Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Gyerekszoba festés, illetve diszités az egész lakásban fórum

Gyerekszoba festés, illetve diszités az egész lakásban (beszélgetős fórum)


2011. júl. 14. 18:34

Sziasztok....én is foglalkozom festéssel....mig ingyen csináltam ismerősöknek,addig el voltam látva munkával jócskán....aztán mikor eldöntöttem h kereset kiegészítésként is csinálnám,háááát azóta nem sok munkám van...:(

Szóval szerintem,nem igazán éri meg fő állásban.........vagy csak én bénázom ügyfélszerzésben?

/a naplómban valahol van is egy két kép a munkáimról/

2011. júl. 14. 09:59

Sziasztok!


A húgom is foglalkozik ilyesmivel (falra - sisakra fest figurákat), bár eddig csak szabadidejében tette. Nagyon szépen rajzol, és fest. Ő is ezzel szeretne pénzt keresni, csak még nem igazán találta ki, hogyan is fogjon hozzá.

2011. júl. 14. 09:47
én is sokat gondolkoztam ezen, hogy vállalnék ilyesmit, de most valószínűbb, hogy hollandiában kezdek hozzá talán jövőre. a barátnőm kisfiának festettem, meg itthon is sok minden van a falon.
2011. júl. 14. 09:39

Nekem van egy lányismerősöm aki ugyanezt csinálja,láttam munkáit,nagyon szépek.De inkább csak hétvégéken vagy a szabadnapján csinálja,amúgy máshol melózik.

Én is szívesebben megcsináltatnám szakemberrel,biztos mutatósabb és tartósabb is lenne mint amit mi csinálunk...de az anyagilag kicsit húzós lenne!:(

5. Agnik1 (válaszként erre: 1. - Festő0909)
2011. júl. 14. 09:38
Biztos lenne értelme. Egyik barátnőmnek átlagon felüli a kézügyessége, a Disney figurákat saját kézzel gyönyörűen rajzolja, és rengeteget keres vele. Sokan hívják gyerekszoba falának dekorálására. Felrajzolja, ki is festi, pedig nem festő a szakmája. Van kereslet az ilyesmire, én szerintem nyugodtan fogj bele.
2011. júl. 14. 09:24

Én festék matricával oldottam meg, pontosan azért mert a festés nem olcsó.

A matricából is van sok szép mese figura, és viszonylag olcsó, é az eltávolítása is egyszerű.

De azt elismerem, hogy a festés mutatósabb..

2011. júl. 14. 09:20

Szia!


Igény szerintem lenne rá akár részemről is. csak nem biztos, hogy pénz is van. A nagy kérdés az, hogy mi az a minimum összeg amiért neked megéri és azt mennyien tudják megfizetni. Igaz én messze lakok tőled, de érdekelne, hogy mennyiért vállalod?

2011. júl. 14. 09:19
Biztos,h.vmennyi igény van rá,mert én a napokban nézegettem a falfestést,mert én itthon szeretném megcsinálni.És képeket kerestem,és nagyon sokat találtam,amiket már a cégek megfestettek.Tehát igény van,kérdés,h.mennyi?!Bár az ár se két Ft érte.
2011. júl. 14. 09:14

Jó napot, sziasztok! Ezúton szeretnék érdeklődni , informálódni, hogy mennyire van igény gyerekszobában figurák rajzolására, festésére, illetve más diszitésre, például lábazat a konyhában, vagy bárhová, ahova az ember szeretné.

Azt hiszem itt tudnék leginkább választ kapni erre, mert itt talán sok mindenkit érdekel ez a téma.

Szeretnék belefogni egy új vállalkozásba, és érdekelne, hogy egyáltalán van e értelme.

Ez a 4. évem nőként, hogy szobafestőként dolgozom. Szakiskola után egyből munkába álltam és azóta nincs megállás.

Szeretnék hozzászólásokat, hogy ki szerint mennyire lenne igény erre a diszitésre. Nem csak rajzolok, diszitek falra, de a felületet is megcsinálom.

Kérlek szóljatok hozzá, hogy van e értelme ebbe belevágnom. Köszönöm :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook