Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyászhír közösségi oldalon fórum

Gyászhír közösségi oldalon (beszélgetős fórum)


7. 083bf9bf2f (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 20. 21:02

Ha pl. fotót, bejegyzést tesz ki, odaírom, hogy őszinte részvétem. Ha közeli ismerős, személyesen is részvétem fejezem ki.


Amikor apa meghalt azt pl. senki nem tudta. Nem tudták miért hiányzom munkából. Egyetlen ember tudta csak, aki rám írt, hogy megkérdezze, hogy van apukám?! Mert tudták, hogy betegeskedik.

Sokan azzal fogadtak, hogy "Jaj nem tudtam, nem láttam sehol." Erre mondtam azt, hogy persze, mert nem kürtöltem szét a facebookon. Minek? Hogy 100 emberből 99 olyan írjon, aki amúgy nem mondana semmit? Köszi, de nem.

2021. jan. 20. 14:12

Az attól függ hogy van kiírva!

Ha egy gyászjelentés akkor a poszt alá írd, hogy részvétem.

Ha oda van írva, hogy csendben emlékezzünk az azt jelenti hogy nem akar 1000 részvétet látni. Elég egy ölelést vagy szomorút nyomni.

Bár sokan nem értik a csendben szót...

5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 20. 13:39

Aki elhunyt, annak nem,neki nem kell már a részvét, hanem a családjának.


Aki elhunyt annak maximum, hogy nyugodjon békében!

2021. jan. 20. 13:24

Nálam sose a szokás hatalma volt a mérvadó.


Aki közel áll hozzám, ott találkozáskor személyesen, mi ölelkezősek vagyunk, szóval öleléssel együtt megy ez.


Ha meg nem találkozunk, üzenetben vagy telefonon.

3. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jan. 20. 12:47
Mármint ha van poszt. Ha nincsen, privàtban.
2021. jan. 20. 12:46
Poszt alá.
2021. jan. 20. 12:46

Ha valaki meghal az ismerősök közül a közösségi oldaladon, neki írsz hogy nyugodj békében , vagy a családnak hogy őszinte részvétem?

Hogy szokás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook