Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Életfogytiglan a gyermekeket bántalmazókra. fórum

Életfogytiglan a gyermekeket bántalmazókra. (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. febr. 2. 22:35

Én a halálbüntetés mellett szavazok.

A börtönből ki lehet jutni, ám a halálból nem lehet visszatérni.

2010. nov. 29. 12:32

Tudjátok mióta olvastam a cikkeket, meg láttam a képeket, valahogy másként nézek a kisfiamra. Nem tudnám elmondani, hogy mi változott meg bennem, csak érzem.

Néha csak elbambulva nézem azt a kis csodát, aki itt van velem mindennap. Nem tudnám elképzelni, hogy valami rossz történjen vele és soha nem is hagynám.

Eddig is tudtam az erőszakról, bántalmazásokról de minél több szó esik róla, annál jobban beleeszi magát a gondolataimba.

Ezért is lenne jó, ha sokan, sok helyen beszélnének erről, hátha lenne bátorságuk segítséget kérni azoknak, akik tudnak vagy látnak hasonló helyzeteket. Egy kis élet megmentése is jelenthet valamit.

78. dalya (válaszként erre: 77. - 474687f420)
2010. nov. 28. 14:08
Istenem , már csak abban bízok hogy megbűnhődik az aki ezt tette velük:(:(:♥
77. 474687f420 (válaszként erre: 68. - Dalya)
2010. nov. 28. 12:22
Nem az apja, hanem őket az anyjuk verte.Mostohaapjuk volt és a fiút mai napig ő neveli mert az anya otthagyta őket.Pedig semmi köze hozzá.Úgy lett gyogyós, hogy azt hitték lefeküdt, közben meg elszökött otthonról.Másap visszament ugyan a nagymamájánál, de nem volt többé a régi.Néha olyan hülyeségeket beszél, hogy ő sem tudja mit.Bezárkózott,fél mindenkitől, stb.
76. dalya
2010. nov. 26. 12:29
75. dalya
2010. nov. 26. 11:40
[link] Ők némelyik gyermek túl élte, de van kép amin a baba már nem , neki a kis szemecskéje le is van takarva.
74. 0a969f72e1 (válaszként erre: 61. - Dalya)
2010. nov. 25. 20:45
Teljesen egyetértek azzal, amit írtál. A bántalmazott gyerekek nagy része nem is bánja, már amikor nagyobb, ha megverik őket,mert bízni akarnak abban, hogy attól még ők fontosak, szeretik őket. Ezért nem is panaszkodnak, csak csendben tűrnek. Mi felnőttek meg mennyi mindenért tudunk nyavajogni!
73. dalya (válaszként erre: 71. - Anyuci91)
2010. nov. 25. 20:20

Na ez az hát gyermekeknek hol vannak a jogaik??????

aki ilyen elvetemült annak alapból elvenném a jogait.

72. dalya (válaszként erre: 70. - Anyuci91)
2010. nov. 25. 20:19

Teljesen igazad van,Én is halálra kínoznám, és ezt a kínzást addig tenném míg könyörögne a halálért.

Százszorost ezerszeres kínt érdemel aki egy gyermekkel szemben bármi rosszat elkövet.

2010. nov. 25. 19:25
Az ilyen elvetemültek jót nevetnek a markukban velük aztán semmit nem kezdenek a hatóságok, mivel az emberi jogokra hivatkoznak. Azt csinálnak, amit akarnak.
2010. nov. 25. 19:23
Életfogytiglan a gyermeket bánatalmazókra én előtte jól megkínoznám, hogy megbánja, hogy egyáltalán megszületett erre a világra, mert a börtönben az ilyen nagyon is jól érzi magát és olyan elfásult, hogy egyáltalán fogalma sincs az ilyennek mit követett el. Ezért az ilyen aljas cselekményért a Bíróság kivégzést rendelt el hivatalosan, de az sajnos a régi időben létezett. Nézzük az amsteini rémet annak is ezt szánnám. Ráadásul centinként vagdosnám le neki. Rendszerváltás után a törvény szabad utat adott az ilyen elvetemült bünözőknek ezeket, ha rajtam múlna nem tartanám el, mert az naponta sok pénzbe kerül. Üdv.Ágnes
69. geranna7 (válaszként erre: 7. - Dalya)
2010. nov. 25. 19:15
Igen. Tagja vagyok.
68. dalya (válaszként erre: 65. - 474687f420)
2010. nov. 25. 19:15
Szerencsétlenek nekik is kettétört az életük. Hogy hogy gyogyós lett?? Elvesztette az emlékezetét és betört a feje? Nem büntették meg az apát érte? És az anyjuk hagyta?
67. dalya (válaszként erre: 64. - 000Évi000)
2010. nov. 25. 19:13
Hát ez az bárcsak én mondhatnám meg a büntetést egy ilyen elkövetnek. Huhuhuhuhu
2010. nov. 25. 17:59
Bocs a sok helyesírási hibáért, de még mindig megráz az eset.
2010. nov. 25. 17:58
Nekem volt egy osztálytársam és kb 13 volt, amikor az apja a bukás hallatán egy vastag kötéllel ütötte az arcát, a hajánál fogva fogta ekkor.És a végén bevágta a drótkerítésen.Másnap úgy jött, hogy eltört a keze és azt mondta véletlenül leesett a lépcsőn.Persze mi láttuk az egészet és két nő sem tudta megakadályozni.Mi is 13 évesek voltunk.Emlékszem hetekig rémálmaim voltak és sírtam ha rágondoltam.A barátnőmet is verte az anyja és tépte a haját, hogy ne csinálja,ő levágatta a suliban de erre is nagy verést kapott.A tesólyát a seprűűnyéllel úgy fejbe verte hogy gyogyós lett.Régen ez elfogadott viselkedés volt, szerintem idióta módon.Ja az első lány a szigorú nevelés ellenére 16 évesen szült, hogy kalapból kellett kihúzni az apa nevét.
2010. nov. 25. 17:58
Csak a címre reagálva, igen. Ha rosszabb nincs.
2010. nov. 25. 17:48
most már jobb lesz neki,mert az apjánál van!
62. tündér74 (válaszként erre: 56. - Venezuela)
2010. nov. 25. 17:40
Szegény lány, nemcsoda, hogy egyeseket hoz haza a suliból.:( Hogyan is lehet normális felnőtt majd ebből a lányból, ha ilyen anyja van.
61. dalya
2010. nov. 25. 15:54
Tudjátok, amikor egy ilyen szörnyűséggel szembesülök, mindig az jut az eszembe, hogy mit sírsz?????Hiszen látod hogy van sors ami még el sem kezdődik és máris veréssel kínzással, éhezéssel, nem odafigyeléssel, egy pici ölelés nélkül, a szeretet minden hiányával,földi létük rövid és fájdalmas. Pedig ők még csak nem is rosszak hisz tisztán születtek,csak annyi a bűnük, hogy egy méltatlan kapta a lehetőséget hogy gondját viselje.Szóval ilyenkor én szégyellem magam amiért elégedetlen vagyok bármivel is az életemben.
60. dalya (válaszként erre: 57. - 0a969f72e1)
2010. nov. 25. 15:43
Ha az én szemem láttára történne gyermek bántalmazás, biztos hogy neki mennék az illetőnek,vállalva a következményeket.
59. dalya (válaszként erre: 56. - Venezuela)
2010. nov. 25. 15:41
Az ilyen álatokból vannak a gyermek gyilkosok. Remélem valaki öt is kiteszi a kapuba egy szál semmibe.
58. dalya (válaszként erre: 55. - 0a969f72e1)
2010. nov. 25. 15:38
Ezzel én is így vagyok. Mikor megnéztem az első ilyen megdöbbentő videót, a gyomromban valami furcsa érzést kezdtem el érezni, fájt, nem fizikailag. A megkérdezett gyermekek, hogy hol a lelkük egy öntetűen a hasukra mutattak.Minden ilyen szörnyű tett ami a tudomásomra jut és látom olvasom, egy darabja mindig bele hal a lelkemnek. Eddig még nem éreztem ezt az érzést, rettenetes.
57. 0a969f72e1 (válaszként erre: 56. - Venezuela)
2010. nov. 25. 15:26

Tudod az ilyen történetek a saját gyermekkoromra emlékeztetnek. Talán ezért nem szeretnék sem olvasni sem látni bántalmazásról szóló dolgokat...

Álltam én már bugyiba 14 évesen és vertek vastag bőrszíjjal...

A gyerekbántalmazás megelőzésével senki nem foglalkozik. Szerintem ennél a lánynál is gondolhatták volna a tanárok, hogy baj van és tehettek volna arról, hogy ne történjen meg!

56. Venezuela (válaszként erre: 37. - 0a969f72e1)
2010. nov. 25. 14:07

Ez a történet,most vasárnap történt hugom oszt.társával,kapott három 1-est,erre az anyja annyira bekattant,hogy elkezdett vele űvőltözni,haját tépni,és olyan pofonokat adott neki,hogy az álkapocs csontján van egy elég mély, kb 5cm hosszú seb,szegény lány úgy fogta le a kezét,hogy ne húzza ki több haját!De ez még nem volt elég,kirakta a lépcsőházba kabát,és cipő nélkül 17:30tól reggel 9-ig kint volt,szegény egész addig azt leste az ablakból,hogy nem-e megy el egy ismerős a ház előtt,"szerencséjére",arra ment az ismerőse,gyorsan kirohant zokniban,elkérte a telefonját,és hívta az apját,hogy menjen érte,és vigye el!Emiatt hétfőn iskolába sem ment,kedden mindenkinek azt mondta,hogy a macskája volt,hozzáteszem nincs is neki!!Azóta az apjánál lakik!Ja,és az anyja még a telefonját is elvette,mert azt ő vette neki,és kijelentette,hogy ezentúl látni sem akarja,és tőle ne kérjen semmit soha!!

Remek,nem?Mindenki ilyen anyáról álmodik....Hiába 17-éves a lány,szerintem ez is gyerek bántalmazás!!

55. 0a969f72e1 (válaszként erre: 54. - Dalya)
2010. nov. 25. 13:04

Szóhoz sem jutok....

Nagyon sokkolt ez a hír is, meg a múltkori is. Bocsássatok meg nekem, de én többet nem nézek meg egy ilyen videót sem....nem megy...ilyenkor egy kicsi részem mintha velük halna...

54. dalya
2010. nov. 25. 12:47
Nem tudok ehhez mit hozzá fűzni, azt hiszem eddig csak álom világban éltem, és nem is tudtam ezekről a szörnyű bűntétekről. Azért osztom meg mert úgy gondolom a világon elő embereknek , nem szabad a homokba dugni a fejüket,félve attól ha ilyenről van tudomásuk akkor nem szabad tenni valamit mert nehogy megtorlás legyen később [link] ránk nézve.
53. dalya
2010. nov. 25. 12:30

Ez az eset még 2002-ben történt Új-Mexikóban.A kislányt tetőtől talpig harapásnyomok borították,többször megerőszakolta az ap...tovább »ja,és a nagybácsija,azt játszották vele,h feldobták a levegőbe és hagyták leesni. 6 hónapot élt a kicsi lány:-((((((

Sajnos még fényképek is csak a halála után készültek róla....

52. dalya
2010. nov. 25. 12:30
51. dalya (válaszként erre: 44. - Tündér74)
2010. nov. 24. 20:34
Igaz én is így gondolom,egyszer egy ilyen a kezeim közé kerülne.......krhüüüüüüü
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook