Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyere ide, és szólj hozzá! :) fórum

Gyere ide, és szólj hozzá! :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. nov. 11. 09:15

Sziasztok!

Nekem meg még mindig ott van egy piros pötty a szemzugomban,és nagyon idegesít :(

Én is beteg voltam múlt héten,és én is olyan kedvetlen vagyok ma!

4. 16d1dd6891 (válaszként erre: 1. - Angel9)
2009. nov. 11. 09:14

szia! sztem valami front jön, mert nekem is furán fáj a fejem. vagy csak már elegem van a zuhogó esőből... erre nem is veszek be én se gyógyszert, fölösleges. el lehet azért viselni:)

szép napot mindezek ellenére!

2009. nov. 11. 09:14

Én este semmi nem aludtam, sőt, mostanában éjszakánként fél órát alszom kb.

Ezmiatt nyügi vagyok, álmos fáradt, nincs kedvem semmihez.

Fejem szétrobban, semmi nem sikerül....

Elvagyok nagyon!:)

2009. nov. 11. 09:13
A gyerekemnek is fájt a torka,tegnap a láza 39.3 alig tudtam levinni.Döbenettel tapasztaltam,hogy mivel elmulott 12 nem maradhatok vele itthon táppénzen.
2009. nov. 11. 09:11

Sziasztok.


Ez amolyan beszélgetős fórumnak képzeltem el. A mai napon fáj a fejem,a gyógyszer nem használ.Igy idejöttem a géphez.Talán elmúlik.Az eső nálunk szakad,a kutyám már levittem.Föznöm kéne valamit de semmi kedvem.Ti is vagytok ilyen (semmihez nincs kedvem)helyzetben?Tegnap a lányomnak fájt a torka de nagyon,ma elment az iskolába azért.Sajnálom szegényt,de ha nem javul megyünk az orvoshoz.A páromnak meg a gyomra fájt úgyszintén tegnap este.Én meg most mentem ki a betegségből és elég frankon köhögök.

Hát most leírtam össze –vissza mindent ami az eszemben jutott.Irjatok ha van kedvetek .Ti hogy vagytok ma?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook