor kérdeztem hogy miért, azt mondta hogy mert Ő nagyon beteg, de megakar gyógyulni mert visszaakarja kapni a fiát.

Azt mondta hétvégére kihozhatják az otthonból.

Pár héttel később este 11 óra körül nagyon ugattak a kutyák, ezért kinéztem. Mit látok? A 10 év körüli kisfiú ( egyébként nagyon kis vékony, nyurga gyerek ), télvíz idején, hóban, fagyban egy pólóban, rövidnadrágban és mezítláb!!! rohan ki a sarokra. Kiszóltam az ablakon hogy segítsek-e neki valamiben, vagy van-e valami baj, de válasz nélkül hazarohant. Nem tudtam mit tehetnék........Azóta már meséltek sztorikat a szomszédok, hogy milyen szülők is ezek. Volt olyan, hogy ők esküvőre mentek, és kisfiú kb. 4 éves volt, és Őt nem vitték. Egyedül hagyták otthon, és amikor elindultak, a kisfiú sírva kiabálta utánuk hogy " ne hagyjatok itt ". A gyerek otthonban, ezek meg élik itt a világukat. ( megjegyzem, azóta már párszor kijött hozzájuk a rendőrség, gondolom verekedtek ).

2010. júl. 14. 11:51
Az a baj, hogy ez csak egy eset a sok közül. Sajnos számtalan gyermeket bántalmaznak büntetlenül, nincs erre kidolgozott törvény. Erről az esetről is csak azért tudunk, mert a kisfiú meghalt. Rengeteg kislányt szexuálisan molesztálnak családon belül, és soha nem kap büntetést az elkövető. Ha valamelyik gyermeket már olyan szinten bántalmaznak, hogy az iskola vagy aki látja nem hagyja szó nélkül, akkor is a gyereket emelik ki a megszokott környezetéből és nem a szülőt büntetik meg. Nyugodtan élik tovább az életüket, míg a gyerekük egy otthonban nő fel.
29. c75565e593 (válaszként erre: 28. - Jucusmucus)
2010. júl. 14. 10:59

Ennek még űgyvédet is rendeltek űgyvéd minek egy gyilkosnak?

Még ezt védik?

EGY GYILKOSNAK::::NINCS MIT MAGYARÁZKODNIA!!!

HALÁLÉRT HALÁL!!

2010. júl. 14. 10:54

Sziasztok !

Ma reggel fél 7-kor az M1-en mutatták az apát, ugyanis pár éve csináltak vele 1 interjút. Akkor mondta, hogy a gyerek kezelhetetlen, és hogy az anyuka meghalt.

Én nem hagynám, hogy az adófizetők pénzéből a börtönben ellegyen, felakasztanám a város főterén !

2010. júl. 13. 19:44
Azt olvastam,hogy a kisfiú édesanyja öngyilkos lett pár évvel ezelött!A mostani csak a mostoha anyja volt!Szegény drágám,már jobb kezekben van!Isten vigyáz rá!
2010. júl. 13. 19:03
... és még mennyi ilyen elvetemült "szülő" él a világon.
2010. júl. 13. 18:26

Kitaposnám a belét a rohadéknak!!Ugy megverném,hogy ne halljon bele,hogy még jópárszor meg lehessen verni,és a végén könyörögne a halálért!!

Szenvedne,mint még soha!

2010. júl. 13. 13:40

Teljes mértékben felháborít, hogy egy felnőtt férfi még hozzá a saját apja , agyonverjen egy 11éves gyereket.

Mindenki hibás , aki a kisfiú környezetében élt, és valamiféle kapcsolatban is volt vele!!!!

Ennek egyszerűen nem szabadna előfordulni , ha valaki csak 1 szót szól a gyerek érdekében , már talán nem történik meg.

Az /apa/ugyanilyen módszerrel kéne megölni!!!!!

23. 6c5f346e46 (válaszként erre: 22. - Elszabadult hold)
2010. júl. 13. 10:26
igyigy...
2010. júl. 13. 09:52
Nem vagyok hóhér - még a bogarat sem taposom el, hadd menjen - de ezt a pacákot minden szívfájdalom nélkül megkínoznám!!!!!!!!!
2010. júl. 12. 22:16

szomorú..szegény gyerek..nem tudom mit tennék vele,de hosszú és gyötrelmes halála lenne az biztos...már könyörögne azért,hogy meghalhasson..aki egy gyereket bántalmaz az az én szememben nem ember....

de bele gondolok,hogy szegény kisgyerek..áááááááá...az ilyen miért nem a saját súly csoportjával kezd???rohadék..és csak 8 évet kaphat....miért??szemet szemért,fogat fogért...

20. c95c921ae7 (válaszként erre: 6. - Zebracsikó)
2010. júl. 12. 21:52
Nem eléggé.. Nincs elég büntetés a számára. Az ilyeneknek vissza kellene hozni a régi jó karóba húzást, kerékbe törést..
2010. júl. 12. 19:30

Szerintem a rendőrségen kéne komolyan venni, amikor valaki be jelnt egy ilyen esetet.

onantól, hogy valaki egy ilyen esetet jelent azt azonnal kéne vizsgálni, sőt...a gyermeket kiemelni abból a közegből...és szakember segítségével fényt deríteni, valóban agressziv a szülő...

Én szigorúbb büntetést adnék, és a családon belüli erőszakot büntetném..nem egy hétre hanem hosszú távon, az ilyen állatokat..az állat szó túl szép ezekhez....mert az állat nem tesz ilyet!

Valamit tenni kéne...sajnos az utóbbi időben sok ilyen eset volt:(

2010. júl. 12. 19:28
Jaj Istenem, a könnyeim is potyognak, az én fiam 14, de el nem tudok ilyet képzelni sem.
2010. júl. 12. 19:23
Megdöbbent az eset. Nem tudom hogyan lehetne megelőzni az ilyesmit. Valószínűleg akik tudtak róla hogy milyen az a férfi, nem mertek beleavatkozni. Ez lett az eredménye.
16. c75565e593 (válaszként erre: 10. - Hte23)
2010. júl. 12. 19:19

én nagyon szomorú vagyok, hogy egy ilyen dolog megtörténik, egy olyan helyen ahol emberek élnek egymás mellett:(

Én nemrég egy másik fórumon vitáztam azon, hogy a gyermekt meglehet-e pofozni?

Én azt írtam ellenzem az agresszió minde formáját...erre megkaptam, hogy én honan tudnám hisz nincs gyermekem...de ma megjegyeztem, hogy máma egy pofon..és holnap?

Az a baj gyengék a törvények ebben az országban, és az ilyen aljas mocskok kapnak 5 évet vagy 8at és élhetik világukat, és újra agyon verhetnek egy embert:((

15. b59e85f65a (válaszként erre: 4. - C95c921ae7)
2010. júl. 12. 19:12
villamos szek aram kimaradassal füszerezve...vagy egy kis nyujto fa mint regen...kerekbe törni,
2010. júl. 12. 18:50

Az Én fiam is 11 éves. Még soha egy fülest sem kapott. Nem tudom elképzelni, hogy milyen embernek kell ehhez lenni, hogy agyonverjen egy gyereket. Összeszorult a gyomrom a hír hallatán.

Engem ugyan sohasem bántalmazott a férjem, és a családomban sem volt erőszak, ezért nem tudom milyen az. Egyet viszont tudok: nem engedném a férjemnek, hogy akárcsak megüsse a gyereket. Az anyát is börtönbe küldeném.

2010. júl. 12. 18:26
Akasztás!
12. tündér74 (válaszként erre: 1. - C75565e593)
2010. júl. 12. 17:38
Bezáratnám egy 10 fős zárkába élete végéig.
2010. júl. 12. 17:30
Jaj csajok. Elolvastam. Az én kisnagy fiam.11 éves. És belegondoltam,hogy mekkora erővel üthette az az állat hogy szegény olyan sérülést szenvedjen:O(( Döbbenet. Őt is így kéne agyonverni.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook