Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyere ide, és szólj hozzá! :) fórum

Gyere ide, és szólj hozzá! :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
65. uracsvivi (válaszként erre: 64. - Mariann7533)
2009. nov. 17. 12:15
Mi inhalálni szoktunk az is segít hogy felszakadjon.Ha már felszakad elég csak sima sóoldattal.Ha még nem szakad fel akkor köptető+inhalálás sóoldtos ambrobenevel.
64. Mariann7533 (válaszként erre: 63. - Uracsvivi)
2009. nov. 17. 10:22
Igen tudom de mégis.Szegénykéim.De legalább nem rakódik le.Nem is merek nagyon köptetőt adni nekik,mivel az még jobban ingerli őket.Vagy szerinted adjak?
63. uracsvivi (válaszként erre: 62. - Mariann7533)
2009. nov. 17. 10:15
Annak örülj hogy felköhögik még ha ilyesztő is.
62. Mariann7533 (válaszként erre: 61. - Uracsvivi)
2009. nov. 17. 10:03
Köszönjük.És a gyógyító jelet is.Remélem segít.Az a baj,hogy felköhögik ami lerakódott,de elég ilyesztő,mert majdhogynem hánynak.Amúgy viszont jól vannak,nem lázasak.
61. uracsvivi (válaszként erre: 60. - Mariann7533)
2009. nov. 17. 10:01
Jobbulást nektek!Minket eddig elkerült a betegség.
2009. nov. 16. 20:09
Sziasztok lányok.A két kisebb gyerekem kicsit beteg.Kezdődő torokgyulladás.A nagylányom még bírja,ő még nem beteg.Nálatok mi van?
59. uracsvivi (válaszként erre: 56. - Asszonyka)
2009. nov. 16. 13:01
Külfök neked egy kis orvosságot a fejedre.
2009. nov. 16. 13:01

Sziasztok!

Ma csavis napom volt (gyermek nélkül)elintéztem egy két dolgot de aztán siettem haza a picurhoz mert hiányzott.Ha kiszabdulok itthonról néha egyedül nem érzem jól magam inkább sietek haza hozzá.

57. Angel9
2009. nov. 16. 07:15
ECDL tanfolyamra jelentkeztem.Csütörtökön megyek teszt írásra.Nagyon szeretném ha sikerülne a teszt és bekerülhetnék.Egyszer már voltam Veszprémben KB egy hónapja.De ott 130 emberből csak 32 nyert felvételt.Sajnos én nem voltam köztük:(
2009. nov. 15. 18:41
Szia mindenkinek!Na a mai napom remekul osszejott.Delelott foztem-huslevest,rantott csirkemellet,es szarnyat,sultburgonyat- kozben a gep mosott.Majd megjott edesanyam.Megebedeltunk,elmosogattam, beszelgettunk,majd jott az ocsem es mentunk a korhazba, ahol a draga apukam jol folmergelt.Ugy hogy most nagyon faj a fejem.
55. Angel9
2009. nov. 15. 17:03
Most jöttem haza. Ma jól elfáradtam dolgoztam.De most pihizek.
2009. nov. 15. 13:05
Sziasztok lányok.Van valaki?
53. Angel9 (válaszként erre: 52. - Mariann7533)
2009. nov. 14. 22:05
Örülök ,hogy örülsz. Mindenkinek ezt kívánom ,hogy többet örüljön mint szomorkodjon.Nó meg jó éjt mindenkinek:)
52. Mariann7533 (válaszként erre: 51. - Angel9)
2009. nov. 14. 17:53
Köszönjük.Tudod a lányom az oviban elég érzékeny volt,kicsit sírós,és láss csodát.A kislányom igazi iskolásként viselkedett.És a táblán is kinn van.És látni őt ott a padban...Pedig jártunk suliváróra,ott voltunk az évnyitón,és még mindig megható,hogy az a kicsi lány iskolássá lett.És ezt még kétszer át fogom élni,hisz van még két törppicurom.
51. Angel9 (válaszként erre: 50. - Mariann7533)
2009. nov. 14. 17:44
Tudom milyen érzés. Mikor az én fiam elsös volt ő is mindig kint volt a dicsőség táblán.Gratula nektek:)
2009. nov. 14. 17:40
Sziasztok.Valóban jó idő volt ma kint.Olyan jó volt ma,nyílt nap volt a suliban.Egy kicsit tartottam tőle,mert a lányom eléggé anyás,de előre lebeszéltük,hogy nem lesz gond.És olyan szépen szerepelt.Sokat jelentkezett,legtöbbször tudta is.Nagyon büszke voltam.Csak az zavart be egy kicsit,hogy a barátnője az oviból,az is beült órára,de hála istennek elmult.És képzeljétek kinn van a dicsőség táblán Dina.Úgy örülök.
49. Angel9
2009. nov. 14. 17:32
Ma szinte egész nap kint voltam a szabad levegön. Különben ma frankó idő volt.Remélem ti is sokat kirándultok igy a hétvégén.Az arcom az elégé ég ,de azért jó volt kint:))
48. asszonyka (válaszként erre: 46. - Uracsvivi)
2009. nov. 14. 15:11
Nagyon koszonom megmondom neki.Remelem holnap mar nem lesz gondja az evessel sem.
47. asszonyka (válaszként erre: 45. - Uracsvivi)
2009. nov. 14. 15:10
Koszonom! Valoban nagyon szep hivatas a nehezsege mellett es megmondom oszinten, mostanaban jobban szeretek az oviban a gyerekek kozott lenni{dolgozni}mert amig veluk vagyok a tobbi gondomrol teljesen elfeledkezem.Szinte feludulok koztuk.Hat tudod altalaban akirol azt mondjak hogy rosszcsont mert igy meg ugy tesz otthon azzal az oviban semmi gond nemszokot lenni.Ha megfeleloen lekoti oket az ember nincs ido a "rosszalkodasra".
46. uracsvivi (válaszként erre: 38. - Asszonyka)
2009. nov. 14. 07:09
Kívánom hogy apukád mihamarabb meggyógyuljon!!!
45. uracsvivi (válaszként erre: 43. - Asszonyka)
2009. nov. 14. 07:08

Nagyon nehéz munkátok van én tudom mert a nagynéném dadus egy oviban.De nehézsége mellett nagyon szép hivatás is mindig lelkesen beszél a gyerekekről és otthon nagyon nagyon szép ajándékokat gyárt a gyerekeknek és élvezettel csinálja.

Ja és amikor a nagyobb lányom még ovis volt azt mondta a mi dadusnénink hogy ő a rosszacska gyerekeket szereti a legjobban.Ez mostanában sokszor eszembe jut mert a kisebb lányomat akkor tuti imádni fogja ha ovis lesz:)))

44. Angel9 (válaszként erre: 38. - Asszonyka)
2009. nov. 13. 20:26

Kívánok én is minden jót apukádnak.

Mindenkinek jó éjt és szép álmokat!

2009. nov. 13. 20:06
Nagyon szepen koszonom, szepen megfogalmaztad.A minap talalkoztam az egyik volt nagycsoportosommal es az apukajaval, aki elmondta hogy nagyon jol megy a kisfiunak a suli.Nagyon orultem a johirnek, mert ugy ereztem hogy az en erdemem is ha egy kisgyermek tolem kerul iskolaba es ott megallja a helyet.Igen a noverek munkajat en is lelkileg nembirnam, nameg gyomorral sem, legalabbis amit lattam,tapasztaltam amiota latogatom apukamat.
42. Mariann7533 (válaszként erre: 41. - Asszonyka)
2009. nov. 13. 19:57
Pedig én azt gondolom,és remélem még sok anyuka ebben az országban,hogy a ti munkátok nagyon szép,de ugyanakkor nagyon kemény munka.És a gyermekeinket ti indítjátok el az iskola felé,fejlesztitek,szeretitek,és vigyáztok rájuk.Ez mindenképpen köszönetet és tiszteletet érdemel.Aki másként gondolja,csak csináljon végig egy hetet,és megnézném utána mit mondana.Az is igaz,hogy a nővérkék helyzete és munkája sem egyszerü.Azt lelkileg nem tudnám csinálni.
41. asszonyka (válaszként erre: 39. - Mariann7533)
2009. nov. 13. 19:48
Hat koszonom minden kolleganom neveben, nagyon ritka ilyen kedves elismero szavakat hallani,olvasni.Apukam neveben pedig koszonom a jokivansagot.Mamar kapott enni, de nagyon nehez beteg, mert egyszer az volt a gond hogy nemadnak neki enni es inni.Majd kapott inni,akkor "mar rasem tudok nezni a vizre meg a teara" mondta, ma mar szilard etelt is kapott, most meg faj a gyomra.Szegeny novereket sajnalom, en meg az o munkajukat tisztelem!
40. Mariann7533 (válaszként erre: 35. - Angel9)
2009. nov. 13. 19:40
Hát ez tényleg gáz,mert én sem előre csomagoltat veszek,hanem kimértet.Ezek szerint tök mindegy.Úgyis át tudnak verni.
39. Mariann7533 (válaszként erre: 38. - Asszonyka)
2009. nov. 13. 19:38
Szia.Gyógyulást apukádnak.Hát nem irigyellek.Nekem három gyerkőcöm van,tervezett gyerekek,és imádom a gyerekeket.De amikor elnézem azt a munkát,amit az óvonénik,és a dadanénik végeznek,hát minden elismerésem.
2009. nov. 13. 19:36
Szep estet mindenkinek!Az en mai napom az oviban kezdodott.Van 8 beszoktatos gyermekem akik kozul 4 beteg igy nyugalmas volt a napunk.Delutan hazarohantam, gyorsan osszeutottem a vacsorat,majd a nagyobbik fiammal es az edesanyammal bementunk a korhazba edesapamat meglatogatni,akit egy hete operaltak vastagbel daganattal.majd haza vittuk anyukamat,utana hazajottunk,es most mar leultem es pihizek,netezek,hoxazok.Nemsokara lefekszem, mert faradtnak erzem magam.
37. 2104cc91e8 (válaszként erre: 35. - Angel9)
2009. nov. 13. 17:40

Akkor ez tényleg egetverő disznóság, mert akkor tudatosan tette bele! Éreznie kellett a szagát, ha saját kezével tette bele a zacskóba!!!

Sajnálom, hogy ez történt veled :(

36. 2104cc91e8 (válaszként erre: 34. - Uracsvivi)
2009. nov. 13. 17:37
Köszönöm, igen, nagyon jól éreztük Magunkat:)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook