Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kreatív ötletek gyerekszoba díszítésére! fórum

Kreatív ötletek gyerekszoba díszítésére! (beszélgetős fórum)


7. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - 9b10f3d7ff)
2011. szept. 10. 09:11
Ha van nagy felületed és kedved is, pl. kivetíthetsz diaverítővel kedvencet és a falra festheted, esetleg sima vízfestékkel is.
6. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - 6d870eee9a)
2011. szept. 10. 09:07

Szia, komkrétan nem tudom mire gondoltál az egész szobára vagy a falra.

Mivel fiúk szeretnek autózni, autóspályás szőnyeget tennék le nekik, azok már nagyon kedvező áron kaphatóak. Esetleg hogy a függöny is harmonizáljon vele, vennék verdás függönyt, vagy hagynám fehéren, de a sötétítő lenne akkor autó mintás. A bútoruk nem tudom milyen, de lehet kapni nagyon édes gyerekeknek való fogangyúkat pl. az OBI-ban Praktikerben. A falat egyszínú fehéren esetleg valami pasztel színűn hagynám, hogy a sok kiegészítő azért ne vásri hangulatú legyen. Ha a bútorok nem éppen mai darabok át lehet műanyag tapétázni. Ágytakarónak szintén valami verdás takarót használnék. Konnektorba u.ilyen éjszakai fényt, világításként a mennyezetre valami autós, repülős, léghelyós világítótestet tennék. Persze ha a fiúknak más a kedvencük akkor az egészet így csinálnam, csak a kedvencükkel.

2011. szept. 9. 13:18

Modell gipszet formában öntünk, és ezt akár a gyerek is ki tudja festeni akril festékkel. (Akasztója: kiöltésnél hajlított gépkapocs, ezzel falra is lehet akasztani.)

Üvegfestékkel kontúrt rajzolok és ezt is a gyerek kiszínezheti...Ablakdísznek jó (karácsony, húsvét, télapó...stb).

2011. szept. 9. 13:16

[link]

[link]

[link]


én egy fürdőszobába csináltam kivágásos technikával díszeket amiket egy festett kartonra ragasztottam, amit végük lelakkoztam akrillal. a kartonok széleit pedig egy vastagabb spárgával körbeöltögetem, ettől fel is lehetett akasztani szegre.nagyon mutatós lett.

2011. szept. 9. 13:14
Én hungarocell figurákat csináltam a kisfiamnak. Ha nagyobb lesz, szeretnék neki feltenni a falra egy nagy hungarocell táblát, amit bevonok majd neki egy színű (nem mintás) tapétával. Arra ki lehet tűzni az aktuális rajzokat, kedvenc mesehősöket stb. Nálunk a suliban van ilyen, nagyon praktikus szerintem. :-)
2011. szept. 9. 13:06
Nagy, öntapadós matricák mesefigurákkal. Tábla, amire ki lehet tűzni a rajzaikat.
2011. szept. 9. 12:43
Olyan ötleteket várok amik amellett hogy olcsók nagyon szépek és ötletesek.4és2 éves fíuk szobáját szeretném díszíteni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook