Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Gyere ide, és szólj hozzá! :) fórum

Gyere ide, és szólj hozzá! :) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
35. Angel9 (válaszként erre: 31. - 2104cc91e8)
2009. nov. 13. 17:35

Ez sem elöre csomagolt volt. Ott rakta bele a zacskóba a nő előttem. Persze szépen le is zárta.

Engem ma a kutyám meg a lányom akasztottak ki.Szépen elkiabáltam magam amit ritkán szoktam.Most aztán azon gondolkodom,vajon igazam volt? Most úgy érzem ,hogy igen.

34. uracsvivi (válaszként erre: 31. - 2104cc91e8)
2009. nov. 13. 13:12
Jó kis programod volt.
2009. nov. 13. 13:11
Én még nem jártam úgy hogy romlott árut vettem volna.Biztos nagy méreg lehet.Én is visszavittem volna.
32. 2104cc91e8 (válaszként erre: 31. - 2104cc91e8)
2009. nov. 12. 20:11

Bocsánat az elütésért!

-koncertre- akart lenni:)

2009. nov. 12. 20:08

Én ma megint jól vagyok, szép volt az idő:)

Nagyon jót tornáztam, kicsit vásároltam is (már karácsonyra) és örömmel emlékezem a tegnapi nagyon jól sikerült Tom Jones kincertre:)))


Egyébként Én sosem veszek előre csomagolt húst, májat, stb.-t, mert abban nem látni mi van, de megelőzöm azzal, hogy akkor, ott méretem ki!

30. Mariann7533 (válaszként erre: 27. - Angel9)
2009. nov. 12. 19:12
Na most jól megijesztettél.Én sokat vásárolok a tescóba,és ami húsokat eddig vettem,azokkal mindig minden rendben volt.De ezután még jobban figyelek.Azért döbbenet.
29. Angel9 (válaszként erre: 28. - Uracsvivi)
2009. nov. 12. 14:47
Ez tetszett:)
28. uracsvivi (válaszként erre: 27. - Angel9)
2009. nov. 12. 14:25
Hát akivel egy hullámhosszon voltam az aludt a babakocsiban:)))
27. Angel9 (válaszként erre: 26. - Uracsvivi)
2009. nov. 12. 14:02

Köszönöm.


Szép kis munkát végeztél,nekem is volt már benne részem.Nem is olyan rosz dolog ám az, ha olyan valakivel csinálod akivel egy hullámhoszon vagy:)

Tegnap voltam a tescoba és májat vásároltam.Ma szerettem volna elkészíteni de szörnyű büdös volt.Tölünk a tesco Kb 3 Km.Kocsiba ültem és vissza adtam nekik.Mondtam cseréljék ki,vagy inkább az árát kérem.Nem volt ugyan drága 428Ft.Fél órát vártam mire megkaptam a pénzemet.Nem is annyira a pénz miatt vittem vissza ,hanem azért hogy odaadjam nekik.Többet nem veszek semmi féle májat vagy húst a tescoban.Nekem már sajnos volt rosz tapasztalatom.No de a végén elnézést kértek:) igy az ebédem csuszott egy picit.

2009. nov. 12. 13:08

Sziasztok!

Angel örülök hogy jobban vagytok.


Ma egész délelőtt az udvart+az utcát előttünk takarítottam mert ez a több napos eső eléggé galyra vágta tömérdek levél lehullott a fákról elég volt összeszedni és még vizes is volt és tapadt a betonhoz de azért sikerül.

25. Angel9
2009. nov. 11. 20:49
ía délután már tényleg szebb volt.Elmentek azok a bizonyos felhök.No nem az időjárásra gondolok.Ma már jobban volt a lányom és a párom sem beteg.Szóval most boldog vagyok.Az egészségnél nincs nagyobb kincs.Ha az van akkor szebb a világ.Persze ha nálunk valaki beteg akkor én nagyon levagyok törve.De gondolom ez mindenkinél igy müködik. Szép estét?
24. 2104cc91e8 (válaszként erre: 23. - Napsugi60)
2009. nov. 11. 14:00

Kedves Napocska, köszönöm:)))

Szó szerint igazad van, a jó hozzáállás nagyon sokat segít, mert mindennek két oldala van:)

Csak egyetlen példa:


-Sajnos már félig üres a poharam, vagy

-De jó, még félig tele van a poharam:)


Azonkívül mindíg, mindennek oka van!!!

A fejfájásnak az, hogy ma kettős fronthatás van, és ha tudjuk, akkor azt is tudhatjuk, hogy ez el fog múlni, csak ne sokat rágódjunk rajta :)))

Szép délutánt Mindenkinek:)

23. Napsugi60 (válaszként erre: 13. - 2104cc91e8)
2009. nov. 11. 13:10

:-))))

Jó volt olvasni a hozzászólásod.....-)))

Mi emberek is nagyban hozzá járulunk a pocsék hangulatunkhoz....

Csak panaszkodni tudunk (én is sokszor)....

Pedig a gondolataink határozzák meg az életünk....

Pozitív gondolkodással, pozitív hozzáállással sok mindenen tudnánk javítani...

2009. nov. 11. 09:57

Én is megyek fözni.Zöldségleves,túrós tészta.Most mértünk lázat,szerencsére most nincs.

Szép napot!

21. Angel9
2009. nov. 11. 09:52

Na már itt vagyok.De most azt hiszem valamit föznöm kell.Tegnap ebédre dzsoker kaja volt.Paprikás krumpli.Hát az én családom úgy döntött nekik nem kell.Ma fözök ki tésztát és összekeverem a maradék krumplival.Szerintem az finom csalamádéval.Úgye?

Semmi nagy kedvem de mennem kell.Késöbb még visszajövök.Mindenkinek nagyon szép napot kívánok.

20. vvicus
2009. nov. 11. 09:49

Nekem tök jó kedvem van, plusz munkám lesz, ami plusz pénzt jelent, és ez nagyon jó karácsony közeledtére való tekintettel, na meg egyébként is!!! :-D

És nekem nincs bajom ezzel az idővel sem, én imádom november-decembert. Jobban szeretem ezt az időt, mint a nagyon nagy kánikulát, akkor nem tudok hová menekülni a meleg elől, most meg egyszerűen melegebben öltözök, vagy bevackolom magam a fotelba egy meleg takaróval és egy jó könyvvel.

2009. nov. 11. 09:36
A mi kutyánk is az ajtó elött ül,neki szerencsére van tető a feje fölött,mert teraszos.
18. uracsvivi (válaszként erre: 2. - Magdi22)
2009. nov. 11. 09:35
Hát ez durva.
2009. nov. 11. 09:34
Hát a mi kutyánk annyira ragazkodó hogy ebben az esőben sem bújik el hanem kint űl a bejárati ajtónk előtt és őriz minket és közben ázik mert nincs tető felette csak egy kis perem.
16. Angel9
2009. nov. 11. 09:32

Látom nem vagyok egyedül ezzel a rosz kedvüséggel.Mások is vannak ebben a cipöben.Remélem délutánra szebbnek látom majd a világot.

A kutyám is kiakasztó ,ha leviszem nem fogad szót össze-vissza rángat pórázostól.Hiába mondom neki ,hogy nem szabad.Kölyök kutya ez a mentsége.Szeretem őt de nekem semmi türelmem hozzá.A lányom hozta ide.Én szívem szerint odaadnám egy kutya szerető gazdinak.Ráérnék késöbb felkelni de ő már nyafog hogy menni kell.Na tesék már most is.Vihetem le az esöbe.:(

2009. nov. 11. 09:29

Sziasztok!

Én is utálom már ezt az időt sőt éjjel is éber vagyok mert ha éjjel esik az eső a lányaim dobálják magukat egész éjjel alszanak de nyugtalanul.

Napi 1 kávét szoktam inni de ez mióta ilyen ócska idő van már 3 is lecsúszik.

2009. nov. 11. 09:29
táppénzen vagyok torokfájással
2009. nov. 11. 09:26

Lehet, hogy Engem meg fogtok kövezni, de Én ezt sokkal jobban elviselem, mint a 40 fokos meleget:)

Most fel lehet venni még egy, két, három kabátot stb. de nyáron a bőrömet már nem tudom levetni!!!

Én szeretem az évszakok változását, mert ide születtem:)))

Nálunk szólásmondássá vált amikor megkérdezzük egymástól milyen idő van, az a válasz: Jó idő!!!

Mentesek vagyunk a szökőártól, hurrikánoktól, szép vidéken élünk és az eső is hozzátartozik:)

A betegeknek gyógyulást kívánok:))

Fő az optimizmus!

Fejfájásmentes szép napot kívánok Mindenkinek:)))

2009. nov. 11. 09:21

unokám videózik.. nejem alszik éjjeles volt és mindjárt ujra budára indul.. én fözni fogok valami ripsz ropsz ebédet közben netezek mosogatok teszek veszek..volna mit, gyerekeim iskolákban koleszokban holnap szülőire megyek

Piliscsabára.. és kinéztem egy négyszálls interlockot singer varógépet a nagymama nejemnek ennyi elsőre...

11. Mariann7533 (válaszként erre: 2. - Magdi22)
2009. nov. 11. 09:21
Azért ez elképesztő.Mi az,hogy nem maradhatsz otthon?És ha annyira lázas lesz,hogy nem tudja lenyomni?Gyógyuljatok mielőbb.Van valaki aki ránéz a gyermekedre?
10. magdi22 (válaszként erre: 8. - Angel9)
2009. nov. 11. 09:19
AZ a baj,hogy a munkahelyen már kivetették az összes szabit./boltban dolgozok/megoldottam.A saját dokim vett táppénzre.
9. 0d32c1589e (válaszként erre: 1. - Angel9)
2009. nov. 11. 09:17
Napocska neked, és a többi kis betegnek, meg nagy betegnek is.
8. Angel9 (válaszként erre: 2. - Magdi22)
2009. nov. 11. 09:16
Hát igen 12 éves gyerek maradjon csak egyedül otthon.Aztán ha lázgörcse van akkor mit csinál?Szépen megvan csinálva ez a világ.Ilyenkor én szabin szoktam lenni.De már ezt sem lehet ,mert hip- hopra azt sem adnak.
2009. nov. 11. 09:16
Sziasztok.Nekem három gyermekem van.Dina 7 éves,Kristóf 4 éves,Kamilla 14 hónapos.Nálunk is nagyon pocsék az idő.A fiamnak péntek és szombat este volt láza,de viszonylag hamar le tudtam vinni,viszont nem köhögött,és nem folyt az orra.Vasárnap már nem volt láza,és hétfő reggel a dokinőnk azt mondta,hogy minden ok. valószínüleg átszaladt rajta egy víros.Hát ilyen is van.De azért egy kicsit paráztam,nehogy ez az új vírus legyen.
2009. nov. 11. 09:16
Boldog vagyok ma, mert fogytam két nap alatt két kilót. Sajnállak amiért még köhögsz, akkor még tesem gyógyultál meg rendesen. Javulást mindötöknek. Szerintem ez az idöjárás sokat ront a hangulaton is. Küldeném én a napocskát neked.Puszi. Gyógyulj meg.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook